Jump to content

Telefon Tavsiyesi

shmd
 Share

Recommended Posts

Zaten canımı sıkan kısmı da fiyat konusu; 1000$ civarında fiyatı olacağı söyleniyor.

Fiyat konusunda LG, HTC, GENERAL MOBİLE fark edilir derece de daha ucuz.

Hiç fiyat farkı yok diyebileceğimiz modellerinde bile 500 tl gibi bir fark söz konusu...

Parası olana fark etmiyor tabi de, diğer kullanıcılar için tam bir sorun.

Ama her şeye rağmen insan almışken en iyisini alayım diyor.

Tabi fiyatı düşsün diye bekleyenler de var.

Tam indirime girince yüksek bir ihtimalle daha iyisi piyasa sürülmüş oluyor. :)

İster tüketim çılgınlığı deyin isterseniz zevk veya gösteriş...

Bazen olmadık zamanda ihtiyaç bazen de gereksiz masraf gibi dursalar da artık bu teknoloji hayatımızın vazgeçilmez bir parçası halini almaya başladı. Tahminimce yakın gelecekte tüm evlere girmiş olacak.

Elektronik işi şans işi. Zaten 1 kez arıza yapınca cihaz bi daha zor dikiş tutuyor. Türkiye garantili olanlar ile 100-200 fark varsa Türkiye garantili olanı seç bence. Samsung s3-s4 mini olabilir yada sony xperia z compact

Bende Sony Xperia Z2 yi bekliyorum.

Görünüşte güzele benziyor ve sanki alınabilecek bir telefonmuş gibi duruyor.

Xperia kullanan görürsem soruyorum şikayetiniz var mı diye...

Şimdiye kadar sadece bir kişi ısınma problemi var dedi. (Yanlış hatırlamıyorsam z1 idi)

Onun dışında kullananlar memnun olduklarını söylüyorlar.

Hazır telefondan konu açılmışken sizlere de sormak isterim.

Bildiğiniz ya da duyduğunuz Xperia kullanıcılarından şikayeti olan varsa bizleri de bilgilendirirseniz seviniriz. :)

Veyahut Z2 için eksik gördüğünüz bir yanı var mı?  :hım:

O paraya eski kasa bi şahin al, amortisörleri kestir hafta sonları yanla bence,  çok para o telefon :)

Öyle ki zaten gerçekten hangi ürünü alacağınıza şaşırıyorsunuz. Hemen bir üst modeli piyasaya çıkıyor onu almak istiyorsunuz ama maddiyat rl vermiyor bekliyorsunuz ama ben kararımı verdim bir ay daha bekleyeceğim 1000 liraya en uygun telefonu alıp geri kalan para ile bilgisayarımı yenileyeceğim

G2 al suan g2 ile giriyorum foruma telefon ilk aldığımda banada büyük geldi evet ama sonra alisiyorsun dahada büyük olsaydı dersin: ) gta san andreas'ı indirdim kasma felan yok aynı pc gibi 3000 mah batarya var piyasada batarya değeri yüksek başka telefonda bulamazsın zaten pek telefon meraklısı değilim genelde cepte duruyor 2.gb aveanin internet paketini aldım ayın 15inde daha 1600 mb küsur hakkım var ben memnunum sormak istediğin birşey olursa sor dostum

bu arada g2den düşük telefon alma alacaksan ben s3 alacaktım ilk basta mağazada bakınca telefonlar sana hızlı gelir bir iki kullanirsin ama g2 bile yeri geliyor bayiliyor yukleyecegin uygulamalarda olacak yani telefon mutlaka kasacak ama g2de kasma yok o kadar uygulama yüklü ki s4ün gücü kaldirmaz...

z2de alma g2nin islemcisinden pek bir farkı yok z1de ips ekran yoktu o kusurları giderildi z2 ile... g2de ips ekran zaten. telefon inceleme videolarını izle derim en iyisi

@cryptical teşekkür ederim bir ay sonra tekrar sorarım öyle alırım telefonu önce parayı bir halledeyim ((; herkese teşekkür ederim