Jump to content

Dumeter 6.20 Tr Yama

MaSK
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...

TEKRAR UPLOAD Yaparmısınız mümkünse yandex.disk

Files removed

These files have been removed by the owner

spacer.gif?ver=1912669180'DU Meter_6.20_Patch+Türkçe_Yama.rar' is unavailable. Bu dosya silindi.

Edited by MaSK

Buyur Arkadaşım Link sağlam Çalışıyor..

http://ge.tt/3g2cvpe

Bu bölüme Du Meter Türkçe Yaması Konusunda Açıklamalar ve Resimler yazmıştım ancak yöneticiler Konuyu Uygunsuz Gördüler herhalde...

Konu Başlığı "Dumeter 6.20 Tr Yama" Bu olduğuna Göre Du Meter Türkçe yamasını isteyen bir Kardeşime, Yardım etmek için Programın Türkçe Yamasını Gösterir Resimlerini Vermekte Yanlış ve Uygunsuz içerik olmasa Gerek....

Programın Türkçe Yamasını Gösterir Resimlerini maalesef Veremiyorum...

Güle Güle Kullan değerli MaSK  Kardeşim...

Verdiğim Linkte Du Meter 6.20 Setup (Kurulum) +Virüssüz Patch+Türkçe Yama Vardır...

Güvenli Modda Açmanıza gerek Yok.Öncelikle Sizde Kurulu Olan Programı Kaldırın.Program Files Klasöründeki "Du Meter" Adlı Klasörün Tamamını silin.Programı setup tan tekrar kurun.Kurulum Bitince En son pencerede ingilizce program çalıştırılsınmı? diye bir kutucuk vardır.O Kutucuktaki işareti kaldırın ve Kurulumu bitirin.Patch Uygulamasını direkt çalıştırın.(Yönetici Olarak Çalıştır Yapmaya gerek yoktur.Zaten Uygulama Win vista,Win 7 ve Win 8 e göre Otomatik Yönetici Yetkilendirilmesi verilmiştir).Patch Uygulamasını yapınca Program Otomatik Olarak Aktif Hale gelecektir..Yani Çalışacaktır...Hepsi Bu Kadar...

Edited by BLWFTURK

Siz zannedersem x64 BIT İşletim sistemi Kullanıyorsunuz.O zaman Program Files (x86) Klasöründeki "Du Meter" Alt Klasöründeki "Du Meter.exe" yi Göstermeli, Çıkan uyarıya Tamam Deyin.Program Kendisi otomatik Çalışacaktır... Hepsi Bu Kadar...

evet yaptım oldu. çok teşekkürler. ama şöylebir sorunda oldu.

pc yi yaptıktan sonra resetledim. trial uyarısı verdi. user ve key yerine rasgele bişeyler yaptım kabul etti. her resetten sonra bu şekilde keymi isteyecek

Bu arada bende alternatif link vereyim:

DU Meter_6.20_Patch+Türkçe_Yama.rar12 MB

http://yadi.sk/d/NYxQWvIc4ITeQ

Vermemesi gerekir.Bilgisayarınızda regedit Ayarlarında Bir Sıkıntınız Var Mutemelen veya Daha Önce Bir çok Kere Kurulum yaptığınızdan da Kaynaklanabilir.

Ayrıca Patch Uygulamasında Virüs veya Başka Zararlı bir yazılıma Rastladınızmı?

kesinlikle raslamadım. antivirüsler hiçbir uyarı vermedi. çok teşekkür ederim. şimdi tekrar resetledim hiç bir problem yok.

pre_1366749132__screenshot001.png

pre_1366749247__screenshot002.png

pre_1366749267__screenshot003.png

Edited by MaSK