Jump to content

C# Hesap Makinesi

ihtiyarTR
 Share

Recommended Posts

Selamın Aleyküm,İyi Günler

Kusura Bakmayın Gercekten Herzaman Buraya Konu Açıyorum Genel Yardım Bölümü Olmadığından Ve Yazılımla Alakası

Olduğu İçin Buraya Yazıyorum.

C#'Da Hesap Makinesi Yapmam Lazım Bana Yardımcı Olabilirmisiniz Resimdekinin Aynısı Olması Lazım Yani

Bilgisiyarımızdakı Hesap Makinesinin Aynısı Gibi Birşey Yarına Yetiştirmem Lazım Arkadaşlar Kodları Vs

Nerden Bulabilirim Yardımcı Olurmusnuz 

Resim:

MY1v2k.jpg

Nette arama yaparsan kaynak kodlara ulaşabileceğin birçok site var HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler Bilgi İçin Ama İnternette Araştırdığıma Göre Bazıları Kodları Falan Sorunlu Oluyor :D 

Sanalkurs ta araştırma yaparsan orda sorunsuz paylaşımlarda bulunan arkadaşlar var birde youtube ta sana lazım olabilcek her türlü anlatımlar mevcut ben ordan öğrendim çoğu şeyi HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler Verdiğiniz Bilgi İçin :) O Linkleri Özelden Atsanız ? :D 

[quote name="ihtiyarTR" post="1435253" timestamp="1400768225"]  Teşekkürler Verdiğiniz Bilgi İçin :) O Linkleri Özelden Atsanız ? :D [/quote] youtube' a yaz herşey mevcut yabancıları özellikle izle :)) HTC One M7 Sense6 cihazımdan Tapatalk PRO kullanılarak gönderildi.

youtube' a yaz herşey mevcut yabancıları özellikle izle :)) HTC One M7 Sense6 cihazımdan Tapatalk PRO kullanılarak gönderildi.

Türk'lerde yokmu düzgün ya :D yabancıları çok hızlılar vs falan onları boşver :) 

[quote name="ihtiyarTR" post="1435435" timestamp="1400790768"]    Türk'lerde yokmu düzgün ya :D yabancıları çok hızlılar vs falan onları boşver :) [/quote] Adamlar detay dan giriyolar yanlız :) HTC One M7 Sense6 cihazımdan Tapatalk PRO kullanılarak gönderildi.

Adamlar detay dan giriyolar yanlız :) HTC One M7 Sense6 cihazımdan Tapatalk PRO kullanılarak gönderildi.

Orası Doğru :) 

kendim  yazdımm 

Teşekkürler Siz Yorum Atmadan Önce Bi İnternet Sitesinden Bulmuştum :)