Jump to content

Samsung Duos S7562-Başarı Garantili+Samsung Hm1500

omenra
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar samsung galaksy duos s 7562 model telefonumu tek hatta geçtiğim için satıyorum. Başarı garantilidir o yüzden grey veya istanbul garantili cihazlarla karıştırmayın. 
20 ay garatisi vardır. Tüm kutu içeriği mevcuttur. 

Çift hat kullanıyorsanız ve androidin tüm nimetlerinden sorunsuz olarak yararlanmak istiyorsanız oyun oynamakta dahil bu telefon sizin inin biçilmiş kaftan. İncelemelerine internetten bakabilirsiniz haksız olmadığımı göreceksiniz. 

Fiyat olarak 580 lira istiyorum ve yanındada samsungun bluetoot kulaklıgınıda hediye veriyorum onunda ust modelını alıcan : :) samsung hm1500 kulaklık hicbir sorunu yok ilk gunku gibi diyebilirim. 

Rengi beyaz ve aldıgım gun kılıf icerisine koydum ve ekran koruyucu yaptım. Kesinlikle cızık bulamassınız. Onun icin temsili resim koyuyorum. 
İlgilenen arkadaslar mesajlarını beklıyorum. Ankaradayım elden satmak tercihimdir. Dışardan bir istek gelirse once para sonra kargodur.

samsunggalaxysduoss7562.jpg Edited by omenra

fiyatını makul verirseniz düşünebiliriz.

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-galaxy-s-duo-s7562/productDetails.aspx?productId=telcepsams7562&categoryId=371946

burda da 650 ye geliyor

Yanlış baktın sanırım kdv ile birlikte  748,99 TL a geliyor. Bluetoot kulaklıkta zaten 50 lira civarı.

Gene pazarlık sünettir 620 e bırakırım ikisinide.

Edited by omenra

Evet gördüm ama alttaki acıklamaya bak istersen, hem hepsini hemen yatırmıyorlar ve sana kısıtlı bir zaman veriyorlar. Herşeyde kullanamıyorsun ve emin ol o çekleri kullandığın zaman zaten senden fazlasıyla çıkarmış oluyor çekin parasını. Biliyorsun satıcıların işi göz boyayıp senden daha çok nasıl para çarparımın hesabını yapmaktır.

bluetooth kul

Yanlış baktın sanırım kdv ile birlikte  748,99 TL a geliyor. Bluetoot kulaklıkta zaten 50 lira civarı.

Gene pazarlık sünettir 620 e bırakırım ikisinide.

bluetooth kulaklığı hediye verdiğini yazmışşsın 50 lira civarı fiyat biçimişsin kulaklığı fiyata katmadan fiyat vermen gerekirdi

Tamam tek fiyat. kulaklık bende kalıyor 500 lira istiyorum. Araştırın millet yurt dışı 2. eli bu fiyata veriyor. Aman 499 olurmu demeyin sonra işin tezeği çıkar :). Bu kadar fiyat düşmemim sebebide bir an once satmak istemem. Yoksa anlattığımdan hiçbir eksigi yoktur.

Edited by omenra