Jump to content

Temizlik Firmasına Paketleme Programı Hakkında

WinHacK
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar bir temizlik firmasına gelen ürünlerin işlemleri bittikten paketlenip etiketlenmesi için bir program lazim oldu bunun için kendi çapımda birşeyler yapmaya calissamda teknik yetersizliklik ( hat safhada ) sebebiyle çözüm üretemedim ancak neredeyse bir şablon hazırladım.

Resimdeki
dja6MZ.jpg

Programı işler hale getirebilecek arkadaşa simdiden tesekkürlerimi iletirim.
Programın nasıl olacağı hakkında bilgi vermem gerekirse;
Program Access database ile calisacak
Hotel Ekleme Silme Düzeltme ve Liste kısımları ayri bir form penceresinde Listelenmiş olarak gelecek, aynı formu ürün Ekleme Silme Düzeltme ve Personel Ekleme Silme Düzeltme Menülerinde kullanilacak (ayrı ayrı form olarak ) Her programda olan rapor tasarim programı olmasi lazim zannedersem Crystal Report yada Fast Report programı kullaniliyor. Tasarlanan rapor, raporlar kısmından görüntülenebilecek.
Programa girilen veriler girilen veri haliyle sıralı kaydedilebilecek ve hazirlanan rapor sablonuna göre etiket makinesinden cikarilabilecek.

Arkadaslar cok şeymi istedim bilmiyorum ancak yardimci, olacak arkadaslara şimdiden tesekkürler. 

Incığı cıncığı çok. Zannedersem kimse bedavaya yapmaz bunu. Bence yanlış ilerliyorsunuz internetten kaynakları inceleyerek devam edin takıldıkca burdan sorun yardımcı olmaya çalışırım. Önce database kur sonra eklemeyi güncellemeyi silmeyi dene sonra sonra sorna ...

Böylece hem ögrenirsin hemde yardım daha kolay bulabilirsin. Hata ekranlarınıda paylaşırsın

Zamanım az diyorsan ki hazirandayız muhtemelen bu kısa sürede bitmesi gerek ödev

O halde ya kalıcaksın yada parana kıyıp bilene yaptırıcaksın

Umarım şansın yaver giderde kurtulursun bu işten.