Jump to content

[Alınık] Apple İphone 4

admince
 Share

Recommended Posts

internetten ucuza garantili bile bulabilirsin.

Bildiğin Site Var mı?? Güvenilir.... 

• 2 hafta sonra ...

bilmiyorum reklama girermi ama sahibinden sitesini araştır, kafana yatanın telefon numarasını ara görüş, genelde böyle yapılır

O Adamlara Güvenmek ne kadar doğru onu bile düşünmek istemiyorum.

Edited by admince

O Adamlara Güvenmek ne kadar doğru onu bile düşünmek istemiyorum.

valla kardeşim tamamen karşidakinin dürüstlüğüne kalmış, birde site üzerinden değilde direk  kargo yöntemiyle alış veriş yaparlar genelde, adam sana güvenip malını gönderiosa seninde güvenmen gerekir,  beğenmezsen geri gönderirsin zaten

valla kardeşim tamamen karşidakinin dürüstlüğüne kalmış, birde site üzerinden değilde direk  kargo yöntemiyle alış veriş yaparlar genelde, adam sana güvenip malını gönderiosa seninde güvenmen gerekir,  beğenmezsen geri gönderirsin zaten

Haklısın..

Üstad ücret olarak ne düşünüyorsunuz (Telefon 4s)

Satan Sensin Siz Söyleyin Fiyatı

Satan ben değilim tanıdıklarım var siz bir fiyat belirleyin ki ona göre konuşup size geri döneyim..

Bilmiyorum Kardeş Ama İstersen En az Ne Kadar Satıyorlar Bana Özel Mail Atarsanız Sevinirim.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By need_for
      Merhaba arkadaslar  genelde  lol  oynuyorum  ve  frapsla  oyunlarımı  videoya almak istiyorum su an sıstemı  yenı topladım  ve ekran kartım mevcut degıl  topldıgım sisteme gore en  uygun ve performanslı ekran kartı  ne almalıyım sizce  sistem özetim  ektedır

• By By.Ramses
      Arkadaşlar Merhabalar,

Oyun bilgisayarı almam için laptopumu ve kasamı satıyorum

Laptop 1250 TL
      Kasa   1250 TL

olarak fiyatlandırıyorum

• By crzam12312
      Öncelikle Fiyat Pazarlıksız : 250 TL'dir - Yazık Vallahi Şu Paraya Şu Cİhaz Yazık . 

Takas Yok Acill nakit . 

Kvk Dan Garantili Zte Blade S (Live) Cep Telefonu Kutudan Çıkartılıp Sadece Uygulama Yüklendi Sim KART Takılmadı 

Kvk Güvencesiyle 2 Yıl Garanti Veeee Artı Olarak :

Anti-Hırsız : Telefonunuz Çalındığında Veya Kaybolduğunda Anında Yerini Gösteren Ön Kamera İle Bulunduğu ALanın fotoğrafını Çekip E-Posta Adresinize Gönderen Bir Güvenlik Uygulamasıdır . Desteği Kvk'dır

Bildiri Özellikleri :

- Uzaktan Konum Belirleme
      - SIM Değişim Uyarısı
      - Sesli Alarm
      - Uzaktan Cihaz Kilitleme
      - Uzaktan Veri Silme
      - Uzaktan Kamera Kontrolü 

Kvk Bulut : Kvk'nın bulut ile size sağladığı 5 gb lik alana telefonunuzdan istediğinizi uploadlayabilir sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/smile.png" src="http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/smile.png" title=":)& :);img data-cke-saved-src=" http:="" www.tnctr.com="" public="" style_emoticons="" default="" smile.png"="">>

Cihaz Özellikleri :

İşlemci :
      OS Android OS, v2.3.5 (Gingerbread) CPU 800 MHz Sensors Accelerometer, proximity, compass Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM Browser WAP 2.0/xHTML, HTML Radio Stereo FM radio with RDS GPS Yes, with A-GPS support Java Yes, via Java MIDP emulator Colors Black   - SNS integration
      - MP4/H.264/H.263 player
      - MP3/WAV/eAAC+ player
      - Google Search, Maps, Gmail
      - YouTube, Google Talk, Picasa 
      - Organizer
      - Voice memo
      - Predictive text input

Ram :  
      Card slot microSD, up to 16 GB Internal 512 MB RAM

Ekran : 
      Type TFT capacitive touchscreen, 256K colors Size 480 x 800 pixels, 3.5 inches (~267 ppi pixel density) Multitouch Yes

Kamera : 
        Primary 5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, LED flash Features Geo-tagging Video Yes Secondary Yes

Resimler :

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...