Jump to content

Anarchosa

Üye
 • Posts

  873
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

12190 profile views

Anarchosa's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

88

Reputation

 1. https://www.trnobetcieczane.com/sitene-ekle/?sehir=21 sitesinden kodu alıp siteme ekliyorum örnek vermek gerekirse; ancak sitesinde sorgulama yaptığımda çalışıyor. kodu sitemde çalıştırmak istediğimde çalışmıyor.
 2. FastReport'a Filigran Nasıl Oluştabiliriz bilgisi olan varmı watermark oluşturabiliyoruz ancak ben rapor her açıldığında watermark daha önc belirlenen kurallarla aktif gelsin istiyorum,yaptığım ayarı watermark kaydetmiyor anlık o an gösteriyor
 3. Daha Önce Mysql Kodumdu Ancak Sql Gerektiği İçin Nasıl Çevirebilirim ? CONCAT(FORMAT(sum nasıl kullanabilirim Sql Sorgumda hata alıyorum yardımcı olabilirmisiniz? select sk.id,sk.ad,CONCAT(FORMAT(sum(d.yon*d.adet_miktar) ,3,'tr_TR')) as Miktar,CONCAT('₺',FORMAT( sum(ISNULL(d.tutar_satir,0)) ,2,'tr_TR'))as Tutar from Temp.dbo.temp_belge_detay d inner join stok s on s.id=d.stok_id inner join stok_grup sk on sk.id= s.stok_grup_id where d.tarih between '@bastar' and '@bittar' and [email protected] group by sk.id, sk.ad Msg 189, Level 15, State 1, Line 1 The concat function requires 2 to 254 arguments.
 4. sadece raporlarımı çevirmesini istiyorum tablo ve benzeri değil
 5. Merhaba Mysql'de Yazılmış Raporlarım Mevcut Ancak ben MSSQL Çevirmek İstiyorum; Örnek Aşağıda Verdim Kodları:
 6. Dostum günaydın sana bir fikir vereyim mi bir kaç postumda yazıyorsun görüyorum şuana kadar verdiğin yardımlar için teşekkür ederim ama ezber iş yapıyorsun yani verdiğin linkler yönlendirme yaptığın diğer konulardaki adresler hepsi sonuçsuz kalıyor hani şöyle diyeyim tecruben varsa yaz bence
 7. Nox Player İle Android Uygulamaları test için yükleme yapabiliyoruz acaba İos içinde bu mevcut mu ios uygulamalarını netten indirip Emulator ortamında görebilir kullanabilirmiyiz?
 8. Bir Siteyi Sadece İos Uygulamasında Üzerinde Web Site Gibi Açmak İstiyorum WebView Gibi Nasıl Yapılır? Bu Konuda Yardımcı Olabilirmisiniz?
 9. ben uygulamayı çalıştırdıktan sonra otomatik olarak oktulanları txt yazdırmak istiyorum anlaşamadık heralde
 10. 1.bat dosyası içini şöyle yaptım 2.bat dosyası içeriğini vhui64.exe uygulamasını çalıştırıyorum barkod okutuyorum out.txt içine yazmıyor
 11. Dosya açıkken metni yazıyor, ben kapalıyken her veriyi okuyup sonra herhangi bir yerde saklı tutmak tutmak istiyorum. İstemci bilgisayarda veya Orange Pi'de olsun, bunu bir yerde tutmak istiyorum amacım o doğru anladık değilmi birbirimizi.
 12. Şimdi; böyle bir bat dosyası oluşturdum isminide 3kur.bat yaptım @echo off >> 3kur.bat title 3kur >> 3kur.bat color 3a >> 3kur.bat echo %date%%time% >> 3kur.bat Bu komutu nerde yapacağım kafam karıştı biraz
 13. virtualhere programında gelen veriyi txt yazdırmak için nasıl bir yol izleyebiliriz? https://www.virtualhere.com/client_api şurda bir örnek verilmi işin içinden çıkamadım yardımcı olablirmisiniz?
 14. Wordpress 1 Sayfamı Düzenliyorum Uzak FTP Klasörüne Bağlamak İstiyorum. FTP Klasörü Bu Şekilde Okumasını İstiyorum
×
×
 • Create New...