Jump to content

Laptop Soğutucu Ve Mouse Tavsiye

TimeShift
 Share

Recommended Posts

Bu da mausmu bu ne yau :) 

http://www.sanalmarketim.com/razer-ouroboros-elite-ambidextrous-4g-8200dpi-gaming-mouse/p_48152/

Teknik Özellikler
Ayarlanabilir ergonomisi sayesinde tüm tutuş tarzlarına uygundur.
8200dpi 4G Dual Sensor System
Oyuncular için kablosuz teknoloji 
Razer Synapse 2 Uyumlu
11 adet programlanabilir Hyperesponse tuşlar
1000Hz Ultrapolling / 1ms tepki süresi
Saniyede  200 inches  / 50g hızlanma
Yaklaşık boyutları: 122 mm to 137 mm / 4.80"" to 5.39"" (Uzunluk) x 71 mm / 2.80"" (Genişlik) x 42 mm / 1.65"" (Yükseklik)
Yaklaşık ağırlık: 115 g (pil hariç) to 135 g  (pil dahil)
Pil Süresi (yaklaşık) 12 saat (aralıksız oyun)

kablosuz oyun faresi olmaz :) bana göre

doğrudur oyun oynamadığım için farkı bilemiyorum onun için yorum yapamayacağım ben işin teknik kısmından baktım, olaki garanti kapsamı içinde kablo koparsa büyük ihtimalle servis kullanıcı hatası diyecek, ücretli yaptırsanız bile garanti kapsamı dışında kalacaktır,başlı başına sorun kablosuzlarda böyle bir sorun yok arızalandımı gönder servise gerisini onlar düşünsün,ülkemizde servislerin hali ortada A firmasının istanbuldaki 10 serfisini arayın bir şey sorun 10 taneside farklı yorum ve bilgi verecektir, sıkıntı burada, 

laptobun altındakı fan mesafesıne gore ve laptobun altında havalandırma kanalın ne kadar var/varmı?

ben olsam ufleyenınden alırım.laptobun ıcı sıcak zaten bu ne kadar cekebılırsın kı?ufleyerek hem ıcerdekı havayı hende ısınan parçayı soğutabılırsın

laptobun altındakı fan mesafesıne gore ve laptobun altında havalandırma kanalın ne kadar var/varmı?

ben olsam ufleyenınden alırım.laptobun ıcı sıcak zaten bu ne kadar cekebılırsın kı?ufleyerek hem ıcerdekı havayı hende ısınan parçayı soğutabılırsın

Bende böyle düşündüm ilk başta aklımda Zalman vardı sonra havayı çeken fanı önerdiler kararsız kaldım :D