Jump to content

P4 Bılgısayar 99 Tl

TRS1
 Share

Recommended Posts

99 olunca cop dersınız ama 990 tl ye yenı pc olsaydı teknolojı adı altında para harcamak sorun olmazdı
yenısını alarak kral oldugumuzu sanıyoruz ama uretenı kral yapıyoruz
sızın ıcın fıyat sorun olmasın pc degerı kadar hedıyesı olacak almak ısteyen ıcın

buna 99 tl veren gitsin kendini damdan asagı atsın :D bildigin çöptür o bilgisayar + resimleri yok 

neden çöp olsun ? 99 ne kadar gözünüzde büyütüyorsunuz 10 yaşındaki çocukların cebinden yüzlükler cirit atıyor mantıklıca satışa koymuş ne kadar fesat bir milletiz hayret ediyorum  almıcaksan yorum yapmıcaksın yapıcaksında adabıyla yap ki adam sansınlar

neden çöp olsun ? 99 ne kadar gözünüzde büyütüyorsunuz 10 yaşındaki çocukların cebinden yüzlükler cirit atıyor mantıklıca satışa koymuş ne kadar fesat bir milletiz hayret ediyorum  almıcaksan yorum yapmıcaksın yapıcaksında adabıyla yap ki adam sansınlar

çok haklısın kardeş sitede bir kaç kez satış yapayım dedim.bazı ahlak terbiye ve edep yoksunlarının haksız yorumları nedeniyle satış yapamadım.vay neymiş o parayı etmezmiş şu para edermiş v.s. yorum yaptılar.hakkımı o edep ahlak ve terbiye yoksunu fitnelere helal etmiyorum ekmeğimle oynadılar.

alıyosan al almıyosan karışma.buradaki kimse cahil değil.kimsenin ekmeğine mani olma.

hayırlı satışlar kardeş

• 2 hafta sonra ...
  • Editor

Dalga geçen arkadaşa hitaben.Mesela bu tarz pc ler şirkette kullanılabilir fiyat ucuz maliyeti sarsmaz hem.Meslea bizim şirkette pc lerde sadece web tabanlı otomasyon çalışır.Ki bu pc onu çok rahat kaldırır.Bi otomasyon için gidipte 1500 liaralık pc almaya gerek yok.Ne kadar ithalat o kadar devlete zarar.