Jump to content

yagcim
 Share

Recommended Posts

Kardeş zaten Ben Sadece Söyledimde Ben Sadece O Farkta İşletim sistemini görmüşüm herhalde ve ayrıca bu kdv denen illetten hiç anlamam neden kdv yi vermek zorundayız orda indirimli fiyatını yazmış 2500 diye indirimdeyse indirimli alırız işte dimi her neyse sen 2500 fln diyosun galiba yani babamda fabrika sahibi değil. ama 2500 tl verebilir ama telefonda fedakarlık yapıp s4mini yerine s3miniye razı olacaz dediğim gibi 12 ağustosta dayımla birlikte bakarken bunuda gösteririm ararız büyük ihtimal fiyatı fln detaylı konuşuruz.

Kardeş zaten Ben Sadece Söyledimde Ben Sadece O Farkta İşletim sistemini görmüşüm herhalde ve ayrıca bu kdv denen illetten hiç anlamam neden kdv yi vermek zorundayız orda indirimli fiyatını yazmış 2500 diye indirimdeyse indirimli alırız işte dimi her neyse sen 2500 fln diyosun galiba yani babamda fabrika sahibi değil. ama 2500 tl verebilir ama telefonda fedakarlık yapıp s4mini yerine s3miniye razı olacaz dediğim gibi 12 ağustosta dayımla birlikte bakarken bunuda gösteririm ararız büyük ihtimal fiyatı fln detaylı konuşuruz.

Kardeş sen sadece işletim sistemi farkını görmüşsün. Hem  KDV  fiyatına dikkat et. Neden KDV vermek zorunda olduğumuzu da ben anlatmayım. Ama kısacası Yol, su, elektrik için :) Ben 2500 falan demedim kardeş. Ben ne istediğimi yukarıda yazdım üzerinde de pazarlık payı var dedim ama o fiyattan bu fiyata düşmem zor. Sen araştır dayınla olursa konuşur, pazarlık ederiz

Sonuçta pazarlık etmek sünnettir. Bizde sünneti yerine getiririz.

Edited by yagcim

konuya baktımda hiç teklif veren olmamış sürekli eleştiri gelmiş  :thumbsdown:

:thumbsdown: bu işaret ne oluyor kardeş  :H: 

Eee ne olmuş yani kardeş. Teklif veren varsa da yoksa da sana ne. Bak sende konuşuyorsun öyle Ağzı olan konuşuyor.  :yahoo: Yapacak bir şey yok. :unknw:

Edited by yagcim