Jump to content

Wireless Kart Modem.

birincikurt
 Share

Recommended Posts

Beyler Malum Pc Masaüstü Ve Çoğunlukla Wireless Kartı Bulunmuyor Ve Bendede Yok. Wireless Kartı Alım Pcme Takıyım Diyorum. Da Ben Şimdi Ramı Nereye Ekran Kartını Nereye Takmayı Fln Pcden ÖYle Böyle Anlarım Wireless Şifresi Flnda Kırarım Fakat Bu Wireless Kartını Anakartta Nereye Takacağımı bilmiyorum.İnternette Bizim değil Ortak Çektik Zaten Binanın Hepsi İnterneti Aynı Kişiden Ortak Olmuş Kıl Oluyorum Hepsine Babamda Çekti Ordan Eskiden Ne Güzel 2 Kat Üst Komşumuzdan Çekmiştik 20 megabit netti bu net 6 megabite zor çıkıyor Sinir Oldum Ztn. Kablosuz Modem Alıp Modemi Pcme Taksam Wireless Kartı Niyetine ÇAlışırmı ?

Beyler Malum Pc Masaüstü Ve Çoğunlukla Wireless Kartı Bulunmuyor Ve Bendede Yok. Wireless Kartı Alım Pcme Takıyım Diyorum. Da Ben Şimdi Ramı Nereye Ekran Kartını Nereye Takmayı Fln Pcden ÖYle Böyle Anlarım Wireless Şifresi Flnda Kırarım Fakat Bu Wireless Kartını Anakartta Nereye Takacağımı bilmiyorum.İnternette Bizim değil Ortak Çektik Zaten Binanın Hepsi İnterneti Aynı Kişiden Ortak Olmuş Kıl Oluyorum Hepsine Babamda Çekti Ordan Eskiden Ne Güzel 2 Kat Üst Komşumuzdan Çekmiştik 20 megabit netti bu net 6 megabite zor çıkıyor Sinir Oldum Ztn. Kablosuz Modem Alıp Modemi Pcme Taksam Wireless Kartı Niyetine ÇAlışırmı ?

Komşunuzun modemi kablosuz ise,wireless adaptör alarak işinizi halledebilirsiniz.

Anakarta takılanların çekim kuvveti iyi degil,bu yüzden usb olarak alın.

Bende bu yöntemle interneti kullanıyorum,marka olarakta alfa'yı öneririm.

Komşunuzun modemi kablosuz ise,wireless adaptör alarak işinizi halledebilirsiniz.

Anakarta takılanların çekim kuvveti iyi degil,bu yüzden usb olarak alın.

Bende bu yöntemle interneti kullanıyorum,marka olarakta alfa'yı öneririm.

Eyw Hocam Ztn Wireless Kartlarına Fln Baktığımda Usb Olanlarıda Görüyordum Sizce Tek Antenlimi Alayım Çiftmi ?. 

IŞE BAK ADAM SIFRE KIRIYOR WİFİ KARTINI NEREYE TAKICAĞINI BILMIYOR :D ACABA WİFİ SİFRESİNİ UST KATTAKI KOMSUNDAN ALIP OYLEMI KIRIYORSUN? :D

BARI YALAN SOYLEME KIRIYORUM DIYE.USB WİFİ LER 15TL DEN BASLAR FİYAT ARTAR.TP-LİNK IN WİFİ SINI AL 30TL YE RAHAT CEKER.YADA KINAMAX AL 10KM ÇAPI VAR DAHA RAHAT SİFRE KIRARSIN :D

IŞE BAK ADAM SIFRE KIRIYOR WİFİ KARTINI NEREYE TAKICAĞINI BILMIYOR :D ACABA WİFİ SİFRESİNİ UST KATTAKI KOMSUNDAN ALIP OYLEMI KIRIYORSUN? :D

BARI YALAN SOYLEME KIRIYORUM DIYE.USB WİFİ LER 15TL DEN BASLAR FİYAT ARTAR.TP-LİNK IN WİFİ SINI AL 30TL YE RAHAT CEKER.YADA KINAMAX AL 10KM ÇAPI VAR DAHA RAHAT SİFRE KIRARSIN :D

Hocam  CyberWarrior 'a Gel Tabi Gelmeyi Başarabilirsen Oda Senin Gibileri Kabul Ederlermi Bilmem Gelince görürsün Ayrıca mesafe 100 metre kadar.

ondan bundan duyupta bana konusma.kimin ne olduğu bellı.sen wifi sifre kır pcı-e kartı nereye takıcağını bıleme.ramın ekran kartının yerını bıl o kartı takama.sallama barı.cyberwarrior mus :D senı oraya aldıysalar gerısı bos zaten o radan hayır gelmez.SEN SIMDI BENIM PC MIDE HACKLARSIN :D HAHAHAHAHA bi zahmet tabı once bılgısyarın power tusuna basman gerek onun neresı olduğunu bılıyormusun? :d hahaha