Jump to content

erdal4444

Üye
 • Content Count

  564
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

127 Excellent

1 Follower

About erdal4444

 • Rank
  Ne OLuRSaN Ol..AmA ÖnCe ADAM Ol...

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

1612 profile views
 1. cmos bende pille oluyor.denedim pek bişey olmadı.. bu durumda anakarta biosla ilgili nasıl bir çözüm bulunabilir.yeniden bios yazma durumu olabilir mi? olursa fiyatı ne olur? bilginiz varmı? bi bios atalım dedik hale bak..10 tane bios koyuyorlar.hangisini kursun millet..ssd uyumlulugu yok ram uyumlulugu yok m2 desteği vs vs.. bios çıkar 10 tane olsunda hepsi aynı işlevi görsün.hepsini sil kur mu yapıcaz anlamadım ki..öyle olursa hepsi farklı sıkıntı giderdiğini söylüyor.peki hangisini kurucaz?
 2. şu an zaten eski bios sürümü var..
 3. sitesinden indirildi hepside..bende onu anlamaya çalışıyorum
 4. yardımcı olabilecek yokmu arkadaşlar
 5. sürümü 500 olan 2015 yılına ait biosa 2017 550 sürümünü kurdum.bios ekranı geliyor fkat biosa girince çince yazılar çıkıyor mouse haretket edince 5-6 sn sonra donuyor.yeni bios update olan 580i kurdum aynısı oldu.ilk sürüme getirdim durum yine aynı..ne biçim bi güncelleme bu..kart mı bozuldu nedir? ekran kartıda bi ara kapattı kendini.sonrada dondu windows ekranında.karta bakıyorum.anormallik yok.update sonrası bu hale geldi..stabil çalışmıyor.önerilerinizi bekliyorum.
 6. internetler o yüzdenmi aşırı yavaşladı?
 7. yeni nesil kart ve işlemciler minimum windows 8 desteği ile geliyor.kuramamanın nedeni o..windows 7 artık eski yad orta seviyeli kartlarda işe yarıyor.kartın ve işlemcin fena..windows 10 kurmanı tavsiye ediyorum..illa zorlayıp bi şekilde win7 kurarsan sıkıntılar yaşaman olası durum.driver sistem vs..
 8. yok bunlar beni aşar bana sade şeyler lazım
 9. a4 kagıda herhangi bi resmi 3d olarak yapabilen var mı? yani bakıldıgında o izlenimi versin.. gözlüksüz olacak şekilde..bi ara mavi kırmızı kagıdı birleştirip denedim bi işe yaramadı
 10. üstat yapacagın şey anakartın üzerindeki bios pilinin aynısını bulup takmaktır.
 11. yüklenmiyor üstat..yada ben hata alıyorum.
 12. directx cab dosyalarını direk dism ile install.wim içine entegre oluyor mu? gömülü vaziyette olması durumu yani?
 13. repack kullanmam..normal kurulum..
×
×
 • Create New...