Jump to content

Anarchosa

Üye
 • Content Count

  746
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Excellent

1 Follower

About Anarchosa

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

6201 profile views
 1. Ön Lİsans Olarka Mezun Oldum. (Diplomam Kayıp Ancak E-DEVLETTEN Çıkarabiliyorum Diye Biliyorum. 2+2 Yaparak İşletme Mezunu Oldum. Şimdi Ön Lİsans Olarak E-DEVLETTEN Çıkardığım Kağıtla Bilgi. Mühendisliğine DGS İle Geçiş Yapabilirmiyim?
 2. videonun başında istediğim slider gösteriyor sonucunda sama sapan bir slider yapıor :S
 3. Beğendiğim İndex 1 Saatir Atmaya Çalışıyorum Kafam Yoruldu Çorba Oldu Tam Olarak Yapamadım Yardımcı Olabilirmisiniz?https://glidejs.com/Projesini İndirdim Lâkin Yapamadım Yardımcı Olacak Arkadaşlar İçinde Bir Kaynak Sağlamış Olursunuz.
 4. Güncel ben bunda şöyle yapıyorum. LOCAL'de Sabit İp Vermek Zorundayım Sabit İp:192.168.1.120 Alt Ağ Maskesi:255.255.255.0 Ağ Geçidi:192.168.1.1 NETE GELDİMİ SIRA SABİT İP VEREMİYORUM. Çünkü Üniv Hattı Bu Direk İp Alıp Bağlantı Kuruyor. 1 Saat Sonra Hat Ünleme Dönüyor Net Gidiyor Çözemediğim Sorun O. Nasıl Çözüyorum. Ağ Bağdaştırıcısını Kaldırıp Tekrar Kuruyorum Düzeliyor. Anlamadım Nasıl Çözecem.
 5. Ben Dediğiniz Gibi Şöyle Yapıyorum. LOCAL Olan PC'de İp'i İP4 Ayarlarından 192.168.1.108 Olarak Sabitiliyorum. Ağ Geçidinide 192.168.1.1 Yapıyorum Zaten Yapmak Zorundayım. Yapmasam Programa Bağlantı Kuramam. 2. USB LAN KART İle İnternet Olduğu İçin Ona İP Vermiyorum Çünkü Üniv. Ait Olduğu İçin Sabit İP Veremiyoruz, Direk Bağlantı Kuruyor İnternete Bağlanıyor. Bu Şekilde Diyorsunuz Demi Ben Bunu Yapıyorum. Ama Belli Bir Süre Sonra İnternet Anlamadığım Şekilde Gidiyor,Neden Gittiğini Anlamıyorum USB LAN Kart Çıkarıp Tekrar Takıyorum LOCAL Devre Dışı Bırakıyorum Geliyor. Yani Uykuyamı Dalıyor Anlamadım.
 6. Merhabalar; Çalıştığım Şirkette İnternete Bağlı Olmayan Bir Local Ağımız Var Bu Local Ağda Bazı Programlar Çalışıyor Veri İşleniyor. Yani İnternetsiz Bir Ağ Bu Ağa Bağlanan Bilgisayarlar 1 Swicht Üzerinden İşlem Görüyor. Ancak Bilgi İşlem Olduğum İçin Benim İnternete İhtiyacım Var Ufak Tefek Araştırma Yapmam Gerekiyor.Bende USB LAN Kart Aldım. İnternet Olan Modemden Kendime Kablo Çekip Bu Kabloyuda USB LAN Kartına Bağlıyorum. 1 Local 1 İnternet Ağımı Tek PC'de Kullanmak İstiyorum. Kullanıyorumda Ancak 5 DK 10 DK Sonra İnternet Ünleme Dönüyor. Yani PC'nin Kafasımı Karışıyor Anlamadım Bu Sorunu Nasıl Üstesinden Geleceğim?
 7. Doberman Şampiyonluğu Yarışında Çıktığı Sırada Çağrılması İçin Evrakta İsim Vermek İstiyoruz. Örnek vermek gerekirse yavrusu olunca hangi kandan geliyor diyorlar mesela Aşil'in Kızları Gibi.
 8. arkadaşlar Çiftlik İsmi Değil Yarışmalara gittiğinde Köpek IRKI için Marka İsim Diyorum Arkadaşın Biri İTLER Çİftliği Demiş Allah Rızası İçin
×
×
 • Create New...