Jump to content

Silmek İstediğim Klasörü Silemiyorum

atakan_xpci
 Share

Recommended Posts

silemediğin klasörün içindeki programları görev yöneticisinden kapat öncelllikle sonra silmeyi dene Olmazsa

Silinmeyen Klasör veya dosyanın üzerine sağ tıklayıp Özellikler Diyoruz. Güvenlik Sekmesine geliyoruz.
Alttaki Gelişmişi Tıklayın.
İzinler Bölümünden Kullanıcı adımızı Seçiyoruz ve İzinleri değiştir diyoruz. Önümüze gelen sayfadan Tekrar kullanıcı adımızı yazanı seçiyoruz ve Düzenleye tıklıyoruz. Tam Denetim'in tikli yapın ve Uygula Deyin!!
Daha sonra ikinci Resimdeki yere tekrar gelip Sahip Sekmesine gelin. ve alttaki Düzenleye tıklayın. Önünüze gelen ekrandan Yeni Sahibi yazan yerdeki Kullanıcı Adınızı seçin ve Uygulayı tıklayın daha sonra Tamam diyerek çıkın. Klasörün üzerindeki kilit kalkmıştır silebilirsin yada taşıyabilirsiniz.

Yükseltilmiş bir komut isteminde aşağıdaki komutu çalıştırman gerekiyor.

DISM /cleanup-wim

Klasör otomatik bir şekilde ortadan kalkmassa elle temizleyebilirsin. Olmassa TeamViewer ID Şifre bekliyorum...

Edited by reyiz

Yükseltilmiş bir komut isteminde aşağıdaki komutu çalıştırman gerekiyor.

DISM /cleanup-wim

Klasör otomatik bir şekilde ortadan kalkmassa elle temizleyebilirsin. Olmassa TeamViewer ID Şifre bekliyorum...

usta dediğini yaptım o klasörü bulamadı (eskiden kalma wintoolkit artıkları vardı en azından onu sildim)

Klasör Eğer C: dizininde ise klasörün ismini değiştirip Windows.old yap  sonra C: diskine sağ tıkla özelliklerden diski temizle de ordan eski windows yüklemeleri ni seç tamam de silinir  
Aynı şey benimde başıma gelmişti o şekilde silmiştim.

Edited by Rancho

• Editor

Merhaba arkadaşlar,

köylü abinin güncelleme paketini kullanıyorum

işlem yarım kaldı 'WIM' klasörünü silemiyorum unlocker bende çalışmıyor 

Yardım edebilirmisiniz

TeamWiewerda olur ben müsaitken

[attachment=1057:del.rar] ekteki exeyi wim klasörü içerisinde çalıştır tarama biraz uzun sürer tarama bittikten sonra cmd ekranı kapanır o zaman rahatlıkla silebilirsin wim klasörünü