Jump to content

Nokia 500 Güvenlik Kodunu Nasıl Öğrenirm (Çözüldü)

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar ne yaptıysam bu telefonun güvenlik kodunu bulamadım. Telefon kasıyor ve format atmam lazım. Koca 1 gün uğraştım tüm siteleri allak bullak ettim ama nafile. Bir neticeye ulaşamadım. Güvenlik kodu 5 rakamlı ama 12345 değil 1234 değil 11111 değil 00000 değil 0000 değil. Dead flash atayım diyorum indirdiğim navfirm plus programları çalışmıyor çalışanda hata veriyor. Son sürümüni indiriyorum bu kezde user password istiyor. Sizden bu konuda yardım bekliyorum. İyi akşamlar..

Edited by RoyalCrown_SeRCaN

benim başıma gelmişti güvenlik kodunu unutmuştum ne yapdıysam açamadım  telefonu  en sonunda telefon açıldıktan sonra hızlı bir şekilde ayarlardan telefon telefon yönetiminden orijinal telefon ayarlarından geri yükle diyerek telefonu açdım ama hızlı bi şekilde yapdımm

benim başıma gelmişti güvenlik kodunu unutmuştum ne yapdıysam açamadım  telefonu  en sonunda telefon açıldıktan sonra hızlı bir şekilde ayarlardan telefon telefon yönetiminden orijinal telefon ayarlarından geri yükle diyerek telefonu açdım ama hızlı bi şekilde yapdımm

ama ben öyle deyince güvenlik kodu istiyor.

dediğim gibi telefonu kapatıp  yeniden açdında güvenlik kodu nu sormadan hızlı bir şekilde yapmayı dene..

dediğim gibi telefonu kapatıp  yeniden açdında güvenlik kodu nu sormadan hızlı bir şekilde yapmayı dene..

zaten güvenlik kodunu açılınca sormuyor lakin ayarları geri yükle deyince güvenlik kodu istiyor.

Edit: Nokia suite ile telefonun yazılımını yükselttim ve aşağıdaki firmware'yi kullanacağım umarım bir sorun çıkmaz.

Nokia 500 Auto Navigation → PD-19

arkadaşlar güvenlik kodunu resetleyebildim çok şükür. Ama nedense fabrika ayarlarına al dediğimde işlem yapmıyor aynı şekilde açıyor. Neyse size nasıl resetlediğimin videosunu paylaşayım. İyi forumlar.:

[spoiler][media]http://www.youtube.com/watch?v=M43il9DA0iU[/media][/spoiler]

Edit: Format da attım. :)