Jump to content

Driverpack Solution Program Ekleme/çıkarma ?

BinaryCode
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar geçen gün DriverPackSolution 13 R377 (Full)  torrentten indirdim. Driverler güzel ama içindeki diğer programları istemiyorum yada yerine kendi istediğim katılımsız programları atmak istiyorum. Bunu nasıl yaparım? 

Başka yerlerde programsız halleri var fakat 6.5gb dosyayı sırf programlar için yeniden indirmek istemiyorum. 
Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Edited by goko953

qnvxk.jpg

Bu uygulama DriverPack Solution v13 uygulamasının arayüzünün editleme çalışmasıdır.

Değişiklikler:
* Uygulamanın açılış süresini uzatan ve kasmaya sebep olan eklentiler (Bellek Testi, Antivirus vb.) ile uygulamada bulunan hertürlü reklam kaldırıldı.

* Türkçe hariç tüm diller kaldırıldı.

* Uygulamanın sürücü yedekleme uygulamasındaki Mail.Ru eklentisi kaldırıldı.

* Soft klasörü kaldırıldı.

* DriverPack Solution v13 uygulaması ilk çalıştırıldığında bilgisayara otomatik kurulan DriverpackUpdater uygulaması kaldırıldı.

Modifiye DriverPack Solution v13'ü kullanabilmeniz için daha önceden orijinal DriverPack Solution v13'ü indirmiş olmalısınız.

Kullanımı:
1- Orijinal DriverPack Solution v13 uygulamasının "Drivers" klasörü içindeki tüm dosyaları bu uygulamanın dizininde bulunan "Drivers" klasörüne kopyalayın.

2- DriverPackSolution.exe dosyasını çalıştırarak sadece bir kereliğine uygulamanın sürücü veri tabanını oluşturmasını bekleyin. Artık kullanıma hazırdır.  ;)

DriverPack Solution v13 R375 (10.60 MB)

MD5: 6372c64ce23a2d3c9a9adf12fba3cea8

LİNK   >>>   http://d-h.st/rgQ
Edited by digitall

• 4 ay sonra...

qnvxk.jpg

Bu uygulama DriverPack Solution v13 uygulamasının arayüzünün editleme çalışmasıdır.

Değişiklikler:
* Uygulamanın açılış süresini uzatan ve kasmaya sebep olan eklentiler (Bellek Testi, Antivirus vb.) ile uygulamada bulunan hertürlü reklam kaldırıldı.

* Türkçe hariç tüm diller kaldırıldı.

* Uygulamanın sürücü yedekleme uygulamasındaki Mail.Ru eklentisi kaldırıldı.

* Soft klasörü kaldırıldı.

* DriverPack Solution v13 uygulaması ilk çalıştırıldığında bilgisayara otomatik kurulan DriverpackUpdater uygulaması kaldırıldı.

Modifiye DriverPack Solution v13'ü kullanabilmeniz için daha önceden orijinal DriverPack Solution v13'ü indirmiş olmalısınız.

Kullanımı:
1- Orijinal DriverPack Solution v13 uygulamasının "Drivers" klasörü içindeki tüm dosyaları bu uygulamanın dizininde bulunan "Drivers" klasörüne kopyalayın.

2- DriverPackSolution.exe dosyasını çalıştırarak sadece bir kereliğine uygulamanın sürücü veri tabanını oluşturmasını bekleyin. Artık kullanıma hazırdır.  ;)

DriverPack Solution v13 R375 (10.60 MB)

MD5: 6372c64ce23a2d3c9a9adf12fba3cea8

LİNK   >>>   http://d-h.st/rgQ

Hocam link ölmüş güncelleyebilir misin?

• 4 hafta sonra ...

Hocam link ölmüş güncelleyebilir misin?

eX9z4D.jpg

Mephistooo2 üstadın editleme çalışmasını kullanarak bazı değişiklikler yaptım.

Programın yeni sürümü için güncel olsun istedim.

Editleme çalışması 0 reklam içermektedir. İsteyen istediği değişikliği yapabilir.

Üstada bizzat kendi adıma çok teşekkür ederim.

Değişiklikler:
* Uygulamanın açılış süresini uzatan ve kasmaya sebep olan eklentiler (Bellek Testi, Antivirus vb.) ile uygulamada bulunan her türlü reklam kaldırıldı.

Türkçe hariç tüm diller kaldırıldı.

* Uygulamanın sürücü yedekleme uygulamasındaki Mail.Ru eklentisi kaldırıldı.

* DriverPack Solution v14 uygulaması ilk çalıştırıldığında bilgisayara otomatik kurulan DriverpackUpdater uygulaması kaldırıldı.

Soft klasörü kaldırıldı.

Gelişmiş yapılandırma butonu dışındaki bütün butonlar kaldırıldı.

K41kgq.jpg

ÖNEMLİ
Modifiye DriverPack Solution v14'ü kullanabilmeniz için daha önceden orijinal DriverPack Solution v14'ü indirmiş olmalısınız.

Kullanımı:
1-) Orijinal DriverPack Solution v14 uygulamasının "Drivers" klasörünü bu uygulamanın dizinine kopyalayın.
2-) DriverPack Solution.exe dosyasını çalıştırarak sadece bir kereliğine uygulamanın sürücü veri tabanını oluşturmasını bekleyin.

wvXB5r.jpg

DriverPack Solution 14 R405 (9.61 MB.)

Kqb8EV.gifKqb8EV.gifKqb8EV.gif

http://dosya.co/snc89zz616qt/DriverPack_Solution_14.7z.html

http://www.solidfiles.com/d/3e9d04fd16/DriverPack_Solution_14.7z

http://yadi.sk/d/SBfBJjzLHHWXs

Edited by digitall