Jump to content

Satılık Web Sitesi

yagcim
 Share

Recommended Posts

1371992612_untitled-1.jpg

İş yoğunluğundan dolayı web sitemiz ile pek ilgilenemiyoruz. Siteyi yönetmek için veya alıp başka sistem kurup kullanmak isteyenler için sitemiz satılıktır. İlgilenen arkadaşlar buradan özel mesajla veya [email protected] adresinden ulaşabilirler.

Sitemiz Google'da ilk sırada çıkar

23 Haziran 2013 - 19:53   2855 üyesi vardır.

Edited by yagcim

• 3 hafta sonra ...

fiyat olarak ne istemektesiniz?

fiyatı belirtin, bu şekilde kurallara aykırı.

Fiyat olarak sadece domain (DevArsiv.Net) olarak 150 TL istiyorum.

Komple siteyi ise 250 TL ye satıyorum.

Benim düşündüğüm fiyatlar bunlar sizin düşündüğünüz fiyatlar varsa buradan veya özelden yazabilirsiniz.. 

http://devarsiv.net/statistics.html

Edited by yagcim

bilgilendirme açısından hocam, google reklamlarından aylık ne kadar geliriniz var?

Google reklamı almadık siteye. Zaten siteyi yapmadaki amacımız programları, filmleri, dökümanları, eğitimleri tek part olarak beklemeden indirmekti ve amacımıza ulaştıkça reklam google reklamları almaktı.Şuan yavaş yavaş hedefimize yaklaşıyoruz. Şuan itibariyle 3583 üye sayısına ulaşmış bulunuyoruz. Fakat iş yoğunluğundan dolayı sitemizle pek ilgilenemiyoruz. Siteye sahip olup bu sisteme devam etmek isteyen veya sadece domain adını alıp kendi sistemini kurabilir.

fiyat yazsan iyi olurdu

yukarıda yazdım ya dostum nasıl bakıyorsun 

Fiyat olarak sadece domain (DevArsiv.Net) olarak 150 TL istiyorum.

Komple siteyi ise 250 TL ye satıyorum.

Benim düşündüğüm fiyatlar bunlar sizin düşündüğünüz fiyatlar varsa buradan veya özelden yazabilirsiniz.. 

İlgilenen arkadaşlar için ufak bir not sitemizin içeriği ile ilgili google'da arama yaptığınızda ilk sırada veya ilk sayfada kesin çıkıyoruz.

Üye sayımız : 4020 olmuş.

7 günde sitemize 276 kişi üye olmuş. (15 Temmuz - 22 Temmuz arası)
10 günde sitemize 439 kişi üye olmuş. ( 12 Temmuz - 22 Temmuz arası) 
Edited by yagcim

22 Temmuz  - 25 Temmuz arası sitemize 145 üye olmuştur

Şuan üye sayısı :  4165

Sitemiz hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz. Sizce bu ücret çok mu veya isim hakkı isim verilen ücret fazla mı

Edited by yagcim

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

02 Eylül - 12 Eylül arasında 539 kişi sitemize üye olmuş

12 Eylül 2013 tarihi  (10 GÜNDE ) 22.10 itibariyle 5711 Üye sayısına ulaştık. DevArsiv.Net

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

İLK        :   23 Haziran 2013 - 19:53   2855 üyesi vardı.

SON  :   12 Eylül 2013 tarihi  22.10 itibariyle  5711 Üye

Edited by yagcim

Şuan da net kazancımız yok. Siteyi açalı 1 yıl 1 ay oldu. 1 yıl boyunca sitemizde hiç reklam almadık sadece kendi imkanlarımızla sitemizin yayın hayatını devam ettirdik. Şimdi ufak tefek reklamlar almaya başladık. Sitemize girdiyseniz görürseniz GittiGidiyor gibi firmaların ve adf.ly gibi sitelerin reklamlarını aldık. Bizim zaten siteyi yapmadaki amacımız önce tanınmak, internet ortamında ilk sıralarda çıkmaktı. Bunu da %80 yaptığımıza inanıyorum. Windows 8 Full veya sitemizin içeriği ile ilgili bir dosyayı arama yaptırdığınızda sizde Google'da üst sıralara çıktığımızı göreceksiniz.

Şuan hem içerik olarak, hem üye sayısı olarak hem de popülerlik olarak hızlı yükseliyoruz.

Kısacası şuan net gelirimiz yok. Ama şuan reklam çalışmalarına hız vermeye başladık. 

Edited by yagcim