Jump to content

Huaweı Modem 3.5 Mobile Partner 23.009.17.00.03

senolsenol1
 Share

Recommended Posts

ne bu?

ben açıklayayım.

Bildiğiniz üzere 3G modemlerde sim pin bulunuyor. yani sadece bir operatörün hattını kullandırtmaya izin veriyorlar. Mesela Turcell Vınn modeme Avea hat takarsanız çalışmaz.

Ama Mobile partner kurarsanız, bir nevi bu simpini kırmış oluyor. Ve bütün hatların kullanımına izin verdiriyor.

Şu anda kullanıyorum ordan biliyorum 

Edited by _ULTIMATE_

ben açıklayayım.

Bildiğiniz üzere 3G modemlerde sim pin bulunuyor. ani sadece bir operatörün hattını kullandırtmaya izin veriyorlar. Mesela Turcell Vınn modeme Avea hat takarsanız çalışmaz.

Ama Mobile partner kurarsanız, bir nevi bu simpini kırmış oluyor. Ve bütün hatların kullanımına izin verdiriyor.

Şu anda kullanıyorum ordan biliyorum 

yani ben, vodafone usb modemin içine turkcell veya avea takabilirim öyle mi?

Huawei modemler icin mobile partner programinin son verisonu

benim elimde vodafone vodem var. Wifi dağıtıyor içinde vodafone hat var. Ben buna yukardaki programı kurarsam turkcell veyahut avea hattı ile de bağlatı sağlayabilir miyim? Bu arada vodafone vodem wifi cihazım huwaei marka.

Edited by RoyalCrown_SeRCaN

benim elimde vodafone vodem var. Wifi dağıtıyor içinde vodafone hat var. Ben buna yukardaki programı kurarsam turkcell veyahut avea hattı ile de bağlatı sağlayabilir miyim? Bu arada vodafone vodem wifi cihazım huwaei marka.

3G modem huawei marka ise diğer Turkcell veya Avea hattını mobile partner sayesinde internete çıkabilirsiniz

Edited by _ULTIMATE_

valla bilmiyorum kardesim 3g 4g modemler icin ullaniliyor ama wifi dagitan nasil bisiyse bilmiyorum oda mobile partner version bi program iceriyorsa guncellenebilir belki

3G modem huawei marka ise diğer Turkcell veya Avea hattını mobile partner sayesinde internete çıkabilirsiniz

valla bilmiyorum kardesim 3g 4g modemler icin ullaniliyor ama wifi dagitan nasil bisiyse bilmiyorum oda mobile partner version bi program iceriyorsa guncellenebilir belki

cihaz aşağıdaki ama 3g yok galiba sadece masaüstü olsun notebook olsun tablet olsun wifiden internet dağıtıyor. İçinde vodafone hat var.

R206.jpg

Edited by RoyalCrown_SeRCaN