Jump to content

Butonda Sağ Tık Menü Özellikleri

Wextron
 Share

Recommended Posts

rlpc9.png

Proje Dosyası;  http://www.mediafire.com/download/ixywiw4y1pyk8ic/%C4%B0ni+%C3%96zelli%C4%9Fi.apz

Sağ taraftaki menü kodları ini ile bağlantılı ama hata alıyorum yardımcı olabilir misiniz.

Not : Askerden yeni geldim teskere aldım. Ams biraz unutmuşum :)

Edited by Wextron

• Editor

nedensen proje isteyenler projeyi alıyor ama yardım ettiği yok:D çoğu konuda bunu görüyorum birkaç ustanın haricinde herkes bunu yapıyor :D maksat heralde yeni projeler görmek

Kim aldıda yardım etmedi. Birde projeyi istememizin sebebi şu müneccim değiliz öyle anlatanlar varki sıkıntısını inan anlayamıyor kimse dogal olarakta projeyi istiyor herkez.Proje yi inceleyen inceler herkez her kodu yazar diye bir kaidede yok.Yani her yazılımcı her program yazar diye bir düşünce sistemi yok.Bugun en kral bi yazılımcıya git bir program yazmasını iste direk olarak sana yazarım diyemez en basiti youtube downloader.

Kim aldıda yardım etmedi. Birde projeyi istememizin sebebi şu müneccim değiliz öyle anlatanlar varki sıkıntısını inan anlayamıyor kimse dogal olarakta projeyi istiyor herkez.Proje yi inceleyen inceler herkez her kodu yazar diye bir kaidede yok.Yani her yazılımcı her program yazar diye bir düşünce sistemi yok.Bugun en kral bi yazılımcıya git bir program yazmasını iste direk olarak sana yazarım diyemez en basiti youtube downloader.

Hocam lafım size değil zaten üzerine alan alır bilir yani kendini ordada demişim zaten birkaç usta derken lafım meclisten dışarı siz ve sizin gibi ustalardan bahsetmiyorum. Yani demek istediğim proje ver deyip alıyorlar arkası kiraz bahçesi. Biliyormusunuz ben AMS ye ilk başladığımda 3 günde tüm konuları yorumlarla birlikte okudum ve öyle olduğunu anladım. Sizde 3 gününüzü verip tüm yorumları bir kereden okuyun dediğimi anlarsınız. 

Edit: Şuan biraz AMS biliyorsam oda sizin sayenizde bu forum sayesinde. Burdaki konuları okuyupta AMS ilerletemeyen olamaz. Sizlerin çok büyük emeği var. Tekrar teşekkürler.

Edited by fba44