Jump to content

Sabah Aldık Akşam Bozduk

D21B500K
 Share

Recommended Posts

Hdd biçimlendirdikten sonra işlemcisi yakın bir makinada kurulum yapabilir misin windows 8?

Hdd bozulan bir lebtobun yakın özellikli başka bir lebtop hdd sökerek o sisteme takmıştık Windows 7 sorunsuz açılmıştı.Windows 8 için de bu yol tercih edilebilir

Keşke Recovery'i silmeyeseydin ya.

Bios pilini çıkarıp tak diyeceğim garantiden çıkar o zaman.

Git çalışmıyor de başka da bişi deme

Ben bir servise kardeşim kırdığı telefonu ücretsiz yaptırmıştım :D

BIOS pilini takıp çıkarttığın zaman yalnızca ayarlar sıfırlanır. Eski BIOS yazılımı geri dönmez maaleef.

Çok Güzel İşler Açılıyor Ben Sevmeye Başladim Bu W-8 olayını Yaşasın Teknik Servis Yaşasın Yeni Teknolojiler... :)

Aynen bu windows 8 Teknis servislere yaradı.güvenliğide beş para etmez.kaspersky bile diyor.

Kaspersky'ye göre Windows 8 Güvenlik Açıklarını Artırdı!

Windows 8'in çoklu işletim sistemi yapısının karmaşıklık yarattığı ve güvenlik açıklarını artırdığı öne sürüldü. İddiaların sahibi ise antivirüs yazılım şirketi Kaspersky Lab.

PCWorld'ün haberine göre, antivirüs yazılımları üreticisi Kaspersky Lab'den ürün uzmanı Wayne Kirb, Windows 8'in kompleks yapısınınişletim sistemini  güvensiz bıraktığını iddia etti.

Kirb'e göre, üç farklı tipi bulunan Windows 8'in karmaşık yapısı güvenlik risklerinin de artmasına neden oluyor.

Masaüstü bilgisayarlarda çalışan Windows 8, Windows 8 RT ve ARM işlemciler ile çalışan Windows 8 RT olarak şekillenen çoklu işletim sistemi yaklaşımı, hackerlara güvenlik açıklarından yararlanabilceği daha fazla alan sağlıyor.

Edited by masterbaba

Arkadaşlar ürünü pazar günü Vatanbilgisayar'a götürdüm, arıza olarak sadece "kapandı açılmıyor" dedim (bu bilgide doğru olmayan bir şey yok arada ufak bir tevil var :D ) ""Ne zaman aldınız: Dün aldık dedim; Kaç saat kullandınız: 3 saat kullandık; şarz ettiniz mi ? Evet"" servis kısmına götürüp baktılar iade almaya karar verdiler, şirket adına aldığımızdan iade faturası istediler bu gün iade faturası kestik, götürüp iade faturasını verdim şimdi elimizde yeni bir ürün alabileceğimiz bir kupon var.

Bu arada patron da olumlu karşıladı zaten ürünü bize tanıtan satış temsilcisi yanıltıcı bir fiyat ile bize sattı kasa da 20 liralık bir fark görünce biraz irdeledik, satış temsilcisi hatasını kabul edip özür diledi ama kasaya kadar gidip 20 lira için ürünü geri vermek istemedik ama  bu olanlardan dolayı patron o cihazdan ve alışverişten  soğumuştu :)

Şimdi uygun bir günü bekleyip 13.3 inç bir diz üstü alacağız .

Taziye mesajlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Masterbaba arastırmanız dogru fakat magazaya sadece onaylanan uygulamalar alındıgından bır sorun teskıl etmıyor. Iostada acıklar mevcut ama sıstem sadece kullanıcı mudahalesı ıle hacklenebılıyor. Tabı bu durum Wındows 8 masaustu surumlerı ıcın tehdıt olabılır fakat Wındows uygulamaları yalıtılmadıgı surece bu sorun devam edecek. Tabı yalıtılma soz konusu degıl, boyle bır sey olursa sıstem tum ıslevını kaybeder.

Bu arada CMYK sevındım :)