Jump to content

katılımsız office 2003 yapımı

Recommended Posts

arkadaşlar ben kendim katılımsız ve xp cd sine entegre edebileceğim bir office 2003 yapmak istiyorum, forumda yer alan office katılımsızları denedim tamamen full değil, yardımcı olabilirseniz sevinirim, ayrıca xp cd sine nasıl entegre edebilirim şimdiden teşekkürler

Forumumuzdaki Katılımsızlar Tamamen Full Arkadaşım. (Gerçi Full'den Kastınız %100 tüm Programlar İse Eksikler Olabilir)

evet malesef eksiklikler var, ayrıca xp cd sine nasıl entegre edebilirim yardımcı olabilirmisiniz

yardım edebilecek kimse yokmu arkadaşımmmmmmmmmmmm.

Eger katilmsiz CD nasil yapilir biliyorsan ozaman isimiz kolay ..

asagidaki kodlari intsall.cmd nin icine yapistir bukadar

Yok ben bisey anlamadim dersen ozaman detayli aciklamalar forumda mevcut oraya bakabilirlisin kolay gelsin ,,,

REG ADD %KEY%\004 /VE /D "Office 2003 Proffessional SP2" /f

REG ADD %KEY%\004 /V 1 /D "%PP%office2003.exe" /f

Eger katilmsiz CD nasil yapilir biliyorsan ozaman isimiz kolay ..

asagidaki kodlari intsall.cmd nin icine yapistir bukadar

Yok ben bisey anlamadim dersen ozaman detayli aciklamalar forumda mevcut oraya bakabilirlisin kolay gelsin ,,,

REG ADD %KEY%\004 /VE /D "Office 2003 Proffessional SP2" /f

REG ADD %KEY%\004 /V 1 /D "%PP%office2003.exe" /f

ilk mesajımı okuduysan daha iyi anlarsın arkadaşım, katılımsız office yapmasını bilmiş olsam bu konuyu niye açıyım değilmi

evet malesef eksiklikler var, ayrıca xp cd sine nasıl entegre edebilirim yardımcı olabilirmisiniz

yardım edebilecek kimse yokmu arkadaşımmmmmmmmmmmm.

arkdasim ben bu son soruna cevap verdim agresiflesmene gerek yok ..

agresifleştiğimi kim söyledi, benim sorduğum soruya verdiğin cevap sence yeterlimi, benmi agresifim yoksa senmi dalga geçiyorsun anlayamadım

Arkadaşım Lütfen Ama Lütfen Sözlerimize Dikkat Edelim Eğer Yeterince Zamanımız Olsa Zaten Bu Konuyu İrdelerdik.

Kısca Bir Yöntem Vereyim ;

Bizim Katılımsız Kurulumu İndirin ve 7 Ziple Klasöre Çıkartın

Bir De Normal Ofis 2003 'ü C:\ İçinde Bir Klasöre Koyun. Başlat Çalıştıra Gelerek Cmd Yazın Ve Glen Ekranda Cd.. Yazrak C: İçine Ulaşın Ve Son Olarak Ofis2003 Klasörüne Ulaşmak İçin Cd Ofis2003 (Klasör Adı) Şimdi Ofis Klasörü İçindesiniz. Son Olarak Ofisin Kurulum Dosyası Setup.exe İse setup.exe /a yazın ve ofis2003 kurulumunu yapın. C: İçinde bir Klasöre Ofis2003 Kurulacak Bununla Bizimkini Karşılaştırın Ve Eksikleri Orjinal Kurulumdan Alıp Bizim Klasöre Atın. Son Olarak Ofisi Tamamen Kaldırıp Yeni Oluşturduğunuz Sistemden Kurulumu Deneyin. Ve Tabii ki 7 Ziple Katılımsız Kurulumu İnceleyin. Şimdilkik Benden Bu Kadar . Lütfen 1-2 Hafta Kadar Uğraşın En Azından. Ve Konuyu Tartışma Çıkaracak Boyuta Getirmeyin.

arkadaşım katılımsız officeyi yapmayı başardım, ancak bunu yine kendi yapmış olduğum sp2 ve güncelleştirmeler ile bazı programları eklediğim xp cd sine nasıl entegre edeceğim onu yapamadım, bu konuda yardımcı olabilirmisin

arkadaşım katılımsız officeyi yapmayı başardım, ancak bunu yine kendi yapmış olduğum sp2 ve güncelleştirmeler ile bazı programları eklediğim xp cd sine nasıl entegre edeceğim onu yapamadım, bu konuda yardımcı olabilirmisin

katılımsız kurulumdan kastın 7zip le sıkıştırıp yaptıysan şu linki incele

sadece mst dosyası yaptıysan şunu ve daha sonra üsttekinin incele

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...