Jump to content

Adsl Engelli Tarifesine Geçiş?

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar ttnet in engelliller için "ttnet sizinle netlimitsiz" tarifesine geçmek istedim. tt il müdürlüğüne gittim. biz yapamıyoruz ancak çağrı merkezinden yapabilirsiniz dediler. çağrı merkezini aradım durumu anlattım ilk önce net6 engelli paketine geçirelim saonra limitsize geçirelim dediler.  ona geçtim ama limitsiz için evrak göndericez onları doldurup imzalayıp nüfus cüzdanı fotokopisini ve engelli sağlık kurulu rapaorunu göndereceksin o zaman geçircez dediler limitsize.

kısa sürede evraklar geldi ve aynen doldurdum imzaladım hatta tt il müdürlüğündeki kişilerle doldurdum yanlış olmasın diye. diğer evraklarıda ekledim gönderdim. cuma öğleden sonra kargo ellerine geçti bilgisini gördüm internetten. bir kaç kez aradım 444 0 375 i, arkadaşlar işlem tamamlandığında arayacaklardır dediler. ama hala bakıyorum online işlem merkezinden net6 engelli paketinde görünüyorum. neden limitsize geçtiniz bilgisi gelmedi hala? saolun.

yokmu bilgisi deneyimi olan arkadaşlar?

Cuma öğleden sonra geçtiyse ellerine işleme almamış olabilirler hocam. Pek bir sabırsız gördüm sizi. Önümüzdeki hafta içine kadar çarşamba-perçembe bekleyin derim dönüş olmaz ise telefon ile irtibata geçin.

öncelikle merhaba geciş hemen olsa bıle ılk ayı engellinet6 olarak kullanacaksın daha sonrakı ay hesap kesımınden sonra sınırsıza geciriyorlar bıldıgım kdarıyla  birde ben turk telekom mudurlugunden yaptırmıstım  sıkıntı cıkmamıstı  saygılarımla

yav indirmeyi kullanımı falan ona göre yapıcamda ondan sabırsızım.

şimdi aradım yine iletişim bile bozuk :) parazitli geliyor bayanın sesi uyuz oldum ya. telefon ald,ı size geri dönüş yapılacak dedi. hadi bakalım..

yav net6 engelliye hemen evraksız v.s. geçirdilerde limitsizde niye böyle oluyor evrakları ta kendilerine kadar eksizksiz göndermişken?

neyse bekliyoz bakalım. ilginiz için teşekkürler arkadaşlar.

öncelikle merhaba geciş hemen olsa bıle ılk ayı engellinet6 olarak kullanacaksın daha sonrakı ay hesap kesımınden sonra sınırsıza geciriyorlar bıldıgım kdarıyla  birde ben turk telekom mudurlugunden yaptırmıstım  sıkıntı cıkmamıstı  saygılarımla

Arkadaşında dediği gibi hocam hesap kesiminden sonra yeni pakete geçersiniz.
ayrıca hafta sonu olduğu için işleme alınmamıştır en geç salı çarşamba ulaşırlar.

Arkadaşında dediği gibi hocam hesap kesiminden sonra yeni pakete geçersiniz.
ayrıca hafta sonu olduğu için işleme alınmamıştır en geç salı çarşamba ulaşırlar.

ama bana öyle demediler. ilk önce net 6 engelliye geçirelim 2-3 saat sonra ara limitisize geçmek istediğini söyle hemen geçiririz dediler. sonrada evrak meselesini çıkardılar. onu da hallettik ama hala limitsize geçemedik telefon trafiği devam ediyor :)

ayrıca çağrı merkezinden ancak bu engelli tarifelerine geçiriyorlarmış. tt müd. lüğündeki memur önce bizde yapabiliyorduk ama şimdi sadece çağrı merkezi ile yapılıyor dedi.

ayrıca telefonuda geçirdim ondan sorun olmadı tt müd. lüğünde iki dk da geçirdi. 12.5 tl oldu şimdi. sabit ücret. Allah razı olsun :)

bende tt net limitsiz engelli tarife kullanıyorum  ya olurmu öyle şey  istenen evraklar doğru ama  işlem böyle değil

kendimi anlatayım sana

ben adanada yaşıyorum  ttnet aboneliğimi  normal açtırmıştım  ve diyebilirim ki bu yasadan faydalanan  ilk kişiyim 

yasanın çıkacağını biliyordum yürürlük tarihi 2 şubatta mı ne başlamıştı  aboneliğimin olduğu bölge müdürlüğüne  evrakları ---elden--- teslim ettim  hemde bölge müdürümüz muhammet bey var bizzat kendisine verdim dolmuşa bindim  eve gittiğimde telefona mesaj düştü endelli 8mgb te kadar sınırsız tarifeye geçişiniz tamamlanmıştır diye .öyle kargo posta filan yok .aboneliğini yaptırdığın tekom md.lüğüne git bölge müdürüyle görüş,,,

bunlar hep bir oyun ttnetin ve bütün internet  sağlayıcıların bir oyunu sana ne gibi bir indirim sağlayaklar ki internet tarifelerini inceledin mi telefon hariç internet kullanımı sınırsız 47 lira (kampanyalı) engelli indirimli fiyatı 63 lira dendi o zaman şimdiki fiyat nedir bilmiyorum. telefon indirimden yararlana biliyorsun 12.5 sabit ucrete yani kampanyalar engelli indiriminden daha ucuz engelli indirimi yapılıyor demek için yapılan birşey bunlar...

Cuma öğleden sonra geçtiyse ellerine işleme almamış olabilirler hocam. Pek bir sabırsız gördüm sizi. Önümüzdeki hafta içine kadar çarşamba-perçembe bekleyin derim dönüş olmaz ise telefon ile irtibata geçin.

evet aynen dediğin gibi oldu. biraz sabırsız davrandım galiba. bu sabah evrakların ellerine ulaştıklarını bildirdiler. az öncede limitsize geçişi yaptım arayarak . 48 tl. 

bu virüs programını nasıl kullanıyorum? TTNET Güvenlik McAfee VirusScan diyor ya?