Jump to content

Ücret Karşılığı Multiboot Usb Hazırlatılacaktır.

isemcaiel
 Share

Recommended Posts

Merhabalar; öncelikle site yöneticilerinden özür dilerim.Konuyu açacak yer bulamadığım için buraya açtım. Konumun uygun olan bölüme taşınmasını rica ederim.

Evet saadete gelelim.Arkadaşlar belirli bir ücret karşılığında (ne kadar olacağı konusunda en ufak fikrim yok) USB yada harici harddisk üzerinden çalışacak bir Multiboot sisteme ihtiyacım var.Hazır sistemler benim işimi görmüyor ihtiyaçlarım doğrultusunda benim isteklerime göre hazırlanması gerekiyor.

Multiboot Sistem Özellikleri

• Tüm Windows sürümlerini (Windows XP,Windows Vista,Windows 7,Windows 8 ) 32 BİT ve 64 BİT olarak benim vereceğim iso dosyalarından kurulum yapılabilecek.
  • Windows kurulum iso'larını ben istediğim zaman değiştirebilmem gerekiyor.
  • Driver kurulumu için Driver Pack Solution 13 harici olarak entegre edilecek.
  • Multiboot menüsüne gerekli araçlar eklenilecek.Live Os (CD'den çalışan XP vs.)
  • Format sonrası katılımsız kurulum menüsü.(Programları ileride güncelleyebilmem gerekiyor)

Kısaca teknik destek elemanını servise gönderdiğimde elindeki Flash Disk yada harici Disk ile herşeyi yapmasını istiyorum.Boyut sınırımız yok.Grafik çalışmaları konusunda her türlü yardımı bizzat ben kendim yapacağım.Çalışmayı online olarak yada göndereceğim Disk üzerine master kurulum yaparak bana teslim edebilirsiniz.Ücret konusuna gelince dediğim gibi bir fiyat bilgim yok.İstemiş olduğum özelliklere uygun Multiboot'la ilgili size uygun olan fiyatı verip işe başlayabilirsiniz.Ödemenin yarısı nakit olarak havale edilecektir.Herhangi bir zaman sınırımız yok.Ekstra sizin önerebileceğiniz özellikler konusunda açığım fiyatı dediğim gibi siz beliryeceksiniz.''şunu şunu yaparım ücretim bu demeniz yeterli'' Sadece işi yapacak kişilerin iletişime geçmesini rica ederim.