Jump to content

Bu Fiyata Böyle Oyun Bilgisayarı Yok

relmas
 Share

Recommended Posts

İŞLEMCİ : AMD FX X6 6100 BLACK EDİTİON 3.3GHZ 14 MB CACHE

ANAKART : MSİ 760GM-P21 FX

EKRAN KARTI : AXLE GT430 4 GB 128 BİT DVİ HDMİ VGA

RAM : ZEPPELİN 8 GB 1600 MHZ SOĞUTUCULU

OPTİK SÜRÜCÜ : LG GH24NS95 DVD-RW SATA MULTİLAYER

HDD : 250 GB WESTERN DİGİTAL 32 MB CACHE

KASA : LEGACY A207 PEAK 300W

MONİTÖR : ACER 18.5 İNC LED

+ KLAVYE+MOUSE+HOPARLÖR+İŞLETİM SİSTEMİ WİN 7 ULTİMATE 64 BİT+ CRYSİS 3

TÜM PARÇALAR 2 YIL GARANTİLİ SIFIR ÜRÜNLERDİR.

FİYAT: 1200 TL

NOT: PARÇA SATIŞI YOKTUR.

balksz1h.jpg

Kardeşim iyi satışlar.Beni yanlış anlama ama bu fiyat bu pcde neden aberttnki bence şahsi fikrim fiyat fazla gibi geldi bana..Ayrıca o 300w power bu pcde kesinlikle konulmaz o ekran kartı o işlemci bunu varye yer yer.

Edited by sguneys

Kardeşim iyi satışlar.Beni yanlış anlama ama bu fiyat bu pcde neden aberttnki bence şahsi fikrim fiyat fazla gibi geldi bana..Ayrıca o 300w power bu pcde kesinlikle konulmaz o ekran kartı o işlemci bunu varye yer yer.

parçaların fiyatını bi araştır istersen kardeş. ikinci el değil sıfır tüm parçalar. ezbere yazdığını düşünüyorum yanlış anlama şahsi fikrim

parçaların fiyatını bi araştır istersen kardeş. ikinci el değil sıfır tüm parçalar. ezbere yazdığını düşünüyorum yanlış anlama şahsi fikrim

Yok be kardeşim benm sana ne garezim olsun ki sana ezbere yazıp burda vakit  kaybedeyim  ben bu pc yi 1000 tlye satarım üstünede kar ederim ayrıca intel değil amd asus değil msı her ürünü hemen hemen ikinci kalite şahsi olarak değerlendiriyorum yanlış anlama.Ben slogona takıldım hemde bu fiyata demişsinya o beni irite etti.

Yok be kardeşim benm sana ne garezim olsun ki sana ezbere yazıp burda vakit  kaybedeyim  ben bu pc yi 1000 tlye satarım üstünede kar ederim ayrıca intel değil amd asus değil msı her ürünü hemen hemen ikinci kalite şahsi olarak değerlendiriyorum yanlış anlama.Ben slogona takıldım hemde bu fiyata demişsinya o beni irite etti.

Size katılıyorum. Makul bir fiyat verirseniz düşünebilirim.

Teşekkür ederim kardeşim nazik teklifin için ama işten güçten  pek fırsatım olmuyor ayrıca sanki bana fırsattan istifade etmek gbi göründüğü için pek yakışı kalmaz inşlh kendi pc ni kendin seçtiğin özelliklerle kendin alırsın.