Jump to content

Hayalindeki Windowsu Belirt Yapayım

omeraksu
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar kullanmakta olduğunuz windowslar ne ise bana burdan yazın ve kurulum bitiminde hangi programlar yüklü vaziyette karşınıza çıkmasını istiyorsanız yapayım ve her ay düzenli olarak full güncell driver katkılı windowsları gerekli bölümlere upload edeceğim

mavi gözlü kara kaşlı bugday tenlı :D şaka bı yana ıstek ver arz uzerıne bışe yapacaksan onbuka gıbı anket duzenleyebılırsın ayrıca

herkesın ıstegıne yetısemezsın kımı mdsn ısterken kımı satalı kımıde gorsel ıster :D kımısıde dokunma gıncel yeter der

bir zamanlar dokumacı üstadım vardı taa ispanyol,amerikan ve ingiliz sitelerinden  tema alırdı ve modifiyesinde kullanırdı  birde gecebilgisayar tamer vardı  ben bu ikisinden ögrendim modifiyeyi vaybee ...

değişik olsun  göze hitap etsin  şimdiden başarılar

mavi gözlü kara kaşlı bugday tenlı :D şaka bı yana ıstek ver arz uzerıne bışe yapacaksan onbuka gıbı anket duzenleyebılırsın ayrıca

herkesın ıstegıne yetısemezsın kımı mdsn ısterken kımı satalı kımıde gorsel ıster :D kımısıde dokunma gıncel yeter der

şuan xp yapıyorum sata katkılı içinde kurulum sonrası driverpacksoliction klasörü çıkıyor her ihtimale karşı driverlardan bir kaçını tanımayacak olursa ordan tanıtabilin diye tüm hp ve samsun yazıcıları tanıyor adobe cs acrobat pro ccleaner winrar 5 winzip 18 affice 2013 veri kurtarma programları ve bir çok çok şey var şuana kadar 12 gb oldu kalıp sonra uharcı diye yöntemle şıkıştıracam bu değer 8 gb düşecek açınca acronis ile yüklenebilecek

Edited by omeraksu

kardeş sercan xp 2012 var image atıyoruz c ye imajdan kuruyor bunun gibi windows 7 yapıp driver entegreli çok güzel olur. Ayrıca yapabilirsende programlar vs bi klasör olsun oraya koyduğumuz katılımsızları kursun. Windows fazla ellenmemiş olsun sadece diller messenger falan kullanılmayacak şeyler kalksın yeterli. Tşkler

Arkadaşlar Windows 7 ultimate Windows 8.1 enterprise versiyonlu windowsları bitirdim programları kurulumlarını yapmadım masaüstünde programlar diye klasör oluşturdum ve setup şeklinde bıraktım isteyen istediği programı yüklesin istemediğini siler şuan torrente yüklüyorum bittiğinde ekran görüntülerini paylaşacağım linkide vereceğim

Ben bundan istiyorum (windows 8.1 Enterprise64 bit işletim sistemi)

pre_1384776507__resim1.jpg