Jump to content

Espiriler

yineben
 Share

Recommended Posts

Babam e-okuluma girdi ve fotoğrafımı görüp gülmekten notlarıma bakmayı unuttu.

Kadınların alışveriş mantığı:
-Vitrine bak
- Gir
-Üç tur at
-Elle
-5 tanesini dene
-Almadan çık

Erkeklerin alışveriş mantığı:
-Gir
-Al
-Çık

Rica ediyorum sevgilisi olmayan sms paketi satın almasın...

Hergece süleyman abiden "iyi geceler koçum" diye mesaj geliyor.
Tamam iyide bi yere kadar :D

Akıllı telefon kullanıyosun ama gerizekalı birinden

msj bekliyorsun.
Hayat işte lan

Küçükken evine atari oynamak için gittiğim arkadaşım vardı.

5 dakika oynatıp adaptör ısındı diye kapatırdı. Geçen yolda gördüm arabaya aldım motor ısındı deyip indirdim hıyarı.

Millet otobüsün numarasına bakar, ben içindeki

tiplere bakıp "bu kesin bizim oraya gidiyordur" diyip
biniyorum

82 Yaşında Biri Facebook'dan Beni Dürtmüş.

Bende Geri Dürtecem ama Ölür Diye Korkuyorum.

Yolda yürürken nasıl görünüyorum diye dükkan camlarına bakmayan bizden değildir 

Internette cok sayıda dolandirma yöntemi var arkadaşlar.Bundan korunmak için gönderin 100 TL yöntemleri anlatayım

İki saattir neden sevgilim mesaj atmıyor diye düşünüyorum.

Meğer sevgilim yokmuş

Bir kızın en tatlı yaş aralığı 0-2 yaştır, sonra zaten konuşmayı öğrenirler.

Çin'de 9 siddetinde deprem olmus ama 1 tane bile bina yikilmamis.. Adamlarin depremi bile dandik lan.

Balkonda yatma sezonu açılmıştır.

127 sivrisinek bunu beğendi

Önce espri yapıp, esprime gülüyorum. Sonra gülüşüme gülüyorum. Sonra buna neden güldüm diye gülüyorum

Temel hergün meyhaneye gidiyormuş ve her gün 3 kadeh içki içiyormuş.Garsonun dikkatini çeker ve sora…r
- Her gün neden 3 kadeh içki içersiniz?
Temel:
- Biz 3 kardeşiz diğer ikisi olmadığından onların yerinede içiyorum. Aradan zaman geçer Temel bir gün gelir ve 2 kadeh içki ister ve garson şaşırır ve sorar
- Hayırdır bugün iki kadeh içiyorsunuz yoksa kardeşiniz öldümü diye sorar
Temel de
- Hayır ben içkiyi bıraktım der…:)) icon_smile.gif )

3 arkadaş başlar muhabete 1. ben liseyi 3 yılda bitirdim, 2. bizde 4 yıl oldu, 3. bende lise biri 3 yılda bitirdim

3 ihtiyar başlamış muhabete 1. bende bu aralar unutkanlık başladı pazar yerini kadınlar hamamına gitmişim

2.bende bakkala gidip malzemeleri almadan geliyorum demiş. 3. benim maşAllalh var nazar deymesin "şeytan kulağına kurşun"

sağ kulak memesi çekilir masaya 3 kez tıklatılır ve "Kim o"der(kapı çaldı zanneder)

Fırlama necati bakkala gider osman abi "sabah akşam" versene, bakkal: aslanım sana 1 "posta" gider

Restauranta gelen bayan, garsona burda "visa" geçer mi der .Garson: abla burdan "sahil birlik"  dolmuşları geçer der

-Adam bindiği 100.000 €'luk arabadan küçümseyen gözlerle bana bakıyor. Bilmiyor ki benim bindiğim metrobüs 2.500.000 €. Gerizekalı.

Iphone 5 almam için herşey hazır, bi tek param yok.

Eğer tekrar çocuk olabilseydim, "Seni kızıma alıcam "diyen herkese senet imzalatırdım.

+İsmin ne? 

-Duygu seninki ne? 
+Anıl 
-Espri yapmicak mısın? 
-Yok insanların duygularıyla oynamam ben.

- Alo, polis mi?

+ Evet buyrun?
- Beni burada zorla tutuyorlar.
+ Sakin ol neredesin ?
- Okulda. :)

Fen lisesinde kavga ; oğlum bana böyle element element bakma s*kerim periyodik tablonu.

Galaxy S4 çıkmış 5.500 tl ben o fiyata 2 tane S3 alırım Galaxy S6 olmuş olur. Yine zehirim.

Okula gitmek basittir

Yokuş gördün bas ittir
Müdür kapıda hassiktir.

Hocam tekrar anlatır mısınız? 

+Bak şimdi: זען אָגלם איצטזען אָגלם איצטאָג 
-Aa evet anladım.

İnsanı iki şey ayakta tutar. Biri sağ ayak biri sol ayak.

-Selam baba

+Param yok.

Babamın hattında aylık 500 dakika bedavası var, benimse sınırsız. Her aradığımda meşgule atıp kendi arıyor. Baba Gibi Baba Yemin Ederim.

Ağzına kadar dolu çay bardağını odama taşırken dökülmesin diye yaptığım hareketler ip cambazında yok.

Gamzeli kız candır, kıvırcık kız mistir, esmer bir adım öndedir, kumral kız çirkin olamaz, sarışın kız baldır…desene şuna nefes alsın yeter…

Kızın tipi; nokia 3310. Tribi; galaxy s3

Az önce otostop çektim. Kamyoncu aldı arabaya. Bide üstüne 5o tl para verdi ne iyi adamlar var ya. Ama şuan ormana doğru gidiyoruz kestirme yol var herhalde. Böyle iyi niyetli adamlar kalmadı.

Tenefüste uyuyakalınca, "Abi kalk derste uyursun" diyen arkadaşlarım var. Sonra bu çocuk neden böyle.

En büyük aşk'lar kavgay'la başlar dediler , Sokak'tan geçen bi kıza uçan tekme yapıştırdım . Şu an yerde yatıyor acaba naz falan mı yapıyor :D

- Askım ne içersin?

+ Karamelli latte
- Usta bize iki tane çay

Doktorları 9865473 kez yayınlayan Show Tv bi yana, onu yine 9865473 kez izleyenler bi yana, 9865473 sayısını okumadan geçenler ayrı bi yana.

Babam mesajlarımı gördü ''Amk ne demek?'' dedi. Ben de ''A'cayip M'era'K Ettim demek.'' dedim. Bugün mesaj atmış : Nerdesin Amk.

Çakmak doğada 300 yılda, arkadaşlarımın yanında 10 dakikada kayboluyor.

XX: Kadin hücresi.

XY: Erkek hücresi.
XD: Ergen hücresi.
XNXX: Abaza hücresi :D

Facebook'daki ilişki durumu istatistiklerine göre; 16 yaş altı Türk gençlerinin başından en az 2 evlilik ve 1 boşanma geçiyor.

1000 yıl sonra;

-Adın ne?
+Asdfjkl
-Garip.. Peki anlamı ne?
+Eski dilde kahkaha demekmiş..  :D

Edited by HalilYanar