Jump to content

admince
 Share

YGS PUAN ???  

15 members have voted

1. 1. Kaç Puan Almayı Düşünüyorsunuz.

• Baraj Altı
      3
    • 180
      1
    • 200 üstü
      1
    • 250
      2
    • 300
      2
    • 300 üstü
      0
    • 420
      1
    • 450 üstü
      5

Recommended Posts

Ygs'ye Giren Arkadaşlar Sınavınız Nasıl Geçti Kaç Puan Bekliyorsunuz.

Türkçede dil bilgim kötü, tek güvendiğim matematikti ve dershanenin denemelerinde çok iyi matematik yapıyordum. 12 yılın çıkmış Bütün ösym sınavlarını çözdüm. Ne var ki bilmiyorum sınav stresidir belki , ilk matematikten başladım ve beklediğim soru tarzlarından çıkmadı. Türkçeye geçtim ilk dilbilgisi geldi gümledim, paragraflara morelim iyice çökmüştü. Daha sonra sosyal'e geçtim, tarih idare ederdi ama Coğrafya desen abi o kadar zaman hesaplaması, izohips baktık çalıştık hatırlamıyorum bile büssürü konulara baktık sene boyunca, gelen sorulara bak. -.- 250 civarı bir şey gelicek şaka gibi

Edited by taran9313

Türkçede dil bilgim kötü, tek güvendiğim matematikti ve dershanenin denemelerinde çok iyi matematik yapıyordum. 12 yılın çıkmış Bütün ösym sınavlarını çözdüm. Ne var ki bilmiyorum sınav stresidir belki , ilk matematikten başladım ve beklediğim soru tarzlarından çıkmadı. Türkçeye geçtim ilk dilbilgisi geldi gümledim, paragraflara morelim iyice çökmüştü. Daha sonra sosyal'e geçtim, tarih idare ederdi ama Coğrafya desen abi o kadar zaman hesaplaması, izohips baktık çalıştık hatırlamıyorum bile büssürü konulara baktık sene boyunca, gelen sorulara bak. -.- 250 civarı bir şey gelicek şaka gibi

Kardeşim Allah Gönlündeki Puan  Versin.

sınava katılmadım çünkü lise 3 üm, ama soruları inceledim.

- türkçe bölümünde paragraflar o kadar sıkıcı durmuyordu rahattı, anlatım bozukluğu sormuşlar geçen sene sormamışlardı.

- matematik soruları geçen seneye göre zordu biraz. zor derken uğraştırıcıydı yani.

- fen soruları kararlı olmuş bence, biyoloji basitti, kimyada biraz bilgi gerekliydi.

- sosyal sorularında da bilgi gerektiren sorular vardı, ama genel olarak kolaydı.

ama tabi ki tüm bu ayrıntıya sınav heyecanını katınca durum altüst olabiliyor, çok iyi hazırlanan biri sınavda çuvallayabiliyor.

Tek sıkıntı zaman başka bir şey değil, Bu seneki paragraflar o kadar anlaşılmazdı ki o kadar kitap okumama rağmen paragrafları anlamakta güçlük çektim, 1 dakika da o okuyup anlayabileceğim sanan o ÖSYM ye :thumbsdown:  :thumbsdown:  her seneki gibi bu senede güzel bir dua ettim.  :shiftyninja:  Sonucu sorarsanız yetişmedi napım, polislik bekliyorum umarım olur  :give_rose: