Jump to content

Çene Cerrahisi Yok Mu Bu Ilde!

pesimistmf
 Share

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar.

benim azı dişim 5 senedir apse yapıyor ve korktuğumdan çektiremiyordum. 4 ay önce hastaneye gittim çektirmeye doktor kis oluşmuş ameliyat olacaksın biz çekersek vücuduna yayılır bu mikrop dedi.

randevu almaya çalışıyorum 1 tane bile adam ilgilenmiyor istanbul-kartal'da oturuyorum ataşehir diş hastanesine  gittim inanın bir tane bile doktor ilgilenmedi.

telefondan internetten bakmadığım yer kalmadı ne olur siz bir öneride bulunun nasıl bulacağım ben çene cerrahisi. :( dişim her ay apseyi tazeliyor şuandada ağrıyor yardım edin Allah rızası için... bir link bir çare söyleyin her ay diş ağrısı çekiyorum... yardımlarınızı bekliyorum.... :(

• 2 hafta sonra ...

merhaba arkadaşlar.

benim azı dişim 5 senedir apse yapıyor ve korktuğumdan çektiremiyordum. 4 ay önce hastaneye gittim çektirmeye doktor kis oluşmuş ameliyat olacaksın biz çekersek vücuduna yayılır bu mikrop dedi.

randevu almaya çalışıyorum 1 tane bile adam ilgilenmiyor istanbul-kartal'da oturuyorum ataşehir diş hastanesine  gittim inanın bir tane bile doktor ilgilenmedi.

telefondan internetten bakmadığım yer kalmadı ne olur siz bir öneride bulunun nasıl bulacağım ben çene cerrahisi. :( dişim her ay apseyi tazeliyor şuandada ağrıyor yardım edin Allah rızası için... bir link bir çare söyleyin her ay diş ağrısı çekiyorum... yardımlarınızı bekliyorum.... :(

bence burayı bir dene:

http://www.medipol.edu.tr/

http://www.medipol.edu.tr/

Yerleşke

Telefon

Adres

Medipol Üniversitesi Haliç Yerleşkesi

444 85 44

Unkapanı, Atatürk Bulvarı No:27 34083 Fatih-İstanbul

Medipol Üniversitesi Kavacık Yerleşkesi

(0216)6815100

Kavacık Mah. Ekinciler Cad. No.19 Kavacık Kavşağı - Beykoz 34810 İstanbul

Medipol Üniversitesi Haliç Diş Hastanesi

444 63 44

Unkapanı, Atatürk Bulvarı No:27 34083 Fatih-İstanbul

Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği

(0212)6312050

Vatan Cad. Halıcılar Köşkü Sk. No:11 Aksaray, Fatih-İstanbul

İstanbul Medipol Hastanesi, Kadıköy

444 70 44

E-5 Harem Yolu Üzeri, Koşuyolu/Kadiköy 34718 İstanbul

Medipol Mega Hastaneler Kompleksi(Üniversite Hastanesi)

444 70 44

TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1 Bağcılar 34214 İstanbul

Birim

E-Posta

Telefon

Akademik Birimler

[email protected]

0(212)453 4800

İdari Birimler

[email protected]

0(212)453 4800

Öğrenci İşleri Dairesi

[email protected]

0(212)453 4827

Kütüphane ve Dokümantasyon Dairesi

[email protected]

0(212)453 4870

Bilgi Teknolojileri Dairesi

[email protected]

0(212)453 4815

Strateji Geliştirme Dairesi

[email protected]

0(212)453 4909

İdari ve Mali İşler Dairesi

[email protected]

0(212)453 4918

İnsan Kaynakları Dairesi

[email protected]

0(212)453 4826

Genel İletişim

[email protected]

0(212)453 4800

Randevuyu aşağıdaki adresten alın;
Randevu kolay kolay alınmıyor Ağız ve diş sağlığı merkezleri için bunu da ayrıca belirteyim genelde dolu oluyor.

http://hastanerandevu.gov.tr/Randevu/

Yakınlarda SGK anlaşmalı özel hastaneler varsa onları da değerlendirebilirsiniz.

Başlığı kültür-sanat bölümüne açmakta nasıl bir meziyettir tebrik ederim..

Edited by yasak_ask

aynı durumdan ameliyat oldum :P saglık bakanlıgına sikayet ederek zorla oldum hemde yoksa çene cerrahı bulamazsın söylemedi deme ameliyet yarım saate yakın sürüyor  bendeki durum şöyle idi dişi çekmeyelm çünkü ön diş çok önemli dediler ilk önce kanal tedavisi uygulandı çürük kısım için iki gün sonra ameliyat omak için gittim yarım saat sürüyor benim zorla şikayetle buldugum çene cerrahi çok iyi idi dünya tatlısı zaten full dolu çene cerrahi  one yapsın ameliyat öncesi bir kaç kez igne yaptı kaçma fikrim oldugu   için ikincisin dedi sonra ilk sen diyerek yakamdan tutup odaya aldı :P kaçmak yok dedi bir kez daha igne yaptı sonra hiç bir şey hissetmedim yarım saatte boyunca doktor fobim yüzünden kapalı idi gözüm o yüzden bıraz doktor zorlandı çünkü sürekli soru soruyor ve gözlerinle cevaplamanı istiyor durumunu ögrenmek (normal kuralmış bayılmavb durumlarda müdahale için)  için ben ellimle anlaştım dk dk ne yaptıgını ileti yarım saat sonra çıktım ilk gün agzın yok gibi çenen bir yerde kayık duruyor hiç ellemiyeceksin görme dediler ikinci gün çene yerine geliyor ama gülmek konuşmak çok zor özellikle gülme çok canın yanıyor :P  bir kaç gün sonra gülme konşmada düzene biniyor hiç bir şey kalmıyor tekrar gidip dikiş aldırıyorsun.

yanlız artık sakatsın o dişe fazla yüklenmemen gerekiyor bu bir ikncsi tekrar riski varmış bir yıl içinde bu olmazsa şükür et dedi olursa dedim gülerek biz seni sevdik tekrar gelirsin dedi.

bimer yanı başbakanlık şikayet hattına yaz :) yemin ederim beyefendi oluyorsun  bir şikayetle çözüm bu çaktırma