Jump to content

Digiturk Mü Dsmart Mı Bağlatayım?

ahmetbayram5
 Share

Recommended Posts

dijital platformların hepsi üç kağıtçı.. haa illa biri olsun diyorsan digiturk kötünün iyisidir.. kurulum için ekstra bir ücret ödeyerek sinyal kaybı olmadan izleyebiliyorsun ama hd alıcı için yine ekstra bir ücret alınıyor..

fiyat karşılaştırması yapılacak olursa dsmart öne çıkıyor.. karar sizin

Aslında bir tanıdık sayesinde tivibu ev edindim.Güzel fakat kanallar az.Belgesel kanalları çok, ayrıca dvd belgesel programları,tekrar izle,durdur izle,yerli (güzel dizi yok yerlide) yabancı dizilerin(yabancı diziler çok goş) ilk 3-4 sezonları ve ya tamamı var,iyi filmler var izleyebileceğin(büyük kısmı paralı ama güzel filmler paralı olmayabiliyor Yüzüklerin efendisi ve matrix serileri gibi).İnteraktifi var ligleri rahat tekip edersin,gazete başlıklarına bakarsın.Ama ben sorun yaşadım gelip bakmadılar bir ay o yüzden sinirlendim kapattırdım.bir bak istersen onada ayda 10 lira birşey değil zaten ilk 2 ayda ücretsiz

sizin yorumlarınızı dikkate alıp biraz bekleyeceğim.doğan grubu dijitürke teklif yapmış.belki birleşir ve yeni kampanya yaparlar. birleşmemesi durumunda dijitürk düşünüyorum çünkü iş yerinde internet üzerinden kullanıcı adı ve şifre girerek parasını ödediğim kanalları izleyebiliyormuşum. mesela belgesel paketi aldım iş yerime gelip bilgisayarda izleyebiliyormuşum.bu yüzden dijitürk daha ağır basıyor d smarta göre.

digitürk!!! aman D-smarttan uzak dur.

Nedeni soracan tabii:p                          Muthiş kuşe kagıda basılı kol gibi fatura+iptal edene kadar bin dereden su getiriyorlar= iflas edersin.

ne müsteri hizmeti var ne bişi telefondan müşteri hizmetine ulasana kadar bide telefondan yiyorsun,anladın sen.

Digitürk en azında faturası sabit.artsa bile faturada hemen geçiyor. diğerinde diger ücretler diyor. diğer ücret ne .......q

lafın kısası Digitürk