Jump to content

Windows 8 De İki Dili Bir Arada Nasılkullanabiliri

sevincxtr
 Share

Recommended Posts

Merhaba Ben Windows 8 İle İki Dili Bir Arada Kullanmak İstiyorum Hem İngilizce Hemde Türkçe Böylece Hem İngilizcemi Geliştirir Hemde Ben İstediğimde Sistemimi İngilizce Yaptığım Kimse Fazla Kucalıyamaz Yardımcı Olursanır Sevinirim ?

İşletim sisteminiz Windows 7 Ultimate ise Windows Update'den yeni diller indirebilirsiniz. Windows 7'nin farklı bir sürümü ise Windows Download Center'dan indirebilirsiniz.

Daha sonra dil ayarları altından görüntüleme dili seçeneğinden istediğiniz dile geçebilirsiniz.

Merhaba Ben Windows 8 İle İki Dili Bir Arada Kullanmak İstiyorum Hem İngilizce Hemde Türkçe Böylece Hem İngilizcemi Geliştirir Hemde Ben İstediğimde Sistemimi İngilizce Yaptığım Kimse Fazla Kucalıyamaz Yardımcı Olursanır Sevinirim ?

Dili ingilizce yaparsın. Hepsi bu. Zaten windows kullanımı artık basitlikten geçilmiyor. Yani kavraması kullanması kolay. O yüzden yap ingilizce hem ingilizceni geliştir hem de yeni bir tat olsun senin için :good:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Koller_47
      arkadaşlar merhabalar şu aralar tpc modifikasyonuna kafayı takmış durumdayım ve ben thinpc yi update entegresiyle dahil %100 türkçeleştirmek istiyorum ancak bir türlü başaramıyorum lp.cab dosyası işe yaramadı çünkü sadece sistemin içini türkçeleştiriyor ben kuruluma da tr dil entegre istiyorum sağlam bir link verin de bari hayrımı göreyim. Ayrıca köylünün çöpe giden 90 mblık linki elinde olan varsa yollayabilir.
      Düzenleme: Söz konusu kuruluma modifikasyon uygulama olunca konuyu buraya açtım lütfen konu yanlış yerde diye çöpe taşımayın.
    • By terlik2
      Dünya vatandaşı olmayı ve yeni bir dil öğrenmeyi ister misiniz? Tabi ki bunu yapmanın için en iyi yollarından biri, anadili veya eğitimli bir kişiden öğrenim görmekten geçiyor. Ama mevcut bir diziuygulama, yabancı kelimelere daha kolay uyum sağlamanıza önayak olabilir.

Byki

Busuu

Duolingo

Google Translate

BBC Languages

Kaynak 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...