Jump to content
TNC-TR

Anarchosa

Üye
 • Content count

  703
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Excellent

About Anarchosa

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

3184 profile views
 1. Anarchosa

  Spor Işletme Programı

  Spor İşletme Programı Arkadaşlar merhaba bir spor işletmek istiyoruz bunun için atılımlar yapıldı ihaleyi aldık,üyelerimizi takip edebileceğimiz; Müşteri Kaydı Müşterinin Ödeme Geçmişi Müşterinin Hangi Kapılardan Hangi Saat Aralığında Geçeceği Örnek Vermek Gerekirse Sabah 8:00-10:00 Pilates) Öğlen 13:00- 15;00 Havuz ) Akşam 19:00- 21:00( Fitness) Gelebilmeli (Özelleştirilme Yapabilme) Müşterinin Hangi Kapılardan Geçebileceğini Belirleme. Müşterinin Aylık Paketi Dolmaya Yakın 10 gün Öncesinden Belirnen Tarihte Bilgilendirme İçin Bana Haber Vermeli Uyarı Niteliğinde. Hangi Üyenin Ne Kadar Günü Kaldığını. Kartlı Geçiş İçin Cihazları Aldık Ancak Program ZKTeco Programını Önerdiler Onda Personelin Aylığı Dolunca Sistem Geçiş Hakkını Durdurmuyor,Ve Onda Müşterinin Ödeme Geçmişi Gösterilmiyor.
 2. Anarchosa

  Fitness Salonuna Ses Sistemi önerisi

  Güncel
 3. Fitness salonuna ses sistemi önerisi Fitness salonuna ses sistemi önerisi alabilir miyim Bütçe 450 500 550
 4. Anarchosa

  Yazıcı önerisi (Renkli-Tarayıcı)

  Hocam isminiz cüneyt değilmi yani yorumunuz için teşekkür ediyorum ama,şu konuyu okumadan yorum yapıp kartuşu 1500 tl olan büyük kırtasiye yazıcısı isteysedim zaten bunun açık şekilde belirtirdim. Ofis için olacak sadece A4 çıktısı alınacak.
 5. Anarchosa

  Yazıcı önerisi (Renkli-Tarayıcı)

  Güncel
 6. Yazıcı Önerisi (Renkli-Tarayıcı) Renkli-Tarayıcı Özelliği Olan Kartuşları Bittiğinde Ekonomik Olarak Doldurulması Maliyetli Olmayan Yazıcı Önerebilirmisiniz? Ve Sadece Siyah Beyaz Çıktı Alacağımız Fotokopi Özelikli Yazıcıda Önerebilirmisiniz? Dipnot: Ekonomik Önerebilirmisiniz.
 7. Origin Online Oyunlarda Uyguladığı Fiyat Politikasına Destek ! Originden bir çok oyun satın alıp oynuyoruz,fiyat politikası gerçekten canımızı sıkmaya başladı dolar yüzünden uygulanan (Euro-Dolar) kurlardan dolayı senede 1 kez aldığımız oyunlar ülkemiz içinde bir oyunun fiyyatı 500 450 TL oldu kaldıki yurt dışında böyle değil çünkü hayat endexleri alınan askeri ücretler bizim 5X olduğu için onlara çok ucuz geliyor,Bölge tanımlı satış yapılabilir.Steam'ın türkiye için uyguladığı indirimleri görebiliyorum.Ve destek için aşağıda hem origin forumda konu açarak hemde EA mail ile ulaştırarak, instagram'dan yazdığınız yazıyı resim olarak yollayarak destek verebilirsiniz,resim olarak atmanızın sebebi özel mesaj karakter sınırı yüzündendir.Paylaşmak destek içindir,farkındalık için sizde mail atabilirsiniz. Bu benim açtığım konu; İngilizce: Türkçesi:
 8. Bunlardan Hangi Donanımlar Daha İyi 1300 Tl uygun ofis sisteminde kullanılmak üzere pc toplamak istiyorum yardımcı olabilir misiniz. i51. Nesil 6 adet istenilirse 7412 tl. Monitörlerden 3 tanesi 21.5 diğer 3 tanesi 18.5 inç ve artı ekstradan 240 ssd Herşey 0 Buda i3.3 nesil Bunda ise bütün monitörlerin hepsi 22" 2.el. Haddsikler 2.el 250 GB HDD kontrolleri yapılmış, I3 masaüstü 3.nesil Mobile değil (masaüstü işlemcisi) Toplam 6 adet 7650+Kargo 5 adet normal +1 adetini 250 GB yerine SSD 240 GB taktırsak. buda toplamda 6 ADET Bu ikisinden hangisi uzun ömürlü olur I5 mobile olan herşeyi 0 ama i5 mobile yani update yapılamıyor ama çoğu yorumda olumlu sonuç alınmış yinede tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum.
 9. Anarchosa

  I5m 1.nesil Işlemci

  https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-10-takim-komple-bilgisayar-i3-3-nesil-4gb-ram-22-led-monitor-625600831/detay bu nasıl arkadaşlar bu ürün üsteki sistemlerden daha iyimi ?
 10. Anarchosa

  Ses Sistemi önerisi

  Arkadaşlar Usb giriş yok creative alacamda hangu ürününde var acaba
 11. Anarchosa

  Ses Sistemi önerisi

  Bencede Creative de deneyimli arkadaşların fikirleri her zaman önemlidir.
 12. Anarchosa

  Ses Sistemi önerisi

  SES Sistemi Önerisi Hangisini Daha İyi Performans Ses Kalitesi Verir ?
 13. Anarchosa

  I5m 1.nesil Işlemci

  Kafayı takmak değil konuyu kendinize göre yorumlama biçiminiz gereksiz konunu en başında Masaüstü olacağını dile getirdim AIO veya Laptop isteyeseydim tavsiye edeceğiniz sistemlerin arasına bunu altını çizerek söylerdim, tekrar tekrar AIO sistem laptop önermenize gerek yok.
 14. Anarchosa

  I5m 1.nesil Işlemci

  Monitör Dahil 1400 Geçmemesi Lazım Bütçe'den Dolayı Yardımcı Olabilirmisiniz? Maximum 1500
 15. Anarchosa

  I5m 1.nesil Işlemci

  Atombilişim aldım aynıdır ya ordaki sistemde Bana 1300 monitör dahil önerebilir misiniz
×