Jump to content

Kaspersky 5 Pc Lisans Aldim Türkiyede Calismiyor

ergul1971
 Share

Recommended Posts

Arkadaslar Amazondan Kaspersky lab satisindan 5 PC lik lisans satin aldim evime yolladilar kendi bilgisayarimda kurdum calisiyor lakin Türkiyede kurulu olan ayni versiyon kis 2013 de lisansiniz bu bölgede gecerli degildir uyarisi aliyorum teknik destek ve kaspersky hesabimdan mail yolladim fakat 3 gündür bir cözüm önermediler bu konu hakkinda bilgisi olanlardan yardim istiyorum

orijinal paketinde direk Kaspersky den geldi CD ve lisans digerlerinde daha denemedim Almanyada calisan lisans Türkiyede neden calismaz bitmis olan lisansi da Almanyadan almistim ve calismisti Türkiyede simdi ne degismistirki calismasin ?

simdiden tesekkürler

Eğer telefonla destek almak isterseniz lütfen  (212) 573 15 75 'i arayınız.

Destek Merkezi çalışma saatleri:
Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00
Cumartesi: 10:00 - 16:00

kaspersky sitesinden alıntıdır ve benim kara liste olayında bayağı ilgilendiler

Tesekkür ederim ama orayi aradim yardimci bir firmaya vermisler destek hizmetini onlar sadece benim icin kasperskye bir form doldurdular okadar dedilerki size mail gelicek sorununuzu ilettik cevabi bekleyin, 3 gün bitti cevap yok, maalesef ise yaramadi , yardiminiz icin cok tesekkürler, 3 gündür Babamin bilgisayar korumasiz, sinir bozucu birsey, kaspersky hesabimdan yönetime de sikayette bulundum bakalim ordan ses cikicakmi, sanirim cok kaspersky kullanan ve böyle bir sorunla karsilasan yok. yarina kadar birsey yapamassam artik türkiyeden bir key daha satin alicam :(

Bir twitterim bile yok :(( faceye girdigime bin pismanim yanina birdaha baska sosyal paylasim sitesi eklemiycem :)

tesekkür ederim öneri icin.

sanirim bu sorun cözülemiycek, destek sitesi de üstüne yattiysa zaten ayni evin icine hapsediliyomus lisan demekki..

birdaha iki ayri lisans almaktan baska care yok galiba.. ama artik bu kaspersky olmiycak...

https://my.kaspersky.com/?logonSessionData=MyAccount&returnUrl=tr%2Findex.html

Merhabalar bu adrese gir kaspersky da hesap oluşturup desteğe ticket at onlar Rusya ya gönderiyolar durumunu 1 hafta filan sürer en az key değişimi talep et yaşadığın sorundan dolayı uygun anahtarı gönderirler..

Ben 2011 kaspersky almıştım 1 yıllık 2012 de key etkinleştirme sınırı sorunu çıkarıyodu o zaman yardım sistemleri böyle değildi gerçi

Helyum dan cccmos a vermişlerdi daha yeni destek hizmetini 1 hafta içinde key değişimi talebim üzerinde Rusya ya durumu iletmişlerdi yeni anahtarım geldi sorunsuz kullanıyorum o günden bu güne hatta şuan KİS 2013 internet security kullanıyorum aynı keyle..

Tesekkür ederim onu ilk gün yaptim zaten akontum vardi 3-4 yildir , ama henüz cevap gelmedi ordan ikinci bir talep yolladim sonrada sikayette bulundum simdi baktim hala tik yok dedigin gibiyse daha bekliycez demekki sagolasin, bekleyelim bakalim birkac gün daha sonuc cikacak gibi durmuyo ama hayirlisi :)