Jump to content

2014 Orta Ögretim Kpss Kitap Tavsiye

kayseri204
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar sınava girecek arkadaşlar  bu başlık altında paylaşım yapalım.

Bu sene bende gireceğim,dershaneye başladım.2012 İhtiyaç konu anlatım kitaplarım var.Dershane de beyaz kalem kitaplarının setini verdi.

Ben artı olarak soru bankası almak istiyorum,Sizin tavsiye ettiğiniz marka hangisidir.

Veya başka ne almalıyım .Atanmam gerek  :dribble:  :dribble:

Begendiginiz yayın evi yok mu yaw :D Edited by köylü

Beyaz Kalem Alma YEDİIKLİM Süperdir.

Buarada Dershanede Varsa Kitapta Alacaksan 1 Sene PC'yi Kaldırman Gerek.  Çok Standart Cevap Oluyor ama insanı aptallaştırıyor.

Bilgisayarın başında kolayta alışıp hazıra konuorsun ve tahammülün kalmıyor birşeye test çözerken soru çözemediğinde fırtatıp atma imkanın var :)

KPSS Kazanmanın Tek yolu Konu çalıştıktan sonra Soru çözmendir. Konu çalışıp soru çözmessen yerleşemessin.

Çok ukalasın bu ne bilmiş seni diyebilirsin inan öyle bir niyetim yok sadece Bunu tecrübelerimle söylüyorum ustat, 2011 2010 Yüksek puan biri almış olarak.

Tarih sorularında sana elimden geleni yaparım.

Edited by Anarchosa

Beyaz Kalem Alma YEDİIKLİM Süperdir.

Buarada Dershanede Varsa Kitapta Alacaksan 1 Sene PC'yi Kaldırman Gerek.  Çok Standart Cevap Oluyor ama insanı aptallaştırıyor.

Bilgisayarın başında kolayta alışıp hazıra konuorsun ve tahammülün kalmıyor birşeye test çözerken soru çözemediğinde fırtatıp atma imkanın var :)

KPSS Kazanmanın Tek yolu Konu çalıştıktan sonra Soru çözmendir. Konu çalışıp soru çözmessen yerleşemessin.

Çok ukalasın bu ne bilmiş seni diyebilirsin inan öyle bir niyetim yok sadece Bunu tecrübelerimle söylüyorum ustat, 2011 2010 Yüksek puan biri almış olarak.

Tarih sorularında sana elimden geleni yaparım.

Öyle şey olur mu,Vereceginiz her bilgi önemlidir.Ukalalıkla alakası yok :)

Bilgisayarı artık kullanmıyorum zamanım fazla yok zaten o dert degil :)

Bende şuan ihtiyaç konu anlatım kitabı var.Birde soru bankası istiyorum tüm derslerin oldugu.

Yargıya çok gereksiz diyorlar.Data,yedi iklim,uzman kariyer murat yayınlarını söylüyorlar.

Ama hala karar veremedim,birde netten sipariş verebilecegim sitedeler var mı?

Bu arada siz kaç almıştınız ? :D

Yargı veya Karacan akademi bakabilirsin... Bilgisayarımda 24gb lık bir kpss kaynağı var video+döküman şeklinde. Yakın olsaydın verebilirdim

Dosya boyutu çokmuş,Nette felan varmıdır ki? 

Öyle şey olur mu,Vereceginiz her bilgi önemlidir.Ukalalıkla alakası yok :)

Bilgisayarı artık kullanmıyorum zamanım fazla yok zaten o dert degil :)

Bende şuan ihtiyaç konu anlatım kitabı var.Birde soru bankası istiyorum tüm derslerin oldugu.

Yargıya çok gereksiz diyorlar.Data,yedi iklim,uzman kariyer murat yayınlarını söylüyorlar.

Ama hala karar veremedim,birde netten sipariş verebilecegim sitedeler var mı?

Bu arada siz kaç almıştınız ? :D

Dosya boyutu çokmuş,Nette felan varmıdır ki? 

Yediiklim Soru bankası süper.

84 86 :)

Soru bankası Fem yayınları alabilirsin bide bu cep kitapları filan var onlarda güzel.
Arkadaşlarında dediği gibi konu çalıştıktan sonra o konuyla ilgili 1000 soru çöz örneğin akılda daha iyi kalıyor

YEDIEKLİM Her Zaman Geç Veriyor Ve Gittim Baktım Kitaplara Yılbaşşına özel kampanya yaptılar 42 TL SET Mkemmel itap bende yarın onu alacam.
Soruları çok mantıklı KPSS Sadece Yediklim'le girdim 50 yakın soru benzer çıktı. Nokta atışı

Sınava yakında onu alacam,İnşAllah :D