Jump to content

Rufus Proğramı Ile Ilgili Bilgi

bozkurt.hilal
 Share

Recommended Posts

s.a. arkadaşlar bi çoğumuzun bildiği gibi rufus proğramı kolay arayüzü ve kullanışı ile iso dosyalarımızı flasha atmamıza yarıyor ama ne yaptıusam bendemi sorun var anlamıyorum kaçırdığım bi yermi var ne win7 ne 8 nede xp bi türlü kuramadım alt resimdeki gibi yapıyorum ve normal kuruluyor ve bitti tmm windows kurarken sıkıntı yaşıyorum format atamıyorum ama windows tools proğramı ile aynı isoyu flasha atıp normal kurulum yapabiliyorum rufus proğramının bi inceliği yada kaçırmamam gereken bi yeri varmıdır boot yapmam için tşkler 

http://rufus.akeo.ie/?locale=tr_TR

kcaOryL.png

kardeş tşk ederim ama sadece usb sabit sürücüleri listele seçeneğini tıklamıyordum diğerleri herşeyini aynı yapıyordum hemen hemen aynı şeyleri uyguluyordum zaten usb sabit sürücüleri listele seçeneğini seçmemiş olmamdan kaynaklanacağını düşünmüyorum açıkcası 

bu güne kadar çok sistem kurdum bu programla ve ayarlarını hep bu şekilde yapıp yazdırdım hiç bi şekilde problem yaşamadım başka tavsiye ise benzerleri içinde bana göre en iyisi WinSetupFromUSB birde bunu deneyin....

BU proğramı indirdim denedim ama bendeki isoları görmedi rufus gibi arayüzü kullanışlı basit başka proğram varmı acaba 

BU proğramı indirdim denedim ama bendeki isoları görmedi rufus gibi arayüzü kullanışlı basit başka proğram varmı acaba 

Selam

Şu an için biraz vaktim var. Eğer beni Teamwiver aracılığı ile sizin bilgisayara bağlarsanız, size nasıl yapıldığını göstermek isterim. Olmadı başka bir programla deneriz ve sizde görmüş olursunuz..

ID numara ve şifreyi özelden yazarsınız..

Kolay gelsin..

Selam

Şu an için biraz vaktim var. Eğer beni Teamwiver aracılığı ile sizin bilgisayara bağlarsanız, size nasıl yapıldığını göstermek isterim. Olmadı başka bir programla deneriz ve sizde görmüş olursunuz..

ID numara ve şifreyi özelden yazarsınız..

Kolay gelsin..

SEN yaz kardeş ben nasıl yapılacağını yaparım merak etme yazman yeterli

SEN yaz kardeş ben nasıl yapılacağını yaparım merak etme yazman yeterli

Pekiyi.. Madem ki güven yok size bazı program isimleri vereyim..

Windows7-USB-DVD-tool Microsof'tundur..

WinSetupFromUSB bunu denemişsiniz ama yapamamışsınız. Oysa kullanışlı bir program..

Yumi

Win to Flash

Site içinde İzmir teknik destek ve NT6 programları mevcut.

Şu an aklıma gelen programlar bunlardır.

Not: WinSetupFromUSB ile yapamadığınız için merak edip yukarıdaki öneriyi yapmıştım. :)

• 1 yıl yıl...
  • 3 ay sonra...