Jump to content

Tongbu - Uygulamaları Bedava İndirin

MaDTuRk
 Share

Recommended Posts

Artık 25pp ve itools gibi programlara gerek yok arkadaşlar yeni buldum ben belki öncesinden bilenler vardır ama eminim bilmeyende vardır itoolsun bozulmasından sonra ilaç gibi geldi ve apple storedeki uygulamaları oyunları filan programdan aratıp indirebiliyorsunuz sonrada telefona kuruyo

Tongbu isimli iPhone / iPad ve Windows / Mac uygulamaları ile iOS 7 & iOS 6 yüklü ve jailbreaksiz iPhone & iPad'lere App Store'daki ücretli uygulama ve oyunları ücretsiz olarak yüklemek ve kullanmak mümkün.

Peki, iOS 7 & iOS 6 yüklü iPhone ve iPad'lere jailbreak olmadan Tongbu ile App Store'daki ücretli uygulamalar ücretsiz olarak nasıl yüklenmekte?

Cevap, Tongbu servisini sunan ekibin "Enterprise Distribution Key" yöntemi ile App Store'daki ücretli uygulamaları imzalayarak jailbreaksiz bütün iOS cihazlarda yüklenebilir / kullanılabilir hale getirmesidir.

Tongbu uygulaması ile jailbreaksiz iPhone / iPad'lere yüklenen ücretli App Store uygulamaları açıldığında 25pp'de olduğu gibi App Store kullanıcı adı ve parolası sormamakta ve sorunsuz kullanılmaktadır.

Not: Eğer uygulama açılışlarında App Store kullanıcı adı ve şifre girme ekranı çıkarsa cihazınızı bilgisayara bağlayıp, Tongbu Windows veya Mac uygulamasını açarak en sağda bulunan "More" butonuna ve ardından "Fix Crash" ikonuna tıklayın.

"Fix Crash" işlemi için ekran görüntüsü:

Tongbu iPhone Uygulaması:

Tongbu iPhone Uygulaması için direkt indirme linki:

veya:

Tongbu iPhone uygulamasını indirmek için iPhone'daki Mobil Safari'ye şu linki girin;

Açılan sayfadaki gri renkli butona tıklayarak Tongbu uygulamasının yüklenmesine izin verin,

Tongbu iPad uygulamasını indirmek için iPad'teki Mobil Safari'ye şu linki girin;

Açılan sayfadaki gri renkli butona tıklayarak Tongbu uygulamasının yüklenmesine izin verin.

Tongbu Windows / Mac Uygulaması ile;

* iPhone / iPad cihazlarınıza bilgisayarınızdaki Tongbu uygulaması ile indirdiğiniz ipa uzantılı uygulamaları ve oyunları yükleyebilirsiniz.

* iPhone / iPad cihazlarınızdaki gereksiz sistem ve uygulama cache'lerini temizleyerek hızlandırabilir ve ek depolama alanı açabilirsiniz.

* iPhone / iPad cihazlarınızın tam yedeklemesini (Mesajlar, Rehber, Fotoğraflar, Kişisel Ayarlar, vs.) yapabilir ve geri restore edebilirsiniz.

* Cihazınızla uyumlu iOS Firmware (IPSW) dosyalarını indirebilirsiniz.

* MP3 uzantılı zil sesleri tanımlayabilirsiniz.

* Operatör logosunu değiştirebilirsiniz. (Not: iOS 7 şuan için desteklenmiyor)

Tongbu Windows Uygulaması:

Tongbu Windows Uygulaması için indirme linki:

Tongbu Türkçe Yama:

Web Sitesi:

İNDİRME YÖNETİCİSİ EKRANI:

PROGRAMDA ARAMA YAPMA:

Tongbu Mac Uygulaması:

6083d1398547729t-tongbu-uygulamalari-bed

Web Sitesi:

Tongbu Mac Uygulaması için indirme linki:

NORMALDE PARALI OLAN NEED FOR SPEED MOSWANTED OYUNUNU İNDİRDİM KURDUM OYNUYORUM BUDA EKRAN GÖRÜNTÜSÜ:

TEMPLE RUN OZ OYUNU BUDA:

garageband denemedim ama büyük ihtimalle oda çalışır bunla denemeden söyleme derim

garageband farklı yapıda artık. önceden çalışıyodu da artık çzüm yok. free to play oldu. :D ayrıca bu programlar ile indirmek zulüm. 20-50kb arası down hızı çoğu zaman.

Edited by KenanK

Kullanmadıgım için bilmiyecem onu :) airblue sharing her telefona bluetooth ile dosya gönderme programı jailbreak yada para ile oluyordu bu programdan indirdim kurdum sorunsuz çalışıyor retrica pro gibi paralı programları indirdim kullanıyorum sorunsuz. telefondaki gereksiz verileri siliyor zil sesi yapabiliyon istedigin müzigi rahatça müzigini videonu fotonu atıyon itunesle ugraşmadan güzel program

Edited by MaDTuRk

Kullanmadıgım için bilmiyecem onu :) airblue sharing her telefona bluetooth ile dosya gönderme programı jailbreak yada para ile oluyordu bu programdan indirdim kurdum sorunsuz çalışıyor retrica pro gibi paralı programları indirdim kullanıyorum sorunsuz. telefondaki gereksiz verileri siliyor zil sesi yapabiliyon istedigin müzigi rahatça müzigini videonu fotonu atıyon itunesle ugraşmadan güzel program

free to play olmayan herşey yüklenebilir. Sıkıntı olmaz zaten. oyunlardır vs herşey için geçerli. sadece uygulama içi satın alımlarda işe yaramıyor.

apple candır can android çöp resmen apple sattıgı ürünün hep arkasında 3-4 ayda bir güncelleme geliyor androide bak bide nasıl alırsan telefonu öle duruyor tablet uygulamaları bile yok applede ıpad uygulamaları herşey ayrı seviyorum ben iosu appleyi parasını sonuna kadar hakediyor