Jump to content

Bilgisayarinizdan SMS Gönderin [%100 Bedava]

c0ss

Recommended Posts

Kurulumu:

1- Öncelikle alttaki download linkinden programi indirin

2- Daha sonra .rar dosyasini acip icindeki "widgetus.exe"i calistirin ve programi kurun

4- Kurulum bittikten sonra Desktop´unuzda acilacak saat, hava durumu gibi isimize yaramayacak pencereleri kapatin

5- .rar dosyamizdaki ikinci dosyayi yani "SMS.widget"i "Belgelerim > My Widgets"e kopyalayin

6- Simdi saatimizin yanindaki "Yahoo Widgets"e sag tiklayip "Open Widgets"den az önce atmis oldugumuz "SMS.widget" dosyasini gösterip "Open"e tiklayin.Simdi karsimiza SMS penceresi gelecek

7- Bundan sonra altta bulunan resimdeki ayarlari yapip SMS atmaya baslayabilirsiniz

http://rs25.rapidshare.com/files/14622021/BedavaSMS_by_ottoman21.rar[/CODE]

[color=#FF0000]Alıntıdır...[/color]

hocam valla gönderiyo daha önceden bu prg kullanmıstım ama bitmişti şimdi tekrar başlamış ama bişey ekleyeyim içinde gelen sms programı güncellemek gerek ben güncelledim 12 nisan saat 01:00 itibari ile çalısıyor..

Please register to see this content.

hocam valla gönderiyo daha önceden bu prg kullanmıstım ama bitmişti şimdi tekrar başlamış ama bişey ekleyeyim içinde gelen sms programı güncellemek gerek ben güncelledim 12 nisan saat 01:00 itibari ile çalısıyor..

nasıl guncelleyecez...

OLAYI COZDUM.GUNDE 6 ADET BEDAVA SMS HAKKINIZ VAR.AMA SADECE BIR NUMARA ICIN.BASTA SENI KAYIT EDIYO SISTEME.CEBINE BI KOD GONDERIYO O KODU PRGA GIRIYOSUN VE AKTIF OLUYO. daha sonra 6 sms atınca hakkın bir sonraki gune geciyo.demem o ki baska hattiniz da varsa onlari da kayit ettirin.fazladan sms atmak icin

bununla uğrasacagına telekontor gunde 5 sms bedava göndederiyor tum yonlere...

kardeş telekontör ne ki. ona da bir bakalım hangisi işimize yararsa onu kullanalım. :p

c0ss kardeşe de teşekkür ederiz böyle birşeyden haberimiz yoktu. :)

bu arada programın kaç mb.lık acaba? :lol:

peki cebe nasıl gönderioz cözemedım ben bunu resimli anlat.. :p

veya acıklayıcı bır bılgi ver... :lol:

Bu aralar resimli anlatım yapamam cebe +905..... seklinde göndereceksiniz....

Program 10 mb

ARAKDASLAR YIKIR TIKIR CALISIYO.UPDATE YAPTIM VE KULLANMAYA BASLADIM.HARIKA YA.DAHA NE DIYEBILIRIM KI.HER YONE MESAJ GIDIYO.BENIM MERAK ETTIGIM BUNU BELLI BI SURESI VAR MI ACABA?YA DA KONTORDEN DUSUYO MU?

Böyle programların genellikle hep önü kesilmiştir ama ne kadar kullanabilirseniz o kadar kardır.Kontor gitmiyo :lol:

Bu aralar resimli anlatım yapamam cebe +905..... seklinde göndereceksiniz....

Program 10 mb

merhaba arkadaslar ben daha programı deneme fırsatı bulamadım ama bende daha güzel birsey var işinize yararmı bilemem site üzerinden gönderiyorsunuz dostkazanmak diye bir site ama üyelik sistemiyle çalışıyor tabi ama üyeliği da<vetye ile alınıyor isteyen olursa ben davetye gönderebilirim ve günde otuz mesaj hakkınız oluyor her yöne hatta her ülkeye siteye giriş yapıp bakabilirsiniz arkadaşlar çok güzel bir site. isteyen arkadaslar msn ile irtibata gecebilir melihbahce@.... ( Yonca C@fe )

• 2 ay sonra...

arkadasımız wermiş programı ayrıntılı acıklamayı ben yapım daha öncede kullanmıstım bu prog. buyrun tüm ayrıntısı

acıklama::::::

A. Programı indirdikten sonra rar'lı dosyanın içinde widgetsus ve sms klasörüleri çıkartın ve İlk önce widgetsus programını kurun.(Bu program Yahoo'nun widget programıdır ve widget türünde programları çalıştırmak için gereklidir)

-. Kurulum bittikten sonra masaüstüne bikaç widget gelecek hosunuza gitmesse üstüne sağ tıklayıp "close widget" diyebilirsiniz.Şimdi belgelerimde MY Wigdet diye bir klasör oluşacak.İndirdiğimiz dosyaların içinde bulunan sms klasörünün içindeki sms dosyasını belgelerimde bulunan My Widgetin içine taşıyın.

B. Windowsunuzda bulunan saatinizin olduğu yerde sağ alt kösede bir simge çıkıcak. Çıkan simgeye sağ tıklayın ve Open Widget deyin.

C. Karsınıza gelen pencerede yerine tasığımız SMS dosyasını seçin. [belgelerim/My Widget/SMS/SMS.widget ]

D. Gelen pencerede "use widget" butonuna tıklayın.

Gelen penceredeki boşluklara:

1. Adım: "Mobile Number" yazan yere kendi telinizi giriniz.(turkcell ve aveada mesaj geç gelebilir yada gelmez.)

2. Adım: "Country" yazan yere bulunduğunuz ülkeyi,

3. Adım: Choose PIN yazan yere LogIN olmak için kullanacağınız sifreyi, (Sifrenizi kendiniz belirleyeceksiniz.)

4. Adım: "Email" yazan yere kendi Email adresinizi yazınız.

5. Adım: Şimdi "submit" butonuna basıyoruz ve mesajın gelmesini bekliyoruz.(Gelcek olan mesajda bir sonraki adımda işimize yarayacak olan kod olacak.)

E. Bu adımda cep telefonumuza gelen kodu giriyoruz.

F. Bu adımda ise son bir ayar yapıp mesaj göndermek kalıyor. "USA/Canada" olarak seçili olan yeri "İnternational" a getiriyoruz.

G. or Number: Buraya göndereceğimizi numarayı giriyoruz.

H. Name: bu kısımıda aynı telefon reheberi gibi kullanabiliriz.

I. Bos Kutucuk: buraya yazmak istediğiniz metni giriniz.

İ. Send: bu buton ile de mesajımızı göndermiş oluruz.

Not: Günlük mesaj atma sınırı vardır.

Önemsiz Bilgi:(LogIN olduktan sonra LogOUT olan arkadaslar için*)

Eğer çkıs yaparsak tekrar yeni hesap almadan nasıl giriş yaparız.

Gelen Pencereden "Already Registered" yazısına tıklarız.

Sonra da ilk başta girdiğimiz şifreyi girip, submit'e tıklarız.

Bu kadar!!! :)) Anlatması uzun sürüyor ama yapması çok kolay...

Arkadaşlar ben çalıştırmayı başardım :) Aslında anlatmak isterdim ama benim ki biraz tesadüflere dayalı oldu tek söyleyecegim şey sitesinden yeni sürümünü indirip kurmak daha sonra site içinde sms yazarak aratmak ordaki yamayıda indirip yükledikten sonra üsteki arkadaşın anlatıgı gibi;

1. Adım: "Mobile Number" yazan yere kendi telinizi giriniz.(turkcell ve aveada mesaj geç gelebilir yada gelmez.)

3. Adım: Choose PIN yazan yere LogIN olmak için kullanacağınız sifreyi, (Sifrenizi kendiniz belirleyeceksiniz.)

5. Adım: Şimdi "submit" butonuna basıyoruz ve mesajın gelmesini bekliyoruz.(Gelcek olan mesajda bir sonraki adımda işimize yarayacak olan kod olacak.)

F. Bu adımda ise son bir ayar yapıp mesaj göndermek kalıyor. "USA/Canada" olarak seçili olan yeri "İnternational" a getiriyoruz.

Bu kadar!!! smile.gif) Anlatması uzun sürüyor ama yapması çok kolay...

Söylenenleri uygulamak bukadar eger biraz zaman aryırsanız çözersini kolay gelsin :):)

EKLEMEK İSTİYORUM SADECE DENEM SMS GÖNDERBİLİYORSUN 6-7 FELAN DAHA SONRA GİTMİYOR BİLGİNEZE SAYGILAR

• 2 hafta sonra ...

arkadasımız wermiş programı ayrıntılı acıklamayı ben yapım daha öncede kullanmıstım bu prog. buyrun tüm ayrıntısı

acıklama::::::

A. Programı indirdikten sonra rar'lı dosyanın içinde widgetsus ve sms klasörüleri çıkartın ve İlk önce widgetsus programını kurun.(Bu program Yahoo'nun widget programıdır ve widget türünde programları çalıştırmak için gereklidir)

-. Kurulum bittikten sonra masaüstüne bikaç widget gelecek hosunuza gitmesse üstüne sağ tıklayıp "close widget" diyebilirsiniz.Şimdi belgelerimde MY Wigdet diye bir klasör oluşacak.İndirdiğimiz dosyaların içinde bulunan sms klasörünün içindeki sms dosyasını belgelerimde bulunan My Widgetin içine taşıyın.

B. Windowsunuzda bulunan saatinizin olduğu yerde sağ alt kösede bir simge çıkıcak. Çıkan simgeye sağ tıklayın ve Open Widget deyin.

C. Karsınıza gelen pencerede yerine tasığımız SMS dosyasını seçin. [belgelerim/My Widget/SMS/SMS.widget ]

D. Gelen pencerede "use widget" butonuna tıklayın.

Bu kadar!!! ;)) Anlatması uzun sürüyor ama yapması çok kolay...

ARKADAŞLAR UMARIM BEDAVADIR AMA MUTLAKA BİR KAZANÇ YÖNLERİ VARDIR YADA KORSAN BİR UYGULAMADIR.KEZA KİMSE UYDULARI BEDAVAYA KULLANDIRMAZ.AYRICA BU E-MAİL VE CEP TELEFONUNU YAZMAK BENİ KILLANDIRIYOR.SENELER ÖNCE MAİLSURF DİYE BİR YER KULLANDIM AMA HİÇ BİR BİLGİM KAYITLI DEĞİLDİ.ŞİMDİ İSE MUTLAKA BİR BİLGİ ALIP TEYİT EDİYORLAR.MESAJ ATIP O KODU ALDIĞINIZ ANDA ONLARA KAYITLI HALE GELİRSİNİZ.AMA KULLANANLARA BİR ŞEY DİYEMEM.SADECE FİKRİMİ PAYLAŞTIM YANLIŞ ANLAŞILMASIN.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...