Jump to content

A-Data 1GB DDR2 667 Mhz (Soğutuculu)

silvershadow

Recommended Posts

adatasq9.jpg

Arkadaşlar bu marka donanımı kullanan varsa yorumlarınızı alabilirmiyim acaba Yada herhangi bir fikri olan varsa fikir ve yorumlarınızı bekliyorum...

Arkadaşlar twinmos aldım 60 dolara :D fikir ve düşüncelerinden dolayı herkese teşekkür ederim...

dostum a data bellekolayında iyi bir firma ama alacaksan bence 800 mhz lerden al ve daha tanınmış bellekleri tercih et fiyat olarak hangisi uygunsa tabi corsair,ocz,geil,twinmos,kingston biliyorum sen başka firmalardan pek almazsın ama www.inventus.com.tr ve www.gigatek.com.tr de ilgini çeken ramler olabilir

Diğer ürünlerin şuan soğutuculu modelleri çok yüksek fiyatta :D bu biraz işime geliyor hemde ömür boyu garanti veriyorlar :) 800mhz lerinde fiyat olarak baktığımda oda baya yüksek :D yani şimdilik fiyat olarak bu uygun duruyor kingstonunda var ama onda soğutucu yok arada 5 dolar fark oynuyor almışken soğutuculu almak daha çok işime gelir çünkü bilgisayar nerdeyse 18 saat açık duruyor B)

A-Data daha önce hiç kullanmadığım için pek bir fikrim yoktu :D o yüzden kullanan varsa bi fikir edineyim dedim çünkü 5 dolar düşük fiyata kingston soğutucusuz var aynı özellikte karar veremedim soğutuculu soğutucuz :) neyse birkaç gün daha bekleyip karar vereyim bari :D

Belki kullanan kişilerde yada bilgisi olan kişiler fikir verirler B)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...