Jump to content

Format Sonrası Katılımsız Programlar Arşivi 2014 +

cral_King33
 Share

Recommended Posts

Ads%C4%B1z2.jpg

Format Sonrası Katılımsız Programlar Arşivi 2014 + Driverpack full indir

Format Sonrası Katılımsız Programlar Arşivi 2014 driverpack türkçe tek link full indir, bir arada 49 programdan oluşmakta,
en çok kullanılan ufak tefek hazır lisanslı full olarak otomatik kurulur,
yandex link ekledim,telafi etmemiz açısından,Hangi programlar var derseniz Antivirüsler bakım onarım
programları media player buna benzer programları içerir,
Uac kapatarak kurunuz, antivirüsler kapalı olsun aksi halde kurulmaz.

Format Sonrası Katılımsız Programlar Arşivi 2014 full tek link,Format Sonrası Katılımsız Programlar Arşivi 2014 türkçe indir,Format Sonrası Katılımsız Programlar Arşivi 2014 full indir,Format Sonrası Katılımsız Programlar 2014 türkçe indir,Format Sonrası Katılımsız Programlar 2014 türkçe full

————————————————————-
Boyut:6-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz
Ke8HBil.png

————————————————————-
MS2oq8W.gif
(((Alternatif)))
(((Alternatif)))
(((Alternatif)))
————————————————————-————————————————————-————————
full-tek-link-oyun-indir-saglamoyun-down

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Kardeş Öncelikle Paylaşım İçin Teşekkürler Eline Emeğine Sağlık Lakin Arkadaşlarında Söylediği Gibi Driver Pack Aslında Her Arşivde Bulunması Gereken Bir Program Ama Sen Katılımsız Program Arşivinden Driver Pack Olmadan Full Programlar Eklerden Bence Daha İyi Olur Genede Herşey İçin Çok Saolun Bence Herkes İndirmeli Hatta Ben Başladım Bile :) 

Kardeş Virüsten Kastın Nedir ? 

Bir Sorum Olacaktı Mesela Ben Dosyayı İndirdikten Sonra İso Dosyasının İçinden İşime Yaramayan Programları Çıkarmak İstiyorum Kısacası .İso Dosyasını Editlemek İstiyorum Bunun İçin Ne Yapmalı Bilgilendirme İçin Şimdiden Teşekkürler. 

Bir Sorum Olacaktı Mesela Ben Dosyayı İndirdikten Sonra İso Dosyasının İçinden İşime Yaramayan Programları Çıkarmak İstiyorum Kısacası .İso Dosyasını Editlemek İstiyorum Bunun İçin Ne Yapmalı Bilgilendirme İçin Şimdiden Teşekkürler. 

yani kardeşim Aio ( All in One - Toplu kurulum ) programları hazırlarken katılımsız olarak kurulmasını sağlayan program, virüslüdür. Daha önce Çok katılımsız program indirdim. fakat yarısı virüslü çıktı. Programları indirdiğinde virüs programın açık olsun. TAVSİYE.. 

AVAST veya AVİRA anti virüs kullanabilirsin..

yani kardeşim Aio ( All in One - Toplu kurulum ) programları hazırlarken katılımsız olarak kurulmasını sağlayan program, virüslüdür. Daha önce Çok katılımsız program indirdim. fakat yarısı virüslü çıktı. Programları indirdiğinde virüs programın açık olsun. TAVSİYE.. 

AVAST veya AVİRA anti virüs kullanabilirsin..

2. sorunun cevabı da ULTRAİSO programıyla halledebilirsin. Ama ilk Önce Tara Programları.

Programlarda Virus Olması Normaldir Oda Kurulumsuzdan Kaynaklanmaktadır Zarasızdırlar. Driverli Yuklememın Nedenı Xp ler için  yesilay gunes arkadşımızın dediği gibi artık win7 ve üzeri sistemler otomatık alıyor fakat xp lerde vazıyet oyle olmadığından böyle yaptım Driver Siz Olanı Yüklenecektir. iyi günler.

• 6 ay sonra...