Jump to content

Windows 8.1

Cancagir
 Share

Recommended Posts

Merhabalar , 

Windows 8 enterprise kullanıyordum . Bugün Windows 8.1 enterprise yükledim sıfırdan kurulum yaptım ancak Windows 8 enterprise key yedeğim bunda çalıştıramadım . şimdi ne yapmam gerekiyor Windows 8 enterprise geri dönüp 18 ekimde mağaza üzerinden update mi yapayım yoksa aktivasyon için bi çare var mı lütfen yardım edin böylece kala kaldım . 

KMSPico v8.5 Full - Office 2013 ve Windows 8 Aktivasyon Aracı

http://s3.dosya.tc/server11/Aefz3h/win8crack.rar.html

NOT: Alıntıdır

KMSPico ile çok kolay bir şekilde windows 8 veya office 2013'ü aktif edebilirsiniz. Alt kısımdan dosyamızı indirelim 4 adet klasör bizi karşılıyor olacak. Her klasörün içerisinde nasıl kullanılacağına dair bilgiler ingilizce olarak mevcut.

4 adet farklı klasör görüyor olucaz bunlar sırası ile;
• KMSpico Install
• KMSpico OEM
• KMSpico Only Service
• KMSpico Portable

ben bunlardan KMSpico Install nasıl uygulanır onu kısaca anlatıcam. Öncelik ile bu araç ile neleri aktif edebiliriz?

Office
2013 ve 2010

Windows 8
Windows 8 ve 8.1 Preview

Windows 7
Tüm sürümler

Window Vista
Tüm sürümler

Server
Windows Server 2008/2008R2/2012

Office 2013 elimin altında olması nedeni ile uygulamalı olarak office 2013 üzerinden anlatım yapıcam.

1 - Antivirüs vb. bir program varsa kapatın
2 - KMSpico_Install_v7.1.exe çalıştırın
3 - next, next diyip şu ekranı görüyor olucaz;
z7u.png

ben office 2013'ü aktif etmek istediğim için office seçiyorum ve hemen yanında olan kırmızı butona tıklıyorum
4 - 3 nolu adım başarılı olursa FINISH ekranını görüyor olucaz.

Akabinde office 2013'ü açıyorum;

ipzx.png

ubu.png

görüldüğü üzere sorunsuz aktif oldu.

Bunu windows 8 için şöyle yapıyoruz;
1 - Antivirüs v.s varsa kapatıyoruz
2 - SmartScreen'i kapatıyoruz (windows 8 de yer alır, bilmiyorum diyorsanız googleda SmartScreen windows 8 kapatma diye araştırın)
3 - KMSpico_Install_v7.1.exe çalıştırın
4 - next, next diyip şu ekranı görüyor olucaz;

z7u.png

burada Windows seçiyoruz ve kırmızı butona tıklıyoruz, finish ekranını bekliyoruz.

Windows 7 için loader daz, vista için loader daz, office 2010 için microsoft toolkit, server 2008 ailesi için loader dazı öneriyorum. Bunların hepsi sitede mevcut. Üst orta kısımdan arayabilirsiniz.

Office 2013, Windows 8 için loader bulunmamaktadır. Bu nedenle kms araçları mevcuttur. pico bu araçlardan belkide şuan en başarılı olanlarından ancak bilmenizi istediğim KMS biraz sıkıntılı iştir. Elimden geldiği kadarı ile bu aracın güncellemeleri çıktıkça sizler ile paylaşıyor olucam.

Burada hata yapabileceğiniz tek nokta exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın SSS bölümünde windows 7 yönetici olarak dosya çalıştırma adlı makaleye bakın vista ve windows 8 dede mantık aynı.

Detaylı anlatmamın tek nedeni bir heves ile windows 8 yada office 2013 indirip olduk olmadık sitelerde araçlar arayıp sisteminizi heba etmeyin. Dosya kurmak bana gelmez diyenler aynı klasör içerisinde kurulum gerektirmeyen farklı 3 alternatif mevcut. Onlarında nasıl yapılacağı dosyaları içinde ingilizce olarak mevcut.

Son olarak KMS ler 6 aylık kullanım için key verir bunu unutmayın, 6 ay sonra tekrar aynı işlemi yapabilirsiniz. Tekrar ediyorum loader arayıp, çeşitli araçlar arayıp kendinizi üzmeyin :) loaderı çıkmadı meretin (windows 8 ve office 2013)