Jump to content

Ptt Kargo

kayseri204
 Share

Recommended Posts

444 1 788'i ararsan sana direk yukarda verdiğim noları aramanı isteyecekler. Şöyle yap kayseri merkez ptt'sinin kargo bölümünün telefonunu iste ama eğer onlarda açmazsan merkez pttnin nosuu ara isminden sorgulat.

Benim de başıma geldi 31 ağustosta iade edilcek kargom 5 eylülde iade oldu.

Sabah 10:00 gibi ararsan iyi olur ama sana kargon en kısa zamanda gelecektir. Şu an baktığımda kayseride gözüküyor.

En iyisi yarın 486 16 17'den dahili 121 veya 122'yi ara. olmadı kayseri pttnin kargo bölümünün teleini ara.

Haydi Rastgele..!

444 1 788'i ararsan sana direk yukarda verdiğim noları aramanı isteyecekler. Şöyle yap kayseri merkez ptt'sinin kargo bölümünün telefonunu iste ama eğer onlarda açmazsan merkez pttnin nosuu ara isminden sorgulat.

Benim de başıma geldi 31 ağustosta iade edilcek kargom 5 eylülde iade oldu.

Sabah 10:00 gibi ararsan iyi olur ama sana kargon en kısa zamanda gelecektir. Şu an baktığımda kayseride gözüküyor.

En iyisi yarın 486 16 17'den dahili 121 veya 122'yi ara. olmadı kayseri pttnin kargo bölümünün teleini ara.

Haydi Rastgele..!

tmm yarin ararım o zaman.Çok Sagol :)

arkadasım yurt dısı getırdığın urun ne kadar fiyatı ne? veya yurt dısından yılda en fazla 150dolarlık urun getırte bılıyorsun.urunun sana gelmemesının sebebıde gumruğe takılmıstır bır gumruğe gıdıp sor.

O yönetmeliklerin hepsini biliyorum.Ürün Kayseri'de gördügün gibi dagıtımı bekliyor.

Gümrükte takılsa Kayseri'ye nasıl gelecek?

:D kardesım emın ol senden cok urun getırtmıslığım vardır o kadar cok sey geldıkı basıma.madem gumruğe takılmadı ozaman 5 gundur neden bır sey yazılmadı?tabı sen cok bılıyorsun.eline ptt den kağıt gelınce anlarsın!

Kardeşim o gümrük kurallarının hepsini biliyorum.Ürün 5 Dolarlık kablo.

Artı olarak ürün kayseri'ye gelmiş görünüyor.

Hala gümrükte takıldığını mı düşünüyorsun?

Bende yurtdışından 150 dolarlık ürün aldım.Ürün şehrime kadar geldi ptt ile bana getirmeden iade etmişler geriye..Şikayet edeceğimiz bir yerde yok.Şimdi çinde ürün inş parayı geriye yatırırlar

Peki nette sorgularken yazıyor degil mi?

Geri iade felan diye.

Benim kargo hala böyle.

5kDHkP1.png