Jump to content
TNC-TR

Anarchosa

Üye
 • Content Count

  715
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Excellent

About Anarchosa

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

3611 profile views
 1. After Effect Zamanı Artırramıyorum After Effect Videoların Sürelerini Uzatmam Lazım Uzatamıyorum, Sürelerini Tek Tek Arttırdım Ancak Yeşil Olan Yerler Artırmıyor. Slider1...10 Kadar olan bütün panelleri Comp. Setting'den 12 Sn Çıkardım O Komposizyonların içindeki videoyu 12 Sn göre ayarladım ama Main Control Paneldeki Yeşil'lleri Mavilerin uzunluğunu asla dğiştiremiyorum yardımcı olabilirmisiniz
 2. Wordpress'ten Anlayan Varmı ? Arkadaşlar site içerisinde hangi sayfaya gidersem gideyim, Elektronik sınav uygulaması eklenmiş sayfalar arası gezinti yapamıyorum iletişime tıklıyorum bilgileri doldurma olmuyor. Alıntı: http://www.siirtlidersurucukursu.com Alıntı: http://ehliyet.esinav.org/DilSec.php?k=a1445 Anasayfama eklemiştim ancak her sayfada link olarak eklenmiş.
 3. FIFA 19 Oynayan Varsa Gelsin 2 vs2 Oynarız
 4. Sorun 2 Seçenekten Oluşur. 1. İşletim Sistemi Düzgün Kurulmamış Veya Normalde Çalışırken Açılıp ,Kapanış Sırasında Problem Olmuş İşletim Sistemini Baştan Kurman Gerekir, 2.BIOS Güncellemesi Kurun.
 5. Mobil Uyumluluk Sorunu sadece bu sayfadda mobil uyumluluk olunca antrenörlerden bazıları görünmüyor,ancak masaüstü gorümü için mobil kodu uyumluğunu kalldırınca mobilde sağa doğru bir boş bir sayfa oluyor bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? https://arsissaspor.com/yonetim.aspx.html 2.sorum ise ent alt köşede mobil olduğu çin sadece harita var ben resimin en altındaki gibi iletişim gibi durumları genel olarak footer kısmını aaynı masaüstündeki görünümü elde etmek istiyorum. Mobilde sadece harita gösteriyor acaba mobildeBunu gösterme şansımız var mı
 6. Kaldırdım sonuç değişmedi. sonu aynı Dediğinizi Yaptım Evet Tablo Geldi,Ama O Etiketi Kaldırdıktan Sonraki Duruma Baktınızmı ? Bütün Tablo Birbirine Girmiş.
 7. Div ile Oluşturulan Table Responsive Eklemek DİV ile yapılan table görünmüyor,bilgisayar ortamında problem yok ancak mobilde görünmüyor. yardımcı olabilirmisiniz?
 8. CSS Konusunda Destek Verebilirmisiniz? + tam olarak yapamadım bunun aynısını yapmaya çalıştım ancak bir yerde eksik kod var tam olmadı http://preview.themeforest.net/item/...eview/12828455 buda proje linki: Alıntı: https://codepen.io/Anarchosa/pen/OaKxym
 9. Site Mobil Görünüm Tasarlama Arkadaşlar sitemizi daha açmadık aspx yapıyoruz,ancak mobil görünümü masaüstü görünümünden farklı yapmak istiyorum,örnek vermek gerekirse PTT Anasayfası https://www.ptt.gov.tr/Sayfalar/Anasayfa.aspx Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orijinal halini görmek için tıklayınız. Orijinal boyut: 1919x797 Mobilde Daha Farklı.Yani Mobil Görünümü Ayrı İçerik Zaten Aynı Sadece Görünümü biraz değiştirmek istiyorum,yardımcı olabilirmisiniz?
×
×
 • Create New...