Jump to content
TNC-TR

efe34

Tnc Sever
 • Content count

  2208
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

efe34 last won the day on May 23

efe34 had the most liked content!

Community Reputation

528 Excellent

2 Followers

About efe34

 • Rank
  TnC Platinium

Profile Information

 • Male
 • İstanbul

Recent Profile Visitors

2540 profile views
 1. eski sürüm skype kullanabilirsiniz upload edebilirim bulamnazsanız. yeni sürümler kurulmuyor: ( edit upload ediyorum Skype 7.40.0.151 sürümünü: unattended: temizdir sağlam bir yerden indirdim. https://yadi.sk/d/lvfpPeyD3ZQVmk
 2. O zaman Mega bu programa da çare bulmuş, kendi uygulamasını kullanmaya zorluyor. Megasync gibi bir şeydi silmişim arşivimden. Neyse indirmişsiniz zaten.
 3. İndirebildiniz mi merak ettim,.
 4. MEGA Link Downloader https://yadi.sk/d/goczJEIv3ZPjbQ Ben bunu kullanıyorum
 5. efe34

  Izmir Teknik Destek Usb Multiboot V5

  @crasadureHOCAM GÜNCELLEME PAKETİ bir önceki sürüm için mi. İkisinide indirmiş bulunuyorum var arşivde.
 6. efe34

  Acronis 2k10 Ultrapack V7.17.2

  Rusça galiba. AciklMaya göre
 7. W10 betalar cikmaya basladigindan beri Rs4 finale kadar hemen hemen tum insider preview surumleri kurdum. Hem de reel makinada. Sorun olunca eski yedegime geri donuyordum. Rs5 in son oldugunu ogrenince biraktim insider surum denemeyi ama sıkı takip ediyorum yabanci forumlardan. bir kactanesi haric. (Mesela 17650 lean surumunu eski bir makinada denedim. ) . Hicbirinde forumda konu acacak kadar sorun yasAmadim senin gibi. Bu konuyu acan da ben degilim. Acan Arkadasa yardimci olmaya calistim. Iyi ve problemsiz gunler dilegiyle.
 8. Abdulhey senin elin neye deyse ..ka sariyor. Rs5 dandik falan degil. Buglar var tamamlaninca rs4ten daha iyi olAcak. Sakin rs5 deneme o da ..ka sarar.
 9. çıkacak bir kaç güne bir sitede ama ücretli özelden yazarım. 14 yıllık laptopumda bu sürüm, windows 7 ve linux mint mate kurulu (2GB ram pentium vs)
 10. yok rs5 son olacak windows 10 da bu final sürüm değil. Ama bıktırdılar herkesi. Ben format attığım makinalarda update i kapatıyorum. rs4 finalde bile yeşil ekran aldım. 8.1 e bile dönebilirim.
 11. evet henüz denemedim bıktım buglardan rs4 final sürümden sonra rs5 sürümleri denemiyorum artık. son zaten bu sürüm (rs5)
 12. efe34

  Driver Güncellemeyi Nasıl Aşıyorsunuz ?

  reg add "HKLM\Software\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate" /v "ExcludeWUDriversInQualityUpdate" /t REG_DWORD /d "1" /f ya da reg add "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Device Metadata" /v "PreventDeviceMetadataFromNetwork" /t REG_DWORD /d "1" /f reg add "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\DriverSearching" /v "DontSearchWindowsUpdate" /t REG_DWORD /d "1" /f reg add "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\DriverSearching" /v "SearchOrderConfig" /t REG_DWORD /d "0" /f reg add "HKLM\Software\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate" /v "ExcludeWUDriversInQualityUpdate" /t REG_DWORD /d "1" /f schtasks /Change /TN "Microsoft\Windows\Device Setup\Metadata Refresh" /Disable https://forums.mydigitallife.net/threads/how-to-disable-windows-10-driver-updates.72815/page-6 https://forums.mydigitallife.net/threads/how-to-disable-windows-10-driver-updates.72815/page-6
 13. Son güncellemeleri sisteme eklemenin bir yolu var mı : kurduktan sonra da olabilir. Teşekkürler çalışma için.(özellikle aralık2017 de rus virüsü için yayınlanan güncelleme)
×