Jump to content

Sizce Bu Bilgisayar Ne Kadar Eder.

gokhanbabba
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba;
Vatan bilgisayardan Eylül 2011 yılında aldığım Casper marka laptopum sizce ne kadar bir fiyata satılır.

İşlemci        : İntel Core i7 2670QM
Ram           : 8GB 1333 Mhz
Ekran Kartı : 1GB NVIDIA GT540M

HDD            : 640 GB SAMSUNG
Ekran          : 1366x768 piksel 15.6"

Windows 7 Home Premium işletim sistemi var. Kozmetik olarak gayet temiz sürekli harici klavye mouse la kullanmaktayım. Ayrıca Thermaltake laptop soğutucusuyla kullanıyorum. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Herkese iyi akşamlar.

şimdi piyasalar öldü bilgisayarcıya verme nedenini söyleyeyim 100 tl ye alırım diyor senin üzerinden 500 tl kazanıyor satacaksan akraba eşin dostuna ver yada internete web sitesine kayıt yaptırıp hepsiburada gibi ilan verecen 500 ile 750 arası eder neden de işelmci iyi 8 gb ram ram in türünü vermemişsin slot ddr2 3 mü

1800 üstüne almışsındır   1200 tl satabilirsin piyasa civarı bu benzer bir ürün bende var casper 1100 tl teklif gelmişti seninki kdr iyi bir sisteminde yok konuya kilit cevabıda koymuş oldum sanırım

ayrıca pcde ne gibi sıkıntıların var casperin dilinden ben anlarım :)

Edited by Phasco

Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

şimdi piyasalar öldü bilgisayarcıya verme nedenini söyleyeyim 100 tl ye alırım diyor senin üzerinden 500 tl kazanıyor satacaksan akraba eşin dostuna ver yada internete web sitesine kayıt yaptırıp hepsiburada gibi ilan verecen 500 ile 750 arası eder neden de işelmci iyi 8 gb ram ram in türünü vermemişsin slot ddr2 3 mü

Hocam ramler DDR3

1800 üstüne almışsındır   1200 tl satabilirsin piyasa civarı bu benzer bir ürün bende var casper 1100 tl teklif gelmişti seninki kdr iyi bir sisteminde yok konuya kilit cevabıda koymuş oldum sanırım

ayrıca pcde ne gibi sıkıntıların var casperin dilinden ben anlarım :)

Phasco Hocam aynen dediğin fiyata aldım... :) ... o kadara satabilirsem çok iyi benim için... alırken hiç bakmadım ama ısınıyor bu alet... Ben bu zamana kadar 2 veya 3 kez harici klavyesiz kullandım o zaman sıcaklığı beni çok rahatsız etti. Ama hiç yarı yolda bırakmadı yani kapanma vs. hiç bir sorun olmadı. Satmak isteme sebebim de ben Solidworks programını kullanıyorum hem 17.3" hemde Full HD ekrana sahip bir laptop almak istiyorum.

dediğin laptop güzel bir laptop markasıda güzel ama yaparken biraz kalitesiz malzeme kullanıolar ısınma sorununa gelince benım pc nin fan ızgarası eridi şuan ordan bakınca içindeki bakır soğutucuları görebiliyorum ayrıca bios çok eski oradada sıkıntı var dvd rw de bir süre sonra uykuya geçiyor format atarken 3-4 dk sonra dvdyi okumaz oluyor buda sıkıntı birçok sıkıntısı var bunları çözmek için 1 yıl vermek gerekiyor.ama ben kullanıyorum o kdr kötüde değil

fiyata gelince 1800+ demiştim bilmişim güzel olmuş :D satma işide dediğim gibi 1300 e satarsın merak etme doğru yerlere ilan ver çok yere ilan ver ayrıca elden alıcı bulursan onlarıda değerlendir

dediğin laptop güzel bir laptop markasıda güzel ama yaparken biraz kalitesiz malzeme kullanıolar ısınma sorununa gelince benım pc nin fan ızgarası eridi şuan ordan bakınca içindeki bakır soğutucuları görebiliyorum ayrıca bios çok eski oradada sıkıntı var dvd rw de bir süre sonra uykuya geçiyor format atarken 3-4 dk sonra dvdyi okumaz oluyor buda sıkıntı birçok sıkıntısı var bunları çözmek için 1 yıl vermek gerekiyor.ama ben kullanıyorum o kdr kötüde değil

fiyata gelince 1800+ demiştim bilmişim güzel olmuş :D satma işide dediğim gibi 1300 e satarsın merak etme doğru yerlere ilan ver çok yere ilan ver ayrıca elden alıcı bulursan onlarıda değerlendir

hocam ben de de casper var bios evet eski bunun için win 8 yükleyemiyorum bunu nasıl çözebilirim ?

win8 zaten ben kullanmıyorum sıkıntılı gibi ama kurmak istersen kurarsın orada sıkıntı çıkmaması lazım nasıl bir hata alıyorsun tam olarak

hocam formatı attıktan sonra tam açılması gerekirken pc ekranı simsiyah oluyor öyle kalıyor ama görüntüyü tvye aktarırsam görüntü var