Jump to content

Bazı Tv Ve Reciever Lerde Internet Olayı Nasıl?

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

bu gün teknosada gezerken hem duydum konuşurlarken hemde rizivırları incelerken internet özelliğini yazmış onu gördüm. tv lerde ve recieverlerde web de gezme nasıl oluyor? bağlantı v.s. nasıl yapılıyor? mesela televizyonda aynı bilgisayarın web i gibi oluyormu? ses de varmı mesela?

hdmı ile bilgisayar ekranını aktarma değil herhalde bu televizyona? hoş hdmı ile televizyona bağlayınca pc ekranını ses tv de çalıyormu onu da bilmiyorum? bu konularda aydınlatabilirmisiniz beni?

receiverların bazılarında web browser ve ethernet girişi var.bu sayede nette gezinem yapılabiliyor ve videolar esli bir şekilde izlenebiliyor ama ben bu konuda stabil olan cihazların az olduğunu düşünüyorum.stabil olanlar ise 1500 e kadar çıkıyor fiyatlar.buradan marka verip reklam yapmayk istemediğimden biraz araştırma yapın nette.

receiverların bazılarında web browser ve ethernet girişi var.bu sayede nette gezinem yapılabiliyor ve videolar esli bir şekilde izlenebiliyor ama ben bu konuda stabil olan cihazların az olduğunu düşünüyorum.stabil olanlar ise 1500 e kadar çıkıyor fiyatlar.buradan marka verip reklam yapmayk istemediğimden biraz araştırma yapın nette.

evet bende bu konuda bunu diyecektim. pek özenilecek bir şey değil veya incelemeden karar verilecek. demin cihaz yorumlarını okudumda biri internette gezinemiyorsun demiş veya gezinebildiğin yerlerde pek kaliteli değil demiş.

aslında ben rizıvır alcamda acaba dedim. internet olanla olmayan arasında pek fiyat farkı olmayabiliyor o yüzden sordum. alsammıki diye yani. ama maliyette artıyor. yok usb wireles adaptör yok o marka olmuyor yok bilmem ne.