Jump to content

Orjinal Yazılımda Kullanılan Usb Anahtar

Anarchosa
 Share

Recommended Posts

Akıllı Bellek Olarak Adlandırılan Bu Orjinal Cihazlarda Kullanılmakta Programı Açtığımız da USB 'yi takarak Orjinal Olmasını Sağlayan Ve Kaybetmemiz Gereken bir USB KEY.

Şimdi Benim Merak Ettiğim Orjinal USB KEY Gerektiren Bir Programın USb'nini Klonlama Şansımız Mevcutmu ?

dongle klonlama işi aslında her teknik adamın :)) hayalidir diyebilirim. piyasada bunu başardığını söyleyen "uyanıklar" vardır. ama yaptıkları sadece dongle nin sanal versiyonunu oluşturup vatandaştan parasını almak. ama aynı sanal dongle başka makinada kullanıldığında iş görmez oluyor çünki o dongle sadece o pc de çalışırç kişiye özeldir.

yani yapıması şuan mümkün değil.

ama "ben" dahi isterdim vesselam...

Çözümünü bulmuşlar nekadar doğru bilmiyorum.

Her Dongle Kİlit İçin Uyumlumu Bilmiyorum ama Ben Bu Programlarla Yaptım Ve Sonuç Başarılı...

Not: HASPHL2007 32 Bit İşletim sisteminde İşlem Yapmaktadır..
HASPHL2007

Programınız Bilgisayarda Kuruluyken Dongle Kiliti Bİlgisayara Takın..

Daha Sonra HASPHL2007 Adlı Dosyayı çalıştırın Driver Bölümünden İnstal Driver Deyin

Sonra Emulator Kısmından Start Service Butonuna Tıklayın

Daha Sonra Dumper Kısmına Gelin Refresh e Tıklayın Hasp/HLDongles Yazan Yerde Dongle Id Niz Görünecek Eğer Görünmez İse Programınızı Çalıştırın Program açılırken Refresh e Tıklamaya Devam Edin... Dongle Idniz Görünecektir...

Ardından Dump Butonuna Basın.. Bilgisayarınızın Hızına Göre 5-10 Dk Arasında Dongle Kilidinizin Kopyasını Bİlgisayara Kopyalayıp HASPHL2007 Programının Bulundugu Klasöre (.dmp Veya .BIN) Olarak Kaydedecektir... Daha Sonra HASPHL2007 Kapatın...

edgehasp Programını Çalıştırın Hasp Veya Hasp HL Bölümünden ( Bu Dongle Kilidinize Göre Değişir) Dump File Location Bölümünden BIN Veya Dmp Formatlı Dosyanızı Seçin Ardından Dng File Location Kısmından
Dng Dosyasını Kayıt Edeceğiniz Yeri Ve İsmini Belirleyin... Ardından Solve Butonuna Tıklayın...

Dng Dosyanız Muhtemelen Oluşturulmuştur... Dongle kiliti Bilgisayarınızdan Çıkartın... Bİlgisayarınızı Yeniden Başlatın... Bilgisayar Açıldıktan sonra HASPHL2007 Programını Çalıştırın Driver Kısmından İnstall a Tıklayın Ki Büyük İhtimal Driver Yüklü Olacaktır... Sonra Emulator Kısmından Start Service e Tıklayın...
Daha Daha Sonra Dongleskısmından Load Dump Butonuna Tıklayın Ve En Son oluşturdugunuz Dng Dosyasını Seçin.... Emulator Kısmına Gelin Programın İd si Ve Şifreler Görünecektir.... HASPHL2007 Kapatın Programınızı Çalıştırın.... ( Ben Kendi Programımda Denedim %100 Garanti Sonuç Aldım İnş Sizler İçinde Faydalı olur...q

Edited by Anarchosa

Çözümünü bulmuşlar nekadar doğru bilmiyorum.

Her Dongle Kİlit İçin Uyumlumu Bilmiyorum ama Ben Bu Programlarla Yaptım Ve Sonuç Başarılı...

Not: HASPHL2007 32 Bit İşletim sisteminde İşlem Yapmaktadır..
HASPHL2007

Programınız Bilgisayarda Kuruluyken Dongle Kiliti Bİlgisayara Takın..

Daha Sonra HASPHL2007 Adlı Dosyayı çalıştırın Driver Bölümünden İnstal Driver Deyin

Sonra Emulator Kısmından Start Service Butonuna Tıklayın

Daha Sonra Dumper Kısmına Gelin Refresh e Tıklayın Hasp/HLDongles Yazan Yerde Dongle Id Niz Görünecek Eğer Görünmez İse Programınızı Çalıştırın Program açılırken Refresh e Tıklamaya Devam Edin... Dongle Idniz Görünecektir...

Ardından Dump Butonuna Basın.. Bilgisayarınızın Hızına Göre 5-10 Dk Arasında Dongle Kilidinizin Kopyasını Bİlgisayara Kopyalayıp HASPHL2007 Programının Bulundugu Klasöre (.dmp Veya .BIN) Olarak Kaydedecektir... Daha Sonra HASPHL2007 Kapatın...

edgehasp Programını Çalıştırın Hasp Veya Hasp HL Bölümünden ( Bu Dongle Kilidinize Göre Değişir) Dump File Location Bölümünden BIN Veya Dmp Formatlı Dosyanızı Seçin Ardından Dng File Location Kısmından
Dng Dosyasını Kayıt Edeceğiniz Yeri Ve İsmini Belirleyin... Ardından Solve Butonuna Tıklayın...

Dng Dosyanız Muhtemelen Oluşturulmuştur... Dongle kiliti Bilgisayarınızdan Çıkartın... Bİlgisayarınızı Yeniden Başlatın... Bilgisayar Açıldıktan sonra HASPHL2007 Programını Çalıştırın Driver Kısmından İnstall a Tıklayın Ki Büyük İhtimal Driver Yüklü Olacaktır... Sonra Emulator Kısmından Start Service e Tıklayın...
Daha Daha Sonra Dongleskısmından Load Dump Butonuna Tıklayın Ve En Son oluşturdugunuz Dng Dosyasını Seçin.... Emulator Kısmına Gelin Programın İd si Ve Şifreler Görünecektir.... HASPHL2007 Kapatın Programınızı Çalıştırın.... ( Ben Kendi Programımda Denedim %100 Garanti Sonuç Aldım İnş Sizler İçinde Faydalı olur..

bildiğim kadarıyla bazı donglar kırılamıyor bende farklı bir yöntem kullanıyorum dongleyi gösteriyorum serial download yaptıktan sonra regeditten kaydını yedekliyorum philips transcription kullandığım program

aslında hepsi kırılır ama kıran kişiyi-kişileri bulmak neredeyse imkansız yada crak buldunuz virüslüdür yada fakedir. gerçekten çözümü bulanda ücret karşılığında yapar.Kullandığınız program zaten netteki favori programlardan biriyse eminim çözümü vardır. Bulmanız biraz zaman alır ama bulursunuz.

Örneğin; Solidworks içinde çalışan bir eklenti Hypercam gibi bir program dongle ile çalışıyor ve nette crckği yok.yaklaşık 3 yıl önce çinli birisinden yardım aldık programı kırık bize gönderdi. Sonuç; 1200$ aldı