Jump to content

ihale proğramı

hiorhan

Recommended Posts

bildiğim kadarıyla bütün ihale programları yıllık belli bir ücret karşılıgında hizmet vermekte. ( programı kurduktan sonra ihaleleri görebilmek için üyelik istiyor ) yıllık 300 ytl gibi bir ücreti vardı...

hımm anlıorum bizim böyle bi çözümümüz var belediyelere yönelik satınalma ihale otomasyonu ama işinize yaramaz sanırım hem zaten pahalı bi çözüm kişisel kullanım için

• 2 hafta sonra ...
hımm anlıorum bizim böyle bi çözümümüz var belediyelere yönelik satınalma ihale otomasyonu ama işinize yaramaz sanırım hem zaten pahalı bi çözüm kişisel kullanım için

Benim işime yarar sanırım...

• 1 yıl yıl...
  • 6 ay sonra...

arkadaşlar bu ihale programı konusunda lütfen birileri yardımcı olsun,bir kamu kurumunda çalışıyorum, ihale yapıyorum bu konuda çok acil bir ihale programına ihtiyaç duymaktayım, bu konu ile ilgilenirseniz çok sevinirim. sevgi ve saygılar sunar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

• 3 hafta sonra ...

ya arkadaşlar öncelikle ilgi va alakanıza teşekkür ederim. her ikiside mümkünse iyi olur, çümkü bazen hizmet alımı yani taşıma gibi bazen mal alımı akaryakıt alımı gibi ihaleler yapıldığından her ikiside olması yeterli teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim

merhabalar,

satınalma programı arıyosunuz,

size kamu ihale kurumunun sitesini önereyim bedava ama bi arşiviniz olmuyo sadece ilgili ihalenizi yapmanızı sağlar.

hizmet mal yada yapım işi için kikin sitesinden taşınır işlem fişini istek fişini muayne raporunu maliyet analizi raporunu alabilirsiniz...

dios dediğimiz bir program daha var, bu programda web tabanlı çalışan bi programdır ama satın aldığınız zaman sizin arşiviniz oluşuyor, yani artık kendi taşınır kod ekranına sahip oluyosunuz hesap planınızda bulunan tüm kodların hemen hemen hepsi devletin yayınlamış olduğu liste dahilinde yer almaktadır.

ama benim tek önerim ukbs denilen program. belediyeler için yapılmış bi program ama satınalma için biçilmiş kaftan. tüm herşey entegre çalışıyor. ödenekler takip altına alınıyor ambarlar oluşturuluyor demirbaş takibatları rahatca yapılıyor. ve ayrıca sene sonu konsolide görevlisinden istenilen taşınır kesin hesap cetvellerini tüm müdürlükler için ayrı ayrı alıp takip edebiliyosunuz. hemde 150 tüketim malzemelerini ayrı 253,254,255 kodlarını ayrı takip etme imkanı veriyo...

ama program biraz pahalı... :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...