Jump to content

Bir Klasörü Hem Sıkıştırıp Hem İso Nasıl Yapalır ?

yakup8141
 Share

Recommended Posts

iso zaten sıkıstırma yapıyor, sıkıstırılmıs bır dosyayı da tekrar sıkıstıramazsın,

ornek video ve ya resımlerı sıkıstırsanda boyutta degısme olmaz

yüksek sıkıstırma icin

ultraiso ile isz formatinı deneyebilirsin

iso zaten sıkıstırma yapıyor, sıkıstırılmıs bır dosyayı da tekrar sıkıstıramazsın,

ornek video ve ya resımlerı sıkıstırsanda boyutta degısme olmaz

yüksek sıkıstırma icin

ultraiso ile isz formatinı deneyebilirsin

saolasın kardesm ama benim aradığım şu mesela http://www.tnctr.com/topic/225518-stone-ersoez-xp-multiboot-2013/ adam burda 4gb lık iso yapmıs isoyu bi açıyon 13 gb oluyo bu boyutta olmasada 2gb lık 1 gb lık bir sıkıştırma nasıl yapabilriim  veya adam burda nasıl yapmıs ?

Sıkıştırılmış bir dosyayı çıkartmadan veriyi açamazsınız.

Iso dosyaları üzerinde sıkıştırma yoktur. Farklı kalıp dosya formatlarında (daa gibi) sıkıştırma vardır.

Konuda yapılan şey iso dosyaları bir araya getirilip gz ile sıkıştırılmış. Siz menüden seçim yaptığınızda istediğiniz dosya açılıyor ve bu şekilde boot ediyorsunuz.

Sıkıştırılmış bir dosyayı çıkartmadan veriyi açamazsınız.

Iso dosyaları üzerinde sıkıştırma yoktur. Farklı kalıp dosya formatlarında (daa gibi) sıkıştırma vardır.

Konuda yapılan şey iso dosyaları bir araya getirilip gz ile sıkıştırılmış. Siz menüden seçim yaptığınızda istediğiniz dosya açılıyor ve bu şekilde boot ediyorsunuz.

yani hem sıkıştırma hem iso diye bir olay yoktur.

TeamViewer bilgilerinizi gönderir misiniz? Nasıl bir sistem olduğunu bilmeden yorum yazmak istemiyorum.

Multibootlarda genellikle gz sıkıştırması kullanılır. Bu yüzden gz ile sıkıştırıldığını tahmin ettim.

@reyiz kardes ultraiso ile isz formati işimi gördü çok küçültemesemde boyutunu yeticek kadar küçülttüm saolasın :D

TeamViewer bilgilerinizi gönderir misiniz? Nasıl bir sistem olduğunu bilmeden yorum yazmak istemiyorum.

Multibootlarda genellikle gz sıkıştırması kullanılır. Bu yüzden gz ile sıkıştırıldığını tahmin ettim.

he illada ben o ersöz xp yi görim dersen pm at özelden verim id şifreyi :D