Jump to content

Bu Zamanda W810I Alınır Mı ?

hanzo03
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar bu zamanda w810i alınır mı ? Eskiden kullandım hayranıydım. Hala da elimde bulunsun isterim fakat kararsız kaldım sıfır bir cihaz buldum. 200TL kapalı kutu.

http://www.pazarizyon.com/cep-telefonlari/refurbished-cep-telefonlari/refurbished-sony-ericsson-w810i-cep-telefonu-orjinal-unlocked-120826034235#.UxHkifl_9us

Çin malı android telefon alacağıma bu cihaz olabilir diye düşündüm.

Tavsiyelerinizi almak isterim.

Bu telefon efsane gibi birşey :) Arkadaşım yıllardır kullanıyor ve kullanmaya devam edecek sanırım. Ama artık bu telefon ihtiyaçlara cevap vermeyebilir, akıllı telefon şart oldu. Yine de karar senin.

400-500 tl civarında alabileceğin cihazlar 768mb ram li android cihazlar olur. Mesela htc sensation xe, ace 2, galasx s duos gibi. 1gb ram li cihazları öneririm mesela motorola atrix, htc evo 3d gibi. Şu sıralar 1gb ramli sıfır turkcell t40 larda var 500tl ye. İleri düzey kullanıcılar romda gerekli düzenlemeyi yaptımı canavar gibi çalışır kanaatindeyim.

Daha düşük fiyata 256-512mb ramli cihazlar kalıyor zaten.

Edited by yasak_ask

Önümüzdeki ay huawei ascend P6 alacağım zaten.Fakat bu se w810i beni bitiriyor ses kalitesi fotoğraf kalitesi efsane özellikleri var :) 1 hafta şarjı gidiyor. iyi bir cihaz sıfırını bulmuşken kaçırmayayım diye düşündüm. fakat kararsız kaldım.

:) ascend p6 babamın fatura tarifesinden alıcam. 

Telefonun ekran arkaplan resmine "babam sağolsun" yazdırmak lazım tabi :D  Şaka bir tarafa p6 alacaksın madem  bizim telefon önermemiz abest olmuş. Telefona özel ilgin varsa hem tel, hem mp3-mp4 player olarak kullanacaksan hemde fotoğraf makinası olarak kullanacaksan alabilirsin. Ama batarya performansı üretim tarihinden bu yana bunca sene geçmişken nasıl olur bilemiyorum.