Jump to content

Dhcp Ve Active Directory (Domain) Kurulum

baris_42
 Share

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar

Benden önceki Çalışandan Sistemde Domain Ve DHCP server ipleri ayarlamış ama Ben bu konfigrasyonları silip yeniden kurmak yada baştan konfigrasyonlarını ayarlamak istiyorum Bana Domain server Ve DHcp ile Bilgiler sevirseniz Sevinirim Devlet Hastanesinde Çalışıyorum

Şimdiden Degerli bilgileriniz için teşekkürler

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By EASMurat
      Deli olucam geçenlerde, evdeki tek interneti 2 farklı Modemi Modifiye ederek sinyallerini arttırdım ( Yayın Alanını genişlettim ) birde elimde Acces point, var 2 - 3 KM' öteye yani daha uzaktaki bir arkadaşımada net paylaştırmak için kullanıyorum her neyse bunların hepsinin aynı anda çalıştığı bir sistem yaptım..! Bu güne kadar hiç sorunsuz çalışıyordu ( Yaklaşık 8 - 10 ay'dır ) gecen kasım ayı Güncellemesinden sonra kendi bilgisayarımdaki paylaşıma açtığım bazı klasörlere ne Smart Tv'm üzerinden nede diğer bilgisayarlarda erişememe başladım ağ bağlantısının üzerinde Sarı renkteki üçgen işareti çıkıyordu, sağtuş sorunu çöz dediğimde bağlanıyorum nete ve ağımdaki diğer PClerde benim bilgisayarıma bağlanıyor Fakat, sürekli sorunu çöz demek zorunda kalıyorum, bunun ya ağ kartıyla alakalı yada güncellemeden kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünüyorum ve düzeltmenin bir yolu olmalı ama ne ? bu konuda bilenlerden yardım bekliyorum...

Manuel ip veriyorum, o an bağlanıyorum, bilgisayarı kapatıp açınca yine sarı renkteki uyarı ücgeni nete bağlanamıyorum. Ama sağ tuş sorunu çöz dediğimde, sorun çözülüyor nete bağlanıyorum fakat aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi elle verdiğim ip gidiyor onun yerine ip havuzundan otomatik ip alıyor, elle manuel verdiğim ip gidiyor, resminide aldım sorun aynen şu resimdeki gibi..!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...