Jump to content
TNC-TR

Anarchosa

Üye
 • Content count

  644
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Excellent

About Anarchosa

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

2419 profile views
 1. Anarchosa

  Turbobit çeviri

  50 Adet Link Var hocam o yuzden söyledim yoksa bende biliyorum 100lerce değil milyonlarca olduğunu 100 tane reklam arkasına gizliyorlar burdaki bir arkadaş yardımcı olabilirmi diye şansımı denemek istedim.
 2. Anarchosa

  Turbobit çeviri

  Turbobit Çeviri Rica ediyorum turbobit çeviri varmı sabahtandır indiremiyyoruz, biraz link var eğer yardımcı olacak varsa şimdiden teşekkürler.
 3. Anarchosa

  C# Veritabanına Bağlanarak Giriş Yapma

  Allah benim belamı versin eğer senin yazdığından 1 kelime anladıysam
 4. Datagrid1 den Datagrid2 checkbox la veri aktarımı Tabloda 100 Kayıt var ve arama yaparak checkbox'la seçip butona veya üstüne tıkladığımda farketmez datagrid2'ye aktarmak istiyorum Datagrid'den Datagride Seçtiklerini aktarabilirmiyim kısacası?
 5. Anarchosa

  C# Takıldığım Konu

  C# Takıldığım Konu BingMaps haritası üzerinden herhangi bir yeri tıkladığımda koordinat bilgilerini alabilme durumumuz varmı ? Textbox1.Text Ve Texbox2.Text Yazmasını istiyorum. 2.Sorum İse; Tabloda 100 Kayıt var ve arama yaparak checkbox'la seçip butona veya üstüne tıkladığımda farketmez datagrid2'ye aktarmak istiyorum Datagrid'den Datagride Seçtiklerini aktarabilirmiyim kısacası?
 6. Anarchosa

  Ekran Videosu çekme Ismini Unuttum

  Ademo gibi bir ismi vardıda çıkaramadım Instant Demo buldum oleyyy
 7. Ekran Videosu Çekme İsmini Unuttum Arkadaşlar Bluelife katılımsız destek yaparken ekranvideosu çeken bir programı vardı,5DK video 1 2 MB yapmış acaba o programın ismi neydi bütün kayıtlatrında o programı kullanmıştı ismini bir türlü hatırlayamadım
 8. Anarchosa

  Ingilızce Ses Kaydını Türkçeye çevirmek

  Sesler Ektedir. Konunun Başında
 9. Elimde 1 dk 50 saniyelik Ingilızce ses kaydı var türkçeye çevirmek istiyorum yardımcı olabilecek varmi Ektedir dosyalar. Ses 025.m4a Ses 026-1.m4a
 10. Konu Sürekli Güncelllenecektir.
 11. Anarchosa

  C# Veritabanına Bağlanarak Giriş Yapma

  Problem şu;Program 3 kere ücretsiz çalışacak ve 4. açılıştaKEY Sormasını istiyorum Database daha önce girilen KEY'le eşleşirse giriş yapsın. Girilen KEY Doğru ise Zaten Bir daha sormasına gerek yok.
 12. Anarchosa

  Fifa 18 Oynayan Arkadaşlar

  FIFA 18 Oynayan Arkadaşlar Origin ID'lernizi Yazın Birlikte Maç veya 2 vs 2 Atalım. Hem Bende Takım Arkadaşı Arıyorum
 13. ben sitenin kaynak kodlarından birkaç js dosyası elde etti mama onlar galiba işine yaramıyor.
 14. http://ehliyetsinavihazirlik.com/index.php/23-aralik-2017-ehliyet-sinav-sorulari-coz.html adres bu hocam bunun js css gibi kaynakları alabilme şansımız yokmu?
×