Jump to content
TNC-TR

Anarchosa

Üye
 • Content count

  695
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Excellent

About Anarchosa

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

3041 profile views
 1. Anarchosa

  Sitedeki Hareketli Slider Css'sini Alma

  tamam oldu peki şeritleri nasıl uzatabilirim ? daha uzun isim yazmam gerekitğinde kötü görünüyorda.
 2. Anarchosa

  Sitedeki Hareketli Slider Css'sini Alma

  hocam onu bende biliyorum Ben CSS oturmadım
 3. Sitedeki Hareketli Slider Css'sini Alma Merhabalar aşadağıki bıraktığım linkte şöyle bir alan var,o alanın css'sini tam olarak alamadım yardımcı olabilirmisiniz? ADRES BU şeritleri nasıl uzatabilirim ? daha uzun isim yazmam gerekitğinde kötü görünüyorda. ISIM yazan yeri daha uzatmam gerekebilir.
 4. PHP Konusunda Yardımcı Olabilirmisiniz? Elimde PHP template mevcuttur,ancak bu konuda eksiğim olduğu için yapamıyorum,buna birkaç özellik eklemek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz. Amacım şudur; admin template direk admin paneline bağlamak istiyorum. ayrı geliştirmiş ASPX sayıfamızıda admin template database bağlamak ve kullanıcı girişi yaptırmak istiyorum. aspx sayfamıza databaseden sadece kullanıcı adı şifre paket bilgilerini çekmesini istiyorum.
 5. Anarchosa

  Fifa 19 Full+crack

  FIFA 19 Full+Crack FIFA 19 Full Game PC Download Crack Torrent. Same sick burns, same smoldering attitude, FIFA is back and better than ever with FIFA 19! The UEFA Champions League is back and now the game offers even more enhanced gameplay tools that will give you more precision and control than ever before. You can also play through the story of Alex Hunter in The Journey: Champions, a new type of career mode. FIFA 19 includes a dramatic finale to the story of Alex Hunter in The Journey: Champions, a new mode in the ever-popular FIFA Ultimate Team, and more. Champions Rise in FIFA 19. From tactical approach to every technical touch, Control The Pitch in every moment with new gameplay features in EA SPORTS FIFA 19. The brand-new Active Touch System allows for closer control, Dynamic Tactics enables deeper and more accessible squad setups, 50/50 Battles enables greater physicality and more user skill when challenging for loose balls, and Timed Finishing elevates user control in striking. Experience the world’s most prestigious club competition with the addition of the UEFA Champions League. The legendary tournament is woven into every mode in FIFA 19, introducing brand new ways to play. Genre: Action, Sports Release Date: September 27, 2018 Publisher: Electronic Arts Developer: EA Canada Size : 30 GB Mirrors: Torrent, Mega, Uptobox, 1Fichier, Google Drive, KBAGI, Openload, Downace STEAMPUNKS CRACK
 6. Anarchosa

  Spor Kompleksi Için Açılacak Dükkan Isimleri:)

  düşünceler için teşekkürler hala daha yaratıcı fikirler bekliyoruz.
 7. Anarchosa

  S5 Batarya Değişimi

  50 TL için 20 30 TL fazla verip 10 TL'nin hesabını yaparsanız 1 ay sonra 1 daha alacaksınız. aldığınız ürün 1 ay sonra çinize kesinkike sinmeyecek, 15 gün dolmadan iade işlemi başlatacaksınız,sonra N11 adam kullanılmış ürün diye hak talep edip iade almayacak. (3-5 Gün) sonra diyeceksinizki lanet gelsin 20 TL fazla verseyd,m başım ağrımasaydı. Olan Zamana Olacak. 50 TL ise 70 80 TL bakın N11 Takılıp Kalmayın. Farklı Sitelerde Yorumlara İstinaeden Alın.
 8. Spor Kompleksi Için Açılacak Dükkan Isimleri:) 10 spor dalı tek bir alanda hizmet vermeye çalışacağız ALLAH'ın izniyle sizden ricam bünyemizi temsil edecek isim aramaktayız yardımcı olabilir misiniz ?
 9. Anarchosa

  Siteye Kredi Kartı ödemesi Ekleme

  Arkadaşlar kolay gelsin; Bir web sitesinde kredi kartı ödeme sistemi nasıl eklenir ne gibi hususlara dikkat etmek gerekiyor,ödeme sistemi paneli için kimlerden destek alabiliriz? Bu yüzden bir web sitesine kredi kartı nasıl eklenir hususlar vs bilmek istiyorum Amacım; Spor Kompleksi İşi Aldık Ancak Bu Spor Komleksinde 1-Futbol 2-BasketBol 3-Tenis 4-Fitness 5-Plates 6-Hamam 7-Kickbox Bunlar İçin özel otomasyon yazılımlarımız mevcuttur,turnike geçişli yani üye oraya ait değilse geçiş yapamıyor. Buraya kadar problem yok. Web Sitemizde Ödeme yöntemi ekleyerek,müşterimiz Fitness'a 12-6 Ay ikisinden birini seçince ödeme yapmasını sağlamak istiyoruz,sağladıktan sonra müşteri spor kompleksimize gelince sisteme düşmesinide sağlayabilirmiyiz? yani Otomasyona ödeme'den sonra kayıdıda alabilirmiyiz?
 10. Anarchosa

  Siteye Kredi Kartı ödemesi Ekleme

  Siteye Kredi Kartı Ödemesi Ekleme HTML PHP veya wordpress bir siteye kredi kartı ödemesi eklenmesi nasıl yapılabilir süreç nasıldır ne gibi hususlara dikkat etmeliyim yardımcı olabilir misiniz
 11. 2018 Ekim : 01-31 arası Ücretsizdir Eklenmiştir.
 12. C# Panelde CustomPanel Çalıştıramıyorum Kullanıcı Denetimi Ögesi içinden projeyi çizdim butonlar koydum. butondan mevcut yaptığım projeyi FEMA'yi Çağırıyorum Femayı Görmüyor. Bu konuda fikri olan varmı ?
 13. Anarchosa

  C# Projede Profesyonel Sol Menü Yapımı

  Proje C# Visual Studio Proje bende isterseniz gönderebilriim sizede. şöyle bir durum var menü mouse üzerine gelince menü açılmasını istiyorum.
 14. Anarchosa

  Aio Yapımı

  AIO yapımını forumda 1 2 tane konu diyecem yok 100 milyon konu var. bunu kimse sizin yerinize yapmaz. Bir proje sunun takıldığınız yerde burda sorun bu forum çok eski tabandan beri ünlü yazılımcıları ağırlıyor siz uğraşın birşeyler yeşersin bozuk olanı sorun mutlaka cevap gelir ama böyle cevap alamassınız.
 15. C# Projede Profesyonel Sol Menü Yapımı Orjinali Böyle; ben Böyle Yapmak İstiyorum Merhaba ben netten bir proje buldum butonları bu şekil ancak üzerine gelince 3 adet daha yanına menü açılmasını istiyorum acaba böyle bitşey yapabilir miyiz
×