Jump to content
TNC-TR

Anarchosa

Üye
 • Content count

  672
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Excellent

About Anarchosa

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

2578 profile views
 1. Anarchosa

  C# Projesi Için Fikir öneri Acces Server

  tamam onu hallederim peki, Acces bağlantısını nasıl yapabilirim ?
 2. Anarchosa

  C# Projesi Için Fikir öneri Acces Server

  güncel
 3. Anarchosa

  C# Projesi Için Fikir öneri Acces Server

  Sql server ile olurmu freehosting sitelerinde yapmak istiyorum amacim proje teslimata kadar online calismasi
 4. C# Projesi İçin Fikir Öneri Acces Server FreeHost kullanarak programımı internet ortamından heryerden güncel şekilde database erişmek istiyorum. bunu nasıl yapabilirim. Acces veri tabanı ile bunu yapabilen varmı ? Ve programa sahip herkes veri girişi yapabilmeli.
 5. C# TAM Ekran Yapınca Butonlar Textboxlar Büyüyüp Yer Değiştirmesi Kendi pc emde çalışırken benim çözünürlüğe göre problem yok 1980px ekran da butonlar form okadar karışmış ki neyin nerde olduğu belli değil. Acaba ekran büyüdükçe butonlar araçlar otomatik büyütme şansımız var mı çözünürlüğe göre otomatik konumlanma olsa iyi okur
 6. Anarchosa

  Winrar Sfx Masaüstüne Kısayol Atma

  Allah kahretsin sonunda oldu üstat sen harikasın.
 7. Anarchosa

  Winrar Sfx Masaüstüne Kısayol Atma

  bu konu bukadar zormu allah belasını versin bu işin ya
 8. Anarchosa

  Createinstall Programını Kullanabilen Varmı

  Olmuyor yapamiyorum
 9. CreateInstall Programını Kullanabilen Varmı Bu Salak Programda Masaüstüne Kısayol Atmak Bukadarmı Zor 4 Saatir Çözemedim. CreateInstall Bu Lanet Olası Programın Dışında Önerebileceğiniz Hangisi Varsa Kabul Ediyorum Yadabunu Kullanabilen Varsa Yardımcı Olabilirmisiniz. Ben Masaüstüne Kısayol Atmasını Ve C:ProgramX86 İÇinne Kurulmasını İstiyorum Bukadar Basit.
 10. Winrar SFX MAsaüstüne Kısayol Atma SFX Seçeneklerinden Masaüstüne Kısayol Atmasını İstiyorum. Programımı C:/ İiçinde bir klasöre çıkarmasını ve masaüstüne bir kısayol atmasını istiyorum nasıl yapacağım.
 11. C# Programina Limit Koymak İstiyorum Key Mantığıyla c# ile yazılmış programa lisans eklemek istiyorum, server üzerinden keyi çekmesini eğer key doğru ise,kullanıma açılmasını eğer doğru değilse aktivasyon paneline aktarmasını istiyorum ufak bir geliştirme yaptım. verilen keyi local kontrol ediyor,eğer doğru ise açıyor programa sınırlama getirdim 3 kere ücretsiz çalıştırmaşansı oluyor 3.seferden sonra program herşey disable oluyor keyi girince düzeliyor,ama ben bunu server üzerinden yapabilirmiyim. Yani bedava hosting veren siteler var,acaba onunla yapma şansım olurmu ve örnek bir proje varmı bu hem benim için hemde geliştiriciler için ileride kaynak bir konu olmuş olur.
 12. Anarchosa

  C# Silme Işlemi

  Ustam sorunu çözdüm sorunu OleDbConnection İçinde Tanımlamadığım için farklı bağlantıyı çağırıyordu. İçinde Tanımladım. Sorun Düzelmedi tabi ikinci hatamda; komut.CommandText = "DELETE FROM haluk WHERE [email protected]"; komut.Parameters.AddWithValue("@SNO", dataGridView1.CurrentRow.Cells[0].Value.ToString()); komut.CommandText = "DELETE FROM haluk WHERE [email protected]"; komut.Parameters.AddWithValue("@Kimlik", dataGridView1.CurrentRow.Cells[0].Value.ToString()); Sorun Çözüldü; Şimdi bunun açıklamasını yapayım database yenilemek için kullanıyorum. 3 veri tabanı var. hangi veri tabanında işlem yapsam comboboxtaki SelectIndex değerine göre haluk sistem fema üç değişkenden birini çağırıyor. Database yenileniyor.
 13. Anarchosa

  C# Silme Işlemi

  con.open(); patlıyor hala sorun çözülmedi.
 14. Anarchosa

  C# Silme Işlemi

  HATA: System.NullReferenceException: 'Nesne başvurusu bir nesnenin örneğine ayarlanmadı.' con, null idi.Sürekli Patlıyor Bu Konuda Nerde Yanlış Yapıyorum.Database İçindeki Kolon İsmi KimlikProgram İçinde Görünen Kolon İsmi Kimlik
 15. Anarchosa

  C# Silme Işlemi

  C# Silme İşlemi System.NullReferenceException: 'Nesne başvurusu bir nesnenin örneğine ayarlanmadı.' con, null idi. hatası alıyorum.
×