Jump to content

ağ paylaşımı

ozgurum87

Recommended Posts

Beyler problemim aynen dvm ediyor ve şimdi daha büyük problem var. Benim kontrolüm dışında hddler paylaşımda oluyor. Kapatırkende 'yönetimsel amaçlar için açıldı yeniden başlattığınızda aktif olacaktır' diyo. Formatladım yine aynı problem. Neler yapalım buna??? ;):D

Beyler problemim aynen dvm ediyor ve şimdi daha büyük problem var. Benim kontrolüm dışında hddler paylaşımda oluyor. Kapatırkende 'yönetimsel amaçlar için açıldı yeniden başlattığınızda aktif olacaktır' diyo. Formatladım yine aynı problem. Neler yapalım buna??? ;):D

biraz daha açsan konuyu daha iyi yardımcı olunabilir. Kullandığın işletim sistemi nedir mesela ?

yeniden başlatınca düzelmiyor mu?

xp pro sp2. yeniden başlatınca düzelmiyo. bir önceki problemde internetle ilgiliydi. birisi netin hepsini kendine yöneltmiş. konu oydu. her seferinde kapatmak zorundayım. ağdaki tüm bilgisayarların hddleri paylaşıma açık. ne yapar bunu?????

sana biri .bat uzantısında bi dosya gönderdi ve sen onu çalıştırdın mı ?

bnde vardı o bi ara birinini ağdan kandırıp gönderion pc yi eline geçirion!

birisi bişey göndermedi. ama ağ geniş olduğu için paylaşımlar çok oluyo. diğer makinlardan dosya falan alıyoruz. onlara saklamış olabilir ama antivirüs hata vermiyor. şimdi pardusta işimi halletmeye çalışıyorum. bir daha virüs taramasından geçiricem makinamı...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...