Jump to content

Hatay'da Günlerden Cehennem

pc-se7en
 Share

Recommended Posts

ne demek begenmezzsen cık gıt hayırdır  bu nasıl bir sistem güçlünün güçsüzü ezmesi tnctr de bu sistemmi var reyhanlı da olan olaylar sence gercekten sıyaset sonucu cıkmadımı ? ve cık git helal be kısa ve öz diktatörlük heryerde..

ne demek begenmezzsen cık gıt hayırdır  bu nasıl bir sistem güçlünün güçsüzü ezmesi tnctr de bu sistemmi var reyhanlı da olan olaylar sence gercekten sıyaset sonucu cıkmadımı ? ve cık git helal be kısa ve öz diktatörlük heryerde..

Olayların nasıl çıktığını ben kendime saklıyorum veya burada tartışmıyorum. Forum kurallarına uymazsan ya banlanırsın yada çıkıp gidersin 2 seçeneğin var

hala ditatör stresi var sende senı gercekten görevli yabtılar ne neyse uyarı seklın davranısın  9 kusurlu hareketın hepsını ıcerıyor ya cık yada banlarım banlasan ne olacak eline ne gecıcek onu soyle sonra banla oldumu

Amaç tartişabilmek ama kimseyi kırmadan uzmeden bilgi dahilinde Fakat zaten bir diktatör var insanlarımız ölüyor bu insanları öldürenler bizleriz türkiyede çok şeyler oluyor heryerde susup tartışmayalım demek özgürlüğü kısıtlamak anlamına gelir birazcık sanalda özggür olalım onu yazma bunu söyleme herkes deve kusu taklidine alıstırmasın kendini tartışmayı bilinli ve bilgili yapalımki en azından birileerimiz gerçekleri görüp ona gore davransın susmak sözün bittiği yerdir reyhanlıdaki insanlarımız bunu hak etti diyorsanız aman siyasete girmeyelim olenler ölsün diyorsak harbiden koyunlaşalım neler oluyor bitiyor bizene diyorsak o zaman sustum...

Konuyu siyasete getirmeden tartışabilirsiniz.Siyasetin burda konuşulmamasını istememizin sebebi insanların klavye başında delikanlıya dönüşüp burda hakaret etmesi.Yoksa kimsenin burda diktatörlük yaptığı yok ki biz buranın sahibi de değiliz.Her şeyin mantıklı açıklaması vardır.Fakat konu kızışırsa burda olduğumu söylemek isterim.

Edited by MostWanted

Türkiye de çok şeyler oluyor gündemi takip ediyorsak biliyoruz ama görünen anlatılan şeylerin tersi gerçekleşiyor, iyiye giden birşeyler göremiyorum siyaset yapmayalım ama onlar gelecegimize karar veriyorlar onlar yönlendiriyor .

Amac gercegi öğrenebilmek reyhanlı  olayından 2 gün önce baş siyasetcimizin abd televizyonuna verdiği demeç var bizden izinde almadı kendi kararı dogrultusunda demeci verdi ve 2 gün sonra bu olay oluyor ve aynısı havan saldırısı oldugu zamanda soylendı heb bir sebeb aranıyor müslümanı müslümana kırdırmak için ben suriye ile savasa hayır diyorum reyhanlıdaki olaylar arastırılsa bile gercek failler asla ama asla yakalanmayacak buna inanıyorum cunki emirr bizi yönetenlerden verildi Suriye ye savaş açabilmek için...