Jump to content

erdal4444

Üye
 • Content Count

  580
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

129 Excellent

1 Follower

About erdal4444

 • Rank
  Ne OLuRSaN Ol..AmA ÖnCe ADAM Ol...

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

1824 profile views
 1. denerim hocam. bunuda denerim hocam..
 2. tabi hocam destekli..donanımlarda herhangi bir yetersizlik yok.bios updateli..kasayı dagıtıp tekrar monte ettiğimizde ilk başta olan donma yok oldu.ama sıklıkla olmasada ethernet yada ekstra takılan wifi sürücüsü devre dışı kalıyor. yöneticiden donanım buldugumuzda düzeliyor. son esli sürücüye döndürmeyi denicez..
 3. rica ederim hocam..wifi kartında sıkıntı yok..sıkıntı ya anakartta yada sürücüde..benim tahminim bu..eski win10 kuruluyken sorun yokmuş.değiştiğinde sorunlar çıktı..sürümle alakalıda olabilir..
 4. herşey normal..2 gün önce yine dondu.res atmışlar olmadı..yöneticiden donanım değişikliklerini arat dedim sürücü gördü ve düzeldi..ama her zaman olmuyor..ilk başlarda aygıt yöneticisinden sürücü arat dediğimde bile donuyordu makine..şimdi böle oluyor.
 5. kurulu olan bir pc de ne ethernet nede wifi kartı anlamsız çalışıyor..pc donuyor ve restart atıldıgında ethernet ve wifi geliyor..biraz zaman geçince tekrar nette donma oluyor. klavye mouse devre dışı öylece kalıyor.sistem win10 pro..win7de de aynı sorun var..onboard ethernet var.sorun girişte yada anakartta olabilir mi.zamanında ram slotları tamir görmüş.kısa devre vs durumu varmı.tüm parçaları çıkardık tekrar monte ettik.hiç bir parçada sıkıntı yok..başına böyle bi sorun gelen varsa yardım lütfen..
 6. sennheiser cx275s modelini bilmem ama ses kalitesi tiz bas senheiserlarda inanılmazdır..elimde 1 adet vardı eskilerden..bi dahada bulamadım
 7. nette bakmadıgım ve yapmadıgım kalmadı.ama oyun yine açılmıyor..rastlamışsındızdır.. açmaya çalıştıgınızda altta launcher çıkıyor fakat kalıyor..5-10 dk bekledikten sonra belgelerimde save oluşuyor..1.save olarak.ama check yapmıyor..öylece kalıyor..sistemim win10..yardımlarınızı bekliyorum..
 8. bu kart sana fazla bile gelir..daha iyisini düşünme bile..
 9. oda iyiymiş olur..3.1 yeni nesil generation oldugundan veri yazarken sıkıntı yaratıyorda olabilir..sen 3.0 portunda bi dene .
 10. yok yazıcıyı 3.0 2.0 portuna baglayarak yazdırmayı dene.
 11. cihazı usb 2.0 yada 3.0 portunda dene..
×
×
 • Create New...