Jump to content

Yodm 3D 1.3 (Turkish Final) (Themes)

CaVeLL

Recommended Posts

Yodm 3D 1.3 (Turkish Final) (Themes)

yodmva0.jpg

Programın Amacı masa üstünüzü bir küp şeklinde yaparak 4 ayrı masaustunuz olmasını saglıyor.. gizli işler ceviren kişiler için süper ötesi bir program. Bu sayede kimse masaüstünde ne yaptıgınızı anlayamıyacak 3 tusa basarak diğer masaustüne gecebilirsiniz.. Görsel açıdanda bilgisayarınıza yenilikler getirecek..

Tus kombinizasyonunu kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Standart olarak Ctrl + Shift basılı tutup sağ sol yön tuşlarıyla küpü döndürebiliyorsunuz..

YENİLİKLER:

- Birçok dil desteği eklenmiş.

- Transparan Küp olarak ayarlayabiliyorsunuz.

- Daha net görüntü.

- Yakınlastırma zoom özelliği eklendi bu sayede istediğiniz bicimde kendi zevkinize göre küpün boyutunu ayarlayabiliyorsunuz.

- Küpün Arkafondaki backround degistirebilme

Sistem Gereksinimleri:

Windows Vista veya Xp

Download :

http://rapidshare.com/files/25775879/Yodm_3D_1.3_Tuerk_e_Final.rar

• 5 ay sonra...

Forumda Aramama Rağmen Bulamadım Varsada Özür Diliyorum..

yodm3d2fg0.jpg

Programın Amacı masa üstünüzü bir küp şeklinde yaparak 4 ayrı masaustunuz olmasını saglıyor.. gizli işler ceviren kişiler için süper ötesi bir program. Bu sayede kimse masaüstünde ne yaptıgınızı anlayamıyacak 3 tusa basarak diğer masaustüne gecebilirsiniz.. Görsel açıdanda bilgisayarınıza yenilikler getirecek..

Tus kombinizasyonunu kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Standart olarak Ctrl + Shift basılı tutup sağ sol yön tuşlarıyla küpü döndürebiliyorsunuz..

YENİLİKLER:

- Birçok dil desteği eklenmiş.

- Transparan Küp olarak ayarlayabiliyorsunuz.

- Daha net görüntü.

- Yakınlastırma zoom özelliği eklendi bu sayede istediğiniz bicimde kendi zevkinize göre küpün boyutunu ayarlayabiliyorsunuz.

- Küpün Arkafondaki backround degistirebilme

Sistem Gereksinimleri:

Windows Vista veya Xp

http://rapidshare.com/files/25775879/Yodm_3D_1.3_Tuerk_e_Final.rar[/CODE]

Youtube' de bununla ilgili böle bir video izlemiştim.

İş yerinde çalışanlar için ideal birşey.

bende gördüm öyle bi video ancak yine de bekleyelim birileri kullansın :D

Ubuntu veya Pardus un daha 10 yılları var kullanılabilir olmaları için 10 yıl sonra ise Microsoft u hayal edemiyorum...

bende bu işi yapan 200 kb lik setupsuz çalışan bir program war başka bir programla entegere çalışıyordu ayırmıştım saatin yanına bi ikon koyuyor ordan 4 tane masaüstü kulanabiliyorsunuz.

ama bu görsel olmuş daha güzell

• 9 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...