Jump to content

İzmir / Satılık Cpu - Ekran Kartı - Ddr2 Ramler

shalyangose
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar sattığım parçalar kesinlikle ihtiyaç fazlası az kullanılmış ve upgrade sebebiyle kenarda duran SAĞLAM çalışır durumda parçalardır.

Bilgisayarımı aldıktan 1 ay sonra şehir dışına okumaya gittim . Giderkende yeni laptop aldığım için 2 sene boyunca bilgisayar evde yattı diyebilirim. Sadece hafta sonları babam tarafından internete girildi. Okulum bitip geldikten sonra i3 12 GB ramli yeni bi kasa daha topladım. Haliyle bu parçalar kullanılmadı. Satış sebebim bu yüzdendir.

Parçaların satımı sadece İZMİR'e ve ELDEN TESLİM Olacaktır.

Benim için herşeyden önce güven önemlidir bu yüzden parçaların büyük çözünürlükte fotoğraflarını koyuyorum fotoğraflar bu yüzden biraz geç açılabilir.

Tüm Parçaları (Samsung Laptop Ram'i Hariç) Toptan Almak İsteyen Olursa 120 TL'ye Bırakırım.

Asus Geforce 7300 Gs 256 MB Ekran Kartı
Ekran kartının fanı tarafımdan değiştirilmiştir ve fan değişiminden sonra hiç kullanılmamıştır.
Fiyat : 35TL

Görsel 1 

Görsel 2

Görsel 3

Görsel 4

Görsel 5

Intel Pentium D 925 3.00GHz 4MB ÖNBELLEK 800MHZ İşlemci
Ürünün yanında orjinal işlemci soğutucusuda verilecektir.
Fiyat : 40TL

Görsel 1 

Görsel 2

Hi-Level 1 GB DDR2 533Mhz RAM (2 ADET) + Kingston 1 GB DDR2 533Mhz RAM
Hi Level (Adet) Fiyat : 15TL  (( SATILDI ))
Kingston (Adet) Fiyat : 20TL

Görsel 1 

Görsel 2

Samsung 1 GB DDR2 667Mhz LAPTOP RAMİ
Fiyat : 30TL

Görsel 1 

Görsel 2

LG 52x 32x 52x CD-Rw Model No: GCE-8525B
Arasıra Açma Tuşu Basıldığında çıkartmamaktadır.
Fiyat : 10TL

Görsel 1 

Görsel 2

Görsel 3

Lite ON 52x CD-Rom Model No: LTN-526S
Fiyat : 5TL

Görsel 1 

Görsel 2

Edited by shalyangose

Bir arkadaşım 1gb 533 mhz ram arıyordu.Onunla görüşüp size bildirene kadar(kesin geri döneceğim) lütfen o parçayı benim için ayırımısınız?

Ben İzmir'de bornovada oturuyorum.Dershane için çankayaya gidiyorum.Yani elden alabiliriz...

Tamamdır arkadaşım haber bekliyorum bende dershane için çankayada oluyorum salı ve perşembe Karacan benim için daha iyi olur :D

Arkadaşla konuştum..Hilevel ramleri 20 tlye alabilir.

20ye alabilir derken ? 2sini birden mi 20 TL anlamnda dediniz.?

Evet..İkimizde Lise 2ye gidiyoruz.Evimizde bilgisayarımız yok.Bizde ordan burdan pc toplamaya çalışıyoruz.En azından ödevlerimizi yapmak için.Malum çok slayt falan hazırlamak gerekiyor ödevler için.Bende kuzenimin pcden bağlanıyorum zaten.12de okuldan bağlandım akıllı tahtadan biraz net yavaş olduğu için fazladan göndermiş mesajı kusura bakmayın.1gblığını ben diğer 1gblığını arkadaş alıcak.Arkadaşın P4 işlemcili pcsi var ona takıcak benimde pc için sadece anakart ve ram lazım.Bir tek bunlar eksik.Bizimde bütçemiz kısıtlı dediğim gibi ikimizde çankayaya geliyoruz hafta sonları.Eğer sizin için ikisi 20 tl uygunsa saat kulesinin önünden elden teslim alabiliriz.Yalnız ramlerin çalıştığına dair resim gönderebilirseniz minnettar olurum...

Edit:Resim istememin sebebi verdiğiniz resimler açılmıyor 403 server errormu ne öyle bir hata veriyor.

Edited by BPlC0nNecti0n

Evet..İkimizde Lise 2ye gidiyoruz.Evimizde bilgisayarımız yok.Bizde ordan burdan pc toplamaya çalışıyoruz.En azından ödevlerimizi yapmak için.Malum çok slayt falan hazırlamak gerekiyor ödevler için.Bende kuzenimin pcden bağlanıyorum zaten.12de okuldan bağlandım akıllı tahtadan biraz net yavaş olduğu için fazladan göndermiş mesajı kusura bakmayın.1gblığını ben diğer 1gblığını arkadaş alıcak.Arkadaşın P4 işlemcili pcsi var ona takıcak benimde pc için sadece anakart ve ram lazım.Bir tek bunlar eksik.Bizimde bütçemiz kısıtlı dediğim gibi ikimizde çankayaya geliyoruz hafta sonları.Eğer sizin için ikisi 20 tl uygunsa saat kulesinin önünden elden teslim alabiliriz.Yalnız ramlerin çalıştığına dair resim gönderebilirseniz minnettar olurum...

Edit:Resim istememin sebebi verdiğiniz resimler açılmıyor 403 server errormu ne öyle bir hata veriyor.

Resimler uçmuş en kısa zamanda yenileyecem tekrardan. Ve parçalarda hiç bir sıkıntı bulunmamaktadır.

Fakat konuda belirttiğim fiyatlar olması gereken fiyatlardan oldukça düşük bu yüzden fiyatlar konusunda bi indirim düşünmüyorum. Eğer hala düşünürseniz yukarıdaki fiyattan alabilirsiniz.

Arkadaş ile görüştüm.25 tlye çıkabiliriz..Bide yolparası var :D

Arkadaş ile görüştüm.25 tlye çıkabiliriz..Bide yolparası var :D oda bize kalsın

Tamm kardeşim o zaman 25 olsn ama aşağısı olmaz haberiniz olsn. Özel mesaj olarak ram'lerin çalıştığının videosunu ve resimlerini gönderiyorum birazdn.

Peki bekliyorum.Yalnız bizim bu hafta derslerimiz çok ağır.Eğer uygunsanız haftaya cumartesi saat 12:30 da saat kulesinin ordan alırız.Yalnız çalıştığından tam emin olmamız lazım...Teşekkürler

çalıştığına dair videoda attım arkadasım burada bozuk parça satmak değil amacım zaten :D daha güvenli olması için video cekip yolladım özel mesaj olarak. :D Mesaj kutunu kontrol edebilirsin.

Edited by shalyangose

Oradaysanız size bir haberim var oguzhan3598 nickli kullanıcı benim ramleri birlikte alıcağım arkadaş burdan konuşalım.Yer ve saati belirleyim fiyat belli zaten :D

Shalyongese nickli arkadasim ramler hakkinda konusalim

Buyrun sizi dinliyorum ?